ŞİDDETLE KINIYORUZ

Türkiye Cumhuriyetine kasteden, kalkışma sevdalısı dâhili ve harici hainlerle, onların uzantıları olduğunu gururla konuşma cesareti bulanlara; tarihte de olduğu gibi! Ne bu gün, ne yarın ne de sonrasında emellerini gerçekleştirmeye fırsat verilmeyecektir.

Hainliğin zamanaşımı yoktur.

Yakın zamanda yaşanan FETO kalkışmasının dumanı hale tütmektedir.
100 sene sonra birilerinin bir Caddeye FETÖ adını verme çabaları ile bu gün bir bulvara
Seyh Said adı konması aynı terazide tartılmalıdır.

Bizler hain’e HAİN deriz.

Bu gün gündem saptırmak, milleti tahrik etmek için hainleri anmaya ve savunmaya, yüceltmeye çalışanların çabaları boşunadır.

Bu millet kimlik ve din hassasiyetlerini istismar edenler, dış düşmanlarla işbirliği yapan, cumhuriyetin altını oymaya çalışanların farkındadır ve fırsat vermeyecektir.

BALKAN TOPRAKLARI YİNE İÇİMİZDEKİ HAİNLERİN DÜŞMANLA İŞBİRLİKLERİNDEN DOLAYI KAYBEDİLMİŞ, BURADAKİ EVLAD-I FATİHANLAR ANA-VATANLARINA DÖNMEK ZORUNDA KALMIŞTIR.

HAİNLERİN ADINI BULVARLARA VERMEYE ÇALIŞANLARI, HAKLI TEPKİLERE! PARMAK SALLAYARAK, BALKAN MUHACİRLERE VE TORUNLARINA HAKARET EDENLERİ,  KONUYU ETNİK KİMLİK TARTIŞMASINA ÇEVİRMEYE ÇALIŞANLARI VE YUVARLAK AÇIKLAMALARLA DURUMU HOŞGÖRÜYLE KARŞILAYAN SİYASİ DEVŞİRMELERİ ŞİDDETLE KINIYORUZ.

İçimizdeki idrak yolu iltihaplı, kirli düşünceli, kişi, kurum, STK ve oluşumların hevesleri kursağında kalacak ve Türkiye Cumhuriyeti renkli etnik yapısıyla binlerce yıldır devam eden Türk devletleri gibi payidar kalacaktır.

Saygılarımızla duyurulur.   18.12.2023

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + 1 =