BULGARİSTAN’LI HEMŞERİMİZ ÖZİMER’İ ZİYARET

BULGARİSTAN’LI HEMŞERİMİZ SAYIN SONER ÖZİMER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi Fatih (İstanbul) İlçe Başkanı seçilen hemşerimiz Sn. Soner ÖZİMER’e BULTÜRK Bulgaristan Türkleri Kültür ve Hizmet Derneği olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rafet ULUTÜRK Başkanlığındaki bir heyetle 8 Eylül 2023 Cuma günü saat 17.30’da gerçekleşen CHP FATİH İLÇE BAŞKANLIĞINA bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette CHP Fatih İlçe Başkanı olan Soner ÖZİMER ve yönetim kurulu üyeleriyle, siyasi, ekonomik ve yaklaşan yerel seçimleri ile konulardaki istişarelerin yanı sıra Bulgaristan ve Türkiyede’ki soydaş problemleriyle ilgili kapsamlı fikir alışverişiyle, bulundular. Başkan Özimer ve ekibine yeni dönemde yapacakları çalışmalarda ve projelerinde başarılar dilediler.

Rafet ULUTÜRK’de soydaşlarımızın aktif siyatteki aldıkları bu tür sorumluluk ve görevlerden gurur duyduğunu belirterek sayın Soner ÖZİMER’e yeni görevinde hayırlı başarılar diledi ve BULTÜRK’ün yapımcı olduğu “KIRCA ALİ EFSANESİ” belgeselinin 16.09.2023 Cumartesi günü saat 16:00 da GALA’SININ yapılacağı kendilerini BELGESELİN GALA’sında görmekten onur duyacaklarını belirttiler.

Soydaşlarımız adına yaptıkları özverili çalışmalarda dolayı BULTÜRK Derneği Başkan ve yetkililerine teşekkür ederek, kendilerini ağırlamaktan dolayı duyduğu onur ve memnuniyeti ifade eden Başkan ÖZİMER devam eden konuşmasında ; “Her zaman söylediğimiz gibi ortak anlayışımızla daha güzel ve yaşanılabilir bir Fatih olması için çalışacağız. Herkes layıkıyla kendi işini düzgün yaparsa bu ülke güllük, gülistanlık olur. İnanıyorum ki tüm yönetim kurulu kardeşlerimizle birlikte Fatih ilçemiz için ahlaklı, güzel kararlara ve önemli hizmetlerin altına hep birlikte imzalar atacağız” dedi.

BULTÜRK olarak biz de ziyaretimizde CHP FATİH İLÇE BAŞKANLIĞI adına nazik ev sahipliği ve misafirperverlik gösteren Başkan Sayın Soner ÖZİMER’e BULTÜRK olarak tüm üyelerimiz ve Bulgaristanlı soydaşlarımız adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, yeni görevinde de başarıların devamını diliyoruz.

Haber Kaynak: BGSAM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Musa VATANSEVER
BULTÜRK

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 + eleven =