BAYRAMPAŞA MHP İLÇE BŞK. KARATAŞ BULTÜRK’TE

Bayrampaşa MHP İlçe Başkanı Saygın Tarık Karataş ve ekibi, BULTÜRK Genel Merkezi’ni ziyaret etti.

Bulgaristan’da yapılacak genel seçimler ve AB Parlamento seçimleri hakkında bilgi alışverişi yapıldı ve Bayrampaşa MHP İlçe Başkanı Sn. Tarık Karataş’ın bu konuları yakından takip ettiği belirtildi. Bizler de Bulgaristan’da katılacak partiler ve adaylar hakkında kendilerini bilgilendirdik.

Ziyaret kapsamında, Bayrampaşa MHP İlçe Başkanı Sn. Tarık Karataş’ı BULTÜRK Genel Başkanı Sayın Rafet Ulutürk karşıladı. Görüşmede Bulgaristan genel seçimleri ve diğer önemli konular hakkında fikir alışverişi yapıldı.

MHP’nin yerel seçimlerde (Türkiye genelinde %16) elde ettiği başarılar da kutlandı ve Bayrampaşa MHP İlçe Başkanı Sn. Tarık Karataş tebrik edildi. Karataş ise, BULTÜRK Derneği Başkan ve yetkililerine özverili çalışmaları için teşekkür ederek, Bayrampaşa ilçesi için daha güzel bir gelecek için birlikte çalışma sözü verdi.

Bulgaristan ve Türkiye’deki soydaş problemleriyle ilgili detaylı bir fikir alışverişi yapıldı ve Karataş ve ekibine yeni dönemde yapacakları çalışmalarda başarılar dileyen BULTÜRK Derneği, ziyaretten dolayı kendilerine teşekkürlerini iletti.

Son olarak, Bayrampaşa MHP İlçe Başkanı Sayın Tarık Karataş’a BULTÜRK yayınlarından “Dünden Bugüne Bulgaristan (354-1989)” ve “Dünden Bugüne Bulgaristan (1990-2020)” iki ciltlik kitapları takdim edildi.

Bu anlamlı ziyaretten dolayı gurur ve memnuniyet duyduklarını ifade eden BULTÜRK Derneği, Bayrampaşa MHP İlçe Başkanı Sayın Tarık Karataş’a teşekkürlerini sunarak, kendisine görevinde başarılar diledi.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
Musa VATANSEVER – Bayrampaşa

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine + twenty =