BAŞAKŞEHİR KAYMAKAMIMIZA NEZAKET ZİYARETİ

BULTÜRK Bulgaristan Türkleri Kültür ve Hizmet Derneği Genel Başkanı Rafet ULUTÜRK, BGSAM Başkan Yrd. Mehmet DOĞAN ve BULTÜRK proje danışmanı Dr. Servet Çevik, 18 Nisan 2024 tarihinde Başakşehir’in başarılı Kaymakamı Sayın Uğur TURAN’a makamında nezaket ziyaretinde bulundular.

Sayın Uğur TURAN ziyaretimizden duyduğu memnuniyeti belirterek, derneğimizin faaliyetlerini, yayınlarını yakından takip ve takdir ettiğini belirterek, faydalı çalışmalarımızın devamı konusundaki temennilerini belirtti. Sözlerine Devletimiz ve Milletimiz için yapılan çalışmalarda, geçmişte olduğu gibi önümüzdeki süreçte de faydalı işbirliklerine her zaman hazır olduklarını, destek olacaklarını ifade etti.

BULTÜRK Genel Başkan Rafet ULUTÜRK, Başakşehir ilçemize ve burada bulunan göçmen konutlarında hemşerilerimize yaptığı hizmetlerden dolayı Kaymakamımız sayın Uğur TURAN’a teşekkür ederek, BULTÜRK olarak derneğimize ve bize gösterdikleri saygın ilgi, destek ve sıcak sohbet için ayrıca müteşekkir olduklarını belirterek, kendi yazdığı kitap serisinden DÜNDEN BU GÜNE BULGARİSTAN isimli kitabını takdim etti.

Günün anısına güzel insan kaymakamımızla makamında bir An’ı sabitledik…
Saygılarımızla,

BULTÜRK

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 − 11 =