2022’nin 13. Yönetim Toplantısı Yapıldı

TEMMUZ Yönetim Kurulu Toplantısı

GÜNDEM

  1. Bulgaristan’dan Türkiye’ye gelerek özellikle 1991 yılı sonrası gelenler Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olanlara Bulgaristan’da çalışmış oldukları yıllarını Türkiye Cumhuriyeti’nde aynen 1989-91 yılına kadar gelenlere uygulandığı gibi yani onlara da Türkiye borçlanmaları için TBMM’de öneri sunulması
  2. BULTÜRK Gazetenin çıkarılmasına devam edilmesi ve BULTÜRK yeni genel merkezi bulunması,
  3. Başta Bayrampaşa Kaymakamımız ve Bayrampaşa Belediye Başkanı olmak üzre, Bayrampaşa’da görevli bulunan tüm okul müdürlerine, camilerde tüm imamlarımıza, sağlıkçı ve belediyede tüm müdürlere  dernek adına hepsine teşekkür belgesi verilmesi karar verilmiştir.
  4. Serbest zaman
  5. Kapanış

BULTÜRK yöneticileri, İstanbul Bayrampaşa’da BEST Kafe’de Yönetim Kurulu bir araya geldiler. Toplantının açılışında kurulun gündemi hakkında bilgi verildi.

BULTÜRK yön veren toplumumuzu geliştirme hedefi ile yola çıktıkları platformun amaçları arasında Türkiye’de ve Bulgaristan’da etkin ve geniş temsil gücüne sahip sivil toplum kuruluşları arasındaki iletişimi ve işbirliğini arttırmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

BULTÜRK Genel Başkanı’nın başkalığında yapılan toplantıda, gündem maddeleri arz edildi. Yönetim kuruluna mevcut çalışmaları ve planlanan faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Ardından katılımcılar yeni merkeze taşınmaları için çalışmalar başlanması kararlaştırıldı.

Dilek ve temennilerin iletilmesinin ardından toplantı sona erdi.

Dr. Nedim BİRİNCİ
BULTÜRK Bşk. Yrd.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen − 3 =