BULTÜRK’TEN İYİ PARTİ’YE ZİYARET

Bulgaristan Türkleri Kültür ve Hizmet Derneğinde genel sekreterlik yapmış olan Oya CANBAZOĞLU İYİ PARTİDE “Türk Dünyası ve Yurt Dışı Türklerden Sorumlu” Başkan Yardımcısı görevine getirilmiştir.
“BULTÜRK”ten, İYİ PARTİ İstanbul’da “Türk Dünyası ve Yurt Dışı Türklerden Sorumlu” İl Başkanlığı görevine seçilen yeni yönetim kurulu üyelerine de hayırlı olsun ziyareti….!
16 Mart 2023 Perşembe günü BULTÜRK yönetim kurulumuz ve seçkin iş insanları üyelerimizden oluşan bir heyetin destek ve katılımları ile, İYİ PARTİ İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI’nı BULTÜRK
Genel Başkanı Sayın,
Rafet ULUTÜRK Başkanlığında ziyaret ederek ülkemizin son güncel konusu AFETLER ve siyasetin güncel konusu Bulgaristan ve Türkiye Seçimleri ile ilgili fikir alış verişinde bulunarak oldukça kapsamlı ve bilgilendirici istişarelerde bulunmuşlardır.

BULTÜRK’ün gerçekleştirdiği
Söz konusu ziyarette İYİ PARTİ İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI adına nazik ev sahipliği ve misafirperverlik gösteren “TÜRK DÜNYASI VE YURT DIŞI TÜRKLERDEN SORUMLU”
İl Başkan Yardımcısı Sayın Oya CANBAZOĞLU hanımefendiye BULTÜRK ve değerli üyelerimiz adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor ve başarıların devamını diliyoruz.

Musa VATANSEVER
BULTÜRK

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 4 =