BAYRAMPAŞA MHP İLÇE BŞK. KARATAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

BAYRAMPAŞA MHP İLÇE BAŞKANI SAYIN TARIK KARATAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Bayrampaşa MHP İlçe Başkanı Sn. Tarık KARATAŞ’‘ı Makamında ziyaret etti.

BULTÜRK yönetim kurulumuz ve seçkin iş insanları üyelerimizden oluşan bir heyetin destek ve katılımları ile, Bayrampaşa MHP İlçe Başkanı Sn. Tarık KARATAŞ‘ı BULTÜRK Genel Başkanı Sayın,
Rafet ULUTÜRK Başkanlığında ziyaret ederek ülkemizin son siyasetin güncel konusu Bulgaristan Yerel Seçimleri ile ilgili fikir alış verişinde bulunarak oldukça kapsamlı ve bilgilendirici istişarelerde bulunmuşlardır.

BULTÜRK’ün gerçekleştirdiği
Söz konusu ziyarette Bayrampaşa MHP İlçe Başkanı Sn. Tarık KARATAŞ‘I BULTÜRK adına nazik ev sahipliği ve misafirperverlik gösteren İlçe Başkanı Sayın Tarık KABATAŞ Beyefendiye BULTÜRK ve değerli üyelerimiz adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor ve başarıların devamını diliyoruz.

Bulgaristan ve Türkiye’deki soydaş problemleriyle ilgili kapsamlı fikir alışverişiyle, bulundular. Başkan KARATAŞ ve ekibine yeni dönemde yapacakları çalışmalarda ve projelerinde başarılar dilerken birlikte çalışabileceklerini de dile getirdiler.

Rafet ULUTÜRK’de İlçe Başkanı Sayın Tarık KABATAŞ Beyefendiye yeni görevinde hayırlı olmasını görevinde başarılar diledi ve BULTÜRK’ün yapımcı olduğu “KIRCA ALİ EFSANESİ” belgeselini anlatılar neden niçin nereden akıllara geldiğini ve KIRCA ALİ’nin de kitabını taktim ettiler.

Soydaşlarımız adına yaptıkları özverili çalışmalarda dolayı BULTÜRK Derneği Başkan ve yetkililerine teşekkür ederek, kendilerini ağırlamaktan dolayı duyduğu onur ve memnuniyeti ifade eden Başkan KABATAŞ devam eden konuşmasında ; “Her zaman söylediğimiz gibi ortak anlayışımızla daha güzel ve yaşanılabilir bir Bayrampaşa olması için çalışacağız. Herkes layıkıyla kendi işini düzgün yaparsa bu ülke güllük, gülistanlık olur. İnanıyorum ki tüm yönetim kurulu kardeşlerimizle birlikte Bayrampaşa ilçemiz için ahlaklı, güzel kararlara ve önemli hizmetlerin altına hep birlikte imzalar atacağız” dedi.

BULTÜRK olarak biz de ziyaretimizde MHP BAYRAMPAŞA İLÇE BAŞKANLIĞI adına nazik ev sahipliği ve misafirperverlik gösteren Başkan Sayın Tarık KABATAŞ’a BULTÜRK Derneği olarak tüm üyelerimiz ve Bulgaristanlı soydaşlarımız adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, yeni görevinde de başarıların devamını diliyoruz. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Haber Kaynak: BGSAM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Musa VATANSEVER – Bayrampaşa

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seven + 4 =