Konukseverlik, Cömertlik ve Birlikteliğimiz için Teşekkürler

“Misafirperverliği İçin Sayın Hakkı KARADAŞ’a Teşekkür Ederiz”

Anadolu yakasında bulunan “İsmail Gaspıralı Kırım Derneği”ne yapmış olduğumuz ziyaret esnasında misafirperverlikleri için Dernek Başkanımız Hakkı Karadaş ve yönetimine teşekkür ederim.

Ziyaretimizde “İsmail Gaspıralı Kırım Derneği” Başkanı Hakkı Karadaş Teşekkür belgesi verdi.

Ziyaret esnasında ileri tarihlerde BULTÜRK ve İsmail Gaspiral Derneklerinin ortaklaşa hayata geçirilecek dostluk ve işbirliği projelerimizi istişare edildi.
İlk ortak projemizi de burada imzaladık. 11 Aralık 2021’de Bayrampaşa’da “TÜRK DÜNYASINDA İNSAN HAKLARI” konusunda bir sempozyum yapma kararı almış olduk.
İsmail Gaspıralı Derneği Başkanı Karadaş ve dernek yöneticilerine bizleri kabul ederek birlikte çalışma planı ve ileriye yönelik Türk Dünyasında işbirliği özellikle Balkanlar ve Kafkaslar konusunda stratejiler üretmeye devam etmemiz gerektiğini ve birlikte bunlara devam edeceğimizi beyan etmeleri bizleri onurlandırmıştır.

Açıklama yok.Açıklama yok.

İmzalı Kitap için de Metin ERENDOR Hocamıza teşekkürler.

Açıklama yok.

  • Beni derneğinize sıcak bir şekilde karşıladığınız için çok teşekkürler. Yaptığın her şey için büyük bir minnet duyuyorum, teşekkürler. Her şey için teşekkürler özellikle Teşekkür belgenizi de asla unutulmayacaktır. Bulgaristan Türkleri ve Kırım Türkleri arasında bir köprü olabilmek için mücadelemiz devam edecek. Kesinlikle inanılmaz bir anı yaşadım. 

Yapabileceğim tek şey tekrar tekrar teşekkür etmek. Tüm şefkatli sevgi ve ilginiz için teşekkür ederim. Beni ne kadar mutlu ettiğini asla bilemezsin. Kırımlı kardeşlerimizi çok çok seviyorum. Saygılarımızla,

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 − three =