Muhammet ULUTÜRK’ün nişanı

Türkiye

Ben ne desem ne yazsam da kelimelerin taşıdığı anlam benim sizlerin bir birinize olan sevgimin yanında aslında çok fazla bir ifadesi olmayacaktır. Muhammet ve Avşin iki harika iki mükemmel iki saygı değer iki çok değerli gelin ve damat! Ben bu ahir hayatımda iyi ki dediğim şey bu nişanı allah tamamına erdirmesini temenni ederiz.

BULTÜRK Başkanı Rafet ULUTÜRK’ün oğlu Muhammet ULUTÜRK ile Eski Zara ili Kazanlık ilçesinden Aydın BALKAN´ın kızı Avşin BALKAN Gaziosmanpaşa Küçükköy GRAND SALON PARİS düğün salonunda düzenlenen bir merasimle nişanlandı Nişana, Bulgaristan hemşehrileri ve Bulgaristan iş dünyasından davetliler katılmıştı.

Başkanımız Atila AYDINER, hafta sonu Küçükköy GRAND SALON PARİS’te BULTÜRK Derneği Başkanı Rafet ULUTÜRK’ün oğlunun nişan merasimine katıldı. Muhammet ULUTÜRK ve Avşin BALKAN’ı tebrik eden Atila AYDINER, genç çifte mutluluklar dileyerek nikâhlarını kıyma sözü verdi. Çiftin bir ömür boyu sürecek yol arkadaşlıkları, Başkan Atila AYDINER’in taktığı nişan yüzükleriyle başladı. Nişan merasiminde genç çifte mutluluk dileyen Başkan, ömür boyu sürecek birlikteliklerinde aile saadeti için de nasihatlerde bulundu. Başkan Atila AYDINER ayrıca, Bulgaristan Kazanlıklı olan geline ve Kırcaalili olan damada; “Bu birlikteliğinizin Güllerin merkezinden Kazanlık ve Rodopların incisi Kırcaali halkını birleştiren, onları belirginleştiren Bulgaristan’ı baştanbaşa kaplayan Koca Balkan dağları gibi güçlü ve sağlam olmasını Rabbimden temenni ediyorum.” dedi.

Muhammet ULUTÜRK’ün nişanına bizzat katılan Bayrampaşa Belediye Başkanımız Sn. Atila AYDINER’e teşekkür ederiz. Ayrıca T.C. Başbakan Yardımcısı Sn. Hakan ÇAVUŞOĞLU’na ve MHP İstanbul Milletvekili Celal ADAN Beyefendiye Genel Başkanımızın nişanına göndermiş olduğunuz telgraf, çelenk ve derneğimize ve camiamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve teveccüh için çok teşekkür ederiz.

Bu vesileyle seçimlerin başta Cumhur İttifakı olmak üzere tüm Türk-İslam Alemine hayırlara vesile olmasını dileriz.

Muhammet ve Avşin kardeşlerimizi bu mutlu gününü kutluyor Allah tamamına erdirsin.

Saygılarımla…

Dr. Nedim BİRİNCİ
Bulgaristan Türkleri
Kültür ve Hizmet Derneği
Başkan Yardımcısı

Paylaş:
Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir