AK Parti’den BULTÜRK’e Ziyaret

Türkiye

Bayrampaşa Belediye Başkan A.Adayı Sn.Ahmet TÜFEKÇİ Bulgaristan Türkleri Kültür ve Hizmet Derneği’ni ziyaret etti. AK Parti’den A.Adayı olan Ahmet TÜFEKÇİ,hazırladığı projelerinin tanıtımı için ilçede faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiğini belirterek bugün de BULTÜRK’e bu projelerini anlatmaya geldiğini söyleyerek projelerini tek tek anlattı.

Ayrıca Bayrampaşa’da bulunan %18’e varan Bulgaristan’lı kardeşlerimizin sesi olan BULTÜRK Derneği’nin desteğini almak istediğini söyleyen TÜFEKÇİ, aynı zamanda kendisinin de Bulgaristan Sliven ilinden geldiklerini ve BULTÜRK Derneği ile birlikte Dernek Başkanımızın emirleri doğrultusunda Bulgaristan seçimlerinde birlikte çalışmalara katıldığını anlattı. Bol bol geçmişi, eksikleri, artıları konuştuk.

Ardından AK Parti davasına hizmeti en temel bir misyon olarak değerlendirdiğini aktaran TÜFEKÇİ, bu konuda Üzerlerine düşen görevleri sonuna kadar yerine getirme kararlılığı içerisinde hareket edeceklerini belirterek “Her zaman Rafet ULUTÜRK kardeşimin yanında olduk ve buna devam edeceğiz. İnanıyorum ki değerli hemşehrilerimizin de teveccühleri ve Genel Başkanımız Türkiye Başkanı Dünya Lideri Recep Tayyip ERDOĞAN ‘ın bu görevi bize verdiği taktirde tekrar gelerek hep birlikte daha detaylı ve daha geniş bilgi vereceklerini belirtiler..

Genel Başkanımız Rafet ULUTÜRK’de AK Parti kendilerine görevi verdiği taktirde, bizler her zaman hemşehrilerimizi destekleyeceklerini belirterek Bizler BULTÜRK olarak Bayrampaşa’ya hizmet edilmesinin daha önemli olduğunu ve -öncelikle-Bayrampaşa, sonra Balkanlara destek olunmasını arzu ettiklerini ifade ettiler. Belediyelerin Bulgaristan’da çalışmalarını daha duyarlı ve daha da sistemli ve önceden stratejiler üreterek yapılması gerektiğini de belirttiler. Çıktığınız bu yolda Sizlere başarılar diliyorum. Bayrampaşa Belediye Başkan a.adayı olan Ahmet TÜFEKÇİ bu kutlu davada asla yalnız değildir. Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah” dedi

AK Parti Bayrampaşa Belediye Başkan A.Adayı TÜFEKÇİ’de, çıktıkları bu ulvi yolda hemşehrileri ile birlikte Bayrampaşa’yı daha da ileri taşıyabilmek için azim ve çaba içerisinde olacaklarını belirtti.

ULUTÜRK’de, kendisine gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı TÜFEKÇİ’ye teşekkür etti.

Uzun uzun sohbetten çok güzel fikirler çıktı ve 2019’da birlikte çalışılması için ne gerekirse yapacaklarında anlaştılar.

Bizler de BULTURK Derneği olarak ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiğimizi belirterek kendisine başarılar diledik.

Saygılarımızla,

Oya CANBAZOĞLU

Genel Sekreter

Paylaş:
Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir