BULTÜRK’ten Tüketici Hakları Derneği Yenimahalle Şubesine Ziyaret

Haberler

 

Bulgaristan Türkleri Kültür ve Hizmet Derneği BULTÜRK Ankara Temsilciliği’nden Fatma AKSOY ve Bulgaristan Türkleri Kültür ve Hizmet Derneği BULTÜRK gönüllüsü Ayşe AKSOY ÇELİKEL 24 Nisan 2018 günü Tüketici Hakları Derneği Ankara Yenimahalle Şubesini ziyaret etti.

Tüketici Hakları Derneği Yenimahalle Şubesi’nin ziyaretinde; Tüketici Hakları Derneği Yenimahalle Şube Eski Başkanı ve Yönetim Kurulu üyesi Sabire NARLI, Yönetim Kurulu Başkanı Cem KAZDAĞ, Yönetim Kurulu Üyesi ve Hakem Heyeti Üyesi Ahmet YURTSEVEN ve Hulusi KIRLI, Sekreter Orhan HANER ve Denetim Kurulu Üyesi Devlet ÖZKURT ile sıcak ve samimi bir havada görüşmeler yapıldı. Tüketici Hakları Derneği Yenimahalle Şubesi Yetkililerinin üyelerinden gelen sorulara ne kadar hassasiyetle yaklaşarak yardımcı olmak için uğraştıkları gözlemlendi.

Zarafeti ile dikkat çeken Sayın NARLI ile yapılan görüşmede Bulgaristan Türkleri Kültür ve Hizmet Derneği BULTÜRK Ankara Temsilciliği ve Tüketici Hakları Derneği Yenimahalle Şubesi’nin ilerleyen zamanda birlikte ortak çalışmalar yapabilecekleri ve de birbirlerine destekler verilebileceği üzerinde konuşuldu.

Tüketici Hakları Derneği Yenimahalle Şubesi yetkililerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür edilerek ziyaret sonlandırıldı.

Haber ve Fotoğraf: Fatma AKSOY / BULTÜRK Ankara Temsilciliği

Paylaş:
Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir