Bayrampaşa İlçe Millî Eğitim Müdürümüz ve tüm Okul Müdürlerine Teşekkür

Bulgaristan Türkleri Kültür ve Hizmet Derneği (BULTÜRK) ve Bulgaristan Stratejik Araştırma Merkezi (BGSAM) yönetim kurullarımızın aldıkları ortak karar neticesinde, Bayrampaşa İlçemizde bulunan, Bayrampaşa Kaymakamlığımıza bağlı Kamu Kurumlarımız,
Bayrampaşa İlçe Millieğitim Müdürümüz Suat MAMUR başta olmak üzere tüm okul müdürlerimize;

Bayrampaşa’da yaşayan Sakinleri ile birlikte, İlçemize misafir olarak yerleşmiş Yurt dışı Türk asıllı ve Müslüman diğer Akraba topluluklarına mensup özellikle, (Evlâd-ı Fatihanlara)
Sayın vatandaşlarımıza vermiş oldukları Hizmetlerden dolayı Kurumlarımız adına düzenlenen Teşekkür Belgelerimizi,
Bayrampaşa İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Saygı değer Suat MAMUR Beyefendi’ye,
Bayrampaşa Halk Eğitim Müdürümüz Saygı değer Nuri AKAY beyefendi ile birlikte,
Bayrampaşa İlçemizde bulunan Millî Eğitim Müdürlüğümüze bağlı tüm
Ana Okulları,
İlk Okullar,
Orta Okullar,
Anadolu Liseleri,
Mesleki Teknik Anadolu Liseleri Müdürlerimizi
Okul ve makamlarında ziyaret ederek kendilerine taktim etmekten
büyük onur ve gurur duyduk.

Aziz Milletimiz ve Güçlü Devletimizin İstikbali olan öğrencilerimizin,
“BİLİM, BİLGİ IŞIKLARI” Başta Saygı değer Millî Eğitim Müdürümüz Suat MAMUR Beyefendi’ye Halk Eğitim Merkezi Müdürü, Saygı değer Nuri AKAY beyefendi ile birlikte bizleri makamlarında kabul ederek ağırlamak nezaketinde bulunan Bayrampaşa İlçemizin Fedakâr,
Vefakâr ve Saygın Okul Müdürlerimize gösterdikleri nazik ev sahiplikleri
ve inceliklerinden dolayı en kalbî duygularımız ile teşekkür ediyor.
Sağlıklı ve güzel günler diliyoruz. “İYİ Kİ VARSINIZ”

BULTÜRK

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve yazı görseli olabilir

TEŞEKKÜR BELGESİ VERDİĞİMİZ OKULLAR

Ahmet Haşim İlkokulu                                    – ALİ DOĞAN GÜNEŞ
Ali Ülker Mesleki Eğitim Merkezi                    – H. ARSLAN
Ali Ülker Ortaokulu                                         – Nevzat RAMAZAN
Atatürk İmam Hatip Orta                               – Mehmet OKUYUCU
Bayrampaşa Aliya İzzetbegoviç
Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi                      –
Müd. ZELİHA YILDIZ
BPaşa Mehmet Akif İnan Ortaokulu              – Müd. ŞERAFETTİN ESE
Bayrampaşa Mesleki ve Tekn.Anadolu Lis.   – Ömer ÇALIŞKAN
Bayrampaşa Rehb. ve Araştırma Merkezi     – Müd. Hasan Demirci
BPaşa Saraybosna Mesleki ve Teknik Anad  – Lis.-Mustafa Kulu
Cevatpaşa Ortaokulu                                      – Müd. Ertaş ERDOĞAN
Fetihtepe Ortaokulu                                         – Müd. Engin GÜRLEK
Hacı Halide Canayakın Anaokulu                   – Müd. Emine ARDA
Hacı İlbey İlkokulu                                           – Müd. Rıza GEREM
Hüseyin Bürge Anadolu Lisesi                        – Müd. Arif ÇELİK
İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi        – Müd. Deniz Mutlu GÜLER
İst. Tic. O. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  – Müd. Lezgi BULDU
Kocatepe İlkokulu                                            – Müd. Kürşat ÖLMEZ
Mobil İmam Hatip Ortaokulu                         – Müd. Esat CEVAHİROĞLU
Mustafa Itri İlkokulu & Ortaokulu                  – Müd. Muhittin ŞİNGAR
Nail Reşit İlkokulu ve Ortaokulu                     – Müd. Cemil AKKUŞ
Nuri Örs Ortaokulu                                          – Müd. Fatih GÜLERYÜZ
Oğuzhan İlkokulu                                             – Müd. Gürsel ÇAPRAZ
Osman Gazi ilk okulu                                       – Müd. Ahmet AKAN
Prof. Muharrem Ergin Ortaokulu                    – Müd. Yakup YILDIRIM
Rıfat Canayakın Anadolu İ.H.L.                        – Müd. Mücahit KAYA
Sabit Büyükbayrak Mesl.ve Tekn.Anadolu L.  – Necat PAKER
Sağmalcılar Anadolu Lisesi                              – Mehmet HİLESİZ
Şair Baki İlkokulu                                             – Müd. Yavuz ARSLAN
Şair Sinasi İlkokulu                                           – Müd. Abdurrahman ABDULLAH
Şakire Sadi Obdan İlkokulu                             – Müd. M. Yaşar YÜKSEK
Sancak – Soy Ortaokulu                                   – Müd. Yılmaz AYKIN
Suat Terimer Anadolu Lisesi                            – Müd. Ali AÇIKEL
Terazidere Prof.İbrahim ve
Feti Pirlepeli Mesleki ve Teknik Anadolu L.     – Müd. Handan Didem ATAOĞLU

Tuna Anaokulu                                                 – Müd. Gökhan DUZDAR
Tuna İlkokulu                                                   – Müd. Nejat ÇAĞLAYAN
Uluğbey İlkokulu ve Ortaokulu                       – Müd. Cengiz DÜNDAR
Vatan İlkokulu                                                 – Müd. Şehmuz DELİBAŞ
Yahya Kemal Ortaokulu                                 – Müd. Sanem TONYALI
Hürriyet imam hatip ortaokulu                     – Müd. Vahide CEYLAN
Şehit Halil İbrahim Yıldırım AİHL                    – Müd. Mustafa OKUMUŞ
Tuna Anadolu Lisesi                                        – Müd. Bahaattin UZUNPINAR
Ümit Yolcu İmam Hatip Ortaokulu                – Müd. Yakup ALPARSLAN
Kaptan Ahmet Erdoğan İHL                            – Müd. Hasan Binici
İstanbul Bayramapaşa Şehit Büyükelçi
İsmail EREZ MTAL                                           
– Müd. Cemalettin KOÇAK

Paylaş:
Share

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × five =