Kâğıthane Belediye Başkanı’nı Makamında Ziyaret

Türkiye

BULTÜRK-Bulgaristan Türkleri Kültür ve Hizmet Derneği Yöneticileri Kâğıthane Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ’ı Bulgaristan Türklerine yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı makamında ziyaret ederek plaket taktim ettik..

BULTÜRK Başkanımız Rafet ULUTÜRK ve ekibi Kağıthane Belediye Başkanını makamında ziyaret ederek kendilerine BULTÜRK Gazetesini, Osman KILIÇ’ın “46 yıl sonra Bulgaristan” kitabını ve Rafet ULUTÜRK’ün “Bulgaristan Türkleri Kimlik Mücadelesi” kitabını ve bir de plaket taktim ettiler..

Başkanlar ziyaret sırasında bol bol Bulgaristan hakkında sohbet ettiler .

Başkanlar ziyaret sırasında Bulgaristan ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunup, Bulgaristan Türkiye’de yerel yönetimler ve genel ülke siyaseti üzerine bir süre sohbet ettiler.

Necmiye CEYLAN “Göreve geldiği günden beri her daim yanımızda olan sitemize ve şehit parkımıza desteğini her alanda gösteren Belediye Başkanımız Fazlı KILIÇ’a teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

Başkan KILIÇ’ta “Daha iyi bir gelecek için tüm vatandaşlarımıza hizmet etmeyi görev bilir ve buna göre hizmet ederiz. Belediyemizde sizler gibi disiplinli insanların olması bizleri memnun ediyor. Bu nedenle bizim için hizmet imkânlarımızın elverdiği boyutlarda desteğimizi daima devam ettireceğiz’’ şeklinde konuştu.

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ, BULTÜRK Başkanı Rafet ULUTÜRK’e bu sürpriz plaket ve ziyaretleri için ve ayrıca hoş sohbeti için kendilerine teşekkür etti.

BULTÜRK Başkanımız ULUTÜRK, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ’a kabullerinden dolayı teşekkür etti ve Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ’ın Bulgaristanlı hemşehrilerimizin sitelerine ve şehit parkına hizmetlerinden dolayı bir plaket taktim etti.

Not: Görüşmeye katılanlar sağdan sağ;Kağıthane Belediye Başkanı Fazıl KILIÇ, BULTÜRK Başkanı Rafet ULUTÜRK, Necmiye Başaran CEYLAN, Nazım ÇAVUŞ ve Bulgaristanlı Hemşehrimiz Belediye Bşk. Yrd. Kemal ÇAVUŞ katıldılar.

Necmiye BAŞARAN CEYLAN
BULTÜRK Kağıthane Temsilcisi

Paylaş:
Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir