Bulgaristan’da Türkçe yer adları – Şehir Sıralaması

Yerleşim Yerleri
Bulgaristan’da Türkçe yer adları şehir sıralaması yapılarak düzenlenmiştir.  Listede Bulgarca adını arıyorsanız isimlerin son tarafında yazmaktadır.
Burgaz  –   Abdal Köy (Abdi Oğlu Köy) Cubra
Burgaz  –   Abdülrezzak Lyaskovo
Burgaz  –   Aciz Dar Pripek
Burgaz  –   Açlar Ekzarh Antimovo
Burgaz  –   Ah Yolu Anhialo(Pomorie)
Burgaz  –   Ahlatı Pricad
Burgaz  –   Ahlı (Ahılı) Stratsin
Burgaz  –   Ahrenli Tvırditsa
Burgaz  –   Ahta Pol Agato Polis
Burgaz  –   Ak Ezli(Yak Ezli) Debelt
Burgaz  –   Ala Dağlı Venets
Burgaz  –   Alan Kayrak Yasna Polyana
Burgaz  –   Alçak Dere Panitsovo
Burgaz  –   Alma Dere Yabılçevo
Burgaz  –   Arnavut Köy Draganovo
Burgaz  –   Atanas Köy Atanasova
Burgaz  –   Aydos Aytos
Burgaz  –   Ayvacık Dere Köy Dülevo
Burgaz  –   Ayvacık Zvezda
Burgaz  –   Azaplı Karanovo
Burgaz  –   Azmak Ludza
Burgaz  –   Bağ Tarla Lozovo
Burgaz  –   Bağlar (Ballar) Lozenets
Burgaz  –   Balcı Köy Medova
Burgaz  –   Baraklı Orizare
Burgaz  –   Barık Zavet
Burgaz  –   Batacık Bata Ah Yolu
Burgaz  –   Baya Köy Dolno Ezerovo
Burgaz  –   Bayır Yeni Mhalle Ritlina
Burgaz  –   Bayram Alan Dobra Polyana
Burgaz  –   Bayram Dere Prilep
Burgaz  –   Bey Mahalle Gospodarevo Karapınar
Burgaz  –   Bilek Ahmet Mahalle (Bilek Mahalle) Kitka
Burgaz  –   Boğaz Dere Starplanina
Burgaz  –   Bokluca Radoynovo
Burgaz  –   Boyacılar Zvinitsa
Burgaz  –   Boyalar Vişna
Burgaz  –   Burgas
Burgaz  –   Buruncuk Prosenik
Burgaz  –   Bükünceli (Bükürceli) Tserkovski
Burgaz  –   Büyük Hediyatlar Pod-Gorets
Burgaz  –   Büyük Pınar Bistrets Karapınar(Gruovo)
Burgaz  –   Büyüklü (Bıyıklı) Vinarsko
Burgaz  –   Can Kardaş Bratovo
Burgaz  –   Celep Köprü Mostino
Burgaz  –   Cemeren Gabır
Burgaz  –   Civirli Dragovo
Burgaz  –   Cumalı Haci Morinovo Karin Abat
Burgaz  –   Cumalı Jitosuyat
Burgaz  –   Cumaya Köy Sborsko
Burgaz  –   Çanakçı Staro Paniçerovo
Burgaz  –   Çavdarlık Rıjitsa
Burgaz  –   Çelebi Köy Sini Rid
Burgaz  –   Çepelce Planintsa
Burgaz  –   Çerkeşli Slavyantsi
Burgaz  –   Çımalı Mığlen
Burgaz  –   Çiftlik Mahalle Bilka
Burgaz  –   Çobanlar
Burgaz  –   Dağ Yeni Lübnen Pop Köy(Popovo)
Burgaz  –   Davutlu Kableşkovo Ah Yolu
Burgaz  –   Demirdeş Jelyazovo
Burgaz  –   Denizler Morsko
Burgaz  –   Derbent-Dere Prohod
Burgaz  –   Dere-Köy Reçitsa
Burgaz  –   Dikence-Tikence Graniçar
Burgaz  –   Dikenlik (Tekenlik) Trınak
Burgaz  –   Doğanca Sokolovo
Burgaz  –   Doğan-Kaya Sokolets
Burgaz  –   Dokuz-Ek Devetintsi
Burgaz  –   Domuz-Orman Mirolübovo
Burgaz  –   Dülgerli Dülgeri
Burgaz  –   Elma-Dere Yabılkovo
Burgaz  –   Emine Emona
Burgaz  –   Emir-Köy Emirsko
Burgaz  –   Eresiller Snegovo
Burgaz  –   Eres-Ova Vresovo
Burgaz  –   Erikli İrali
Burgaz  –   Erkeç Koziçino
Burgaz  –   Eski-Paslı Lıka
Burgaz  –   Evrenli Jeleznik
Burgaz  –   Fakı Fakiya
Burgaz  –   Fındıklı Lyaskovo
Burgaz  –   Gerdeli Nevestino
Burgaz  –   Gerdeme- Dere Reçitsa
Burgaz  –   Gerdeme Yasenovo
Burgaz  –   Gerge-Pınar Rosenovo
Burgaz  –   Göcenler Zaycer
Burgaz  –   Gökçe-Evren Podvis
Burgaz  –   Göktepe Zvezdets
Burgaz  –   Göz-Eken Kozyak-Grad
Burgaz  –   Gücenler Zaycar
Burgaz  –   Gürgen-Köy Gaberovo
Burgaz  –   Hacı Balabanlı Dragantsi
Burgaz  –   Hacı-Mahalle Struya
Burgaz  –   Halvacı-Köy Rudina
Burgaz  –   Halvacılar Rudina
Burgaz  –   Harami-Dere Razboyna
Burgaz  –   Has-Beyli Dobrinovo
Burgaz  –   Hocalar(Hocamar) Meden-Rudnik
Burgaz  –   İçmen-Zeamet Zaimçevo
Burgaz  –   İçme-Vakıf Çeraşa
Burgaz  –   İnce-Köy Gorovo
Burgaz  –   İnce-Köy Tınkovo
Burgaz  –   İsitli Devetak Karin-Abat(Karnobat)
Burgaz  –   İsmail-Fakı San-Stefano
Burgaz  –   İzor-Mahmut
Burgaz  –   Kaba-Sakal Ravnets
Burgaz  –   Kadı-Köy Mıdrino
Burgaz  –   Kadı-Köy Sıdievo
Burgaz  –   Kadir Fakılı Vezenkovo
Burgaz  –   Kalgamaç Dobrovan
Burgaz  –   Kamçı-Mahalle Kamçiya(Kamçi-Mahla) Karinabat
Burgaz  –   Kapıcı Kapuci
Burgaz  –   Kapıcı-Köy Vratitsa
Burgaz  –   Kara- Pınar Grudovo
Burgaz  –   Kara-Ağaç Brestovets
Burgaz  –   Kara-Bayır Meden-Rudnik
Burgaz  –   Kara-Gözler Marinka
Burgaz  –   Kara-Kaya Kozare
Burgaz  –   Kara-Kütük Pınçevo
Burgaz  –   Karalılar (Kara Aliler) Listets
Burgaz  –   Karamanca Koznitsa
Burgaz  –   Karamlık Mladejko
Burgaz  –   Kara-Pınar Karabunarska Grudovska
Burgaz  –   Kara-Sarlı Çerno -Grad
Burgaz  –   Kara-Tepe Çerna-Mogila
Burgaz  –   Kara-Tepe Çerni-Vrıh
Burgaz  –   Kara-Veliler Kara-Velovo
Burgaz  –   Karin-Abat İlçesi Karnobatska Okoliya
Burgaz  –   Kavaklar Kavatsite Size-Bolu(Sozopol)
Burgaz  –   Kavak-Mahalle Topolitsa
Burgaz  –   Kaya-Baş Skala
Burgaz  –   Kayalı Kameno
Burgaz  –   Kaynarca İzvor
Burgaz  –   Kayrak-Köy Kruşevets
Burgaz  –   Kayrak-Köy Plazovets
Burgaz  –   Kayrak-Mahalle Dubromir
Burgaz  –   Kazaklık-Yeni-Mahalle Vedrovo
Burgaz  –   Keleş-Köy Troyanovo
Burgaz  –   Kırcılar Polyak
Burgaz  –   Kır-Çeşme Polski-İzvor
Burgaz  –   Kır-Harman Harman
Burgaz  –   Kırk-Çalı Draçevo Karapınar
Burgaz  –   Kısıklar-Emir-Mahalle Emirovo
Burgaz  –   Kısıklar-Hacı-Mahalle Struya
Burgaz  –   Kışla-Köy Zimen
Burgaz  –   Kızılcık Dryankovets
Burgaz  –   Kız-Kilsie Momino-Tsırkva
Burgaz  –   Kızlccık Rapitsa
Burgaz  –   Kiremitlik Lülyakovo Aydos
Burgaz  –   Koca-Bük Golyamo-Bukovo
Burgaz  –   Koca-Kayın Golemo-Buk
Burgaz  –   Kokar-İçme Çereşe
Burgaz  –   Konak Byala-Voda
Burgaz  –   Koparan Poroy
Burgaz  –   Kos-Köy Kosovets
Burgaz  –   Köpekli Peştersko
Burgaz  –   Köprü Primorsko
Burgaz  –   Köy-Çalı (Kücalı) Malka Polyana
Burgaz  –   Kulazlı Krumovo-Gradişte
Burgaz  –   Kurt-Koca Vılçin
Burgaz  –   Kuru-Dere Rakovskovo
Burgaz  –   Kuru-Dere Suho-Dol Karapınar
Burgaz  –   Küçük-Alan Malka-Polyana
Burgaz  –   Küçük-Hediyatlar Pripek
Burgaz  –   Macarlar Zetiovo
Burgaz  –   Marafta Morava
Burgaz  –   Mehmet-Köy Rosen
Burgaz  –   Mura-Dere Zmeevo
Burgaz  –   Nadır-Köy Nadır
Burgaz  –   Nadırlar (Nadarlar) Rojden
Burgaz  –   Omur-Köy Strelets
Burgaz  –   Orlan-Köy Orhanovo
Burgaz  –   Orman Goritsa Ah Yolu
Burgaz  –   Orta- Mahalle Sredna-Mahala
Burgaz  –   Osman-Köy Dıbnik
Burgaz  –   Paşa-Köy Paşino
Burgaz  –   Poturnak Velika
Burgaz  –   Recep-Mahalle Granitets
Burgaz  –   Resiller Snyagovo
Burgaz  –   Rupça (Urupça) –
Burgaz  –   Salihler Smoçevo
Burgaz  –   Sancaktar Grozden
Burgaz  –   Sapaca Sneja
Burgaz  –   Sarı-Hanlar Jılti-Hani
Burgaz  –   Sarı-Kaya Skalak
Burgaz  –   Sarı-Musa Veselie
Burgaz  –   Sarmaşık Brışlyan
Burgaz  –   Sazlı-Köy Trıstikovo
Burgaz  –   Sefer-Köy Raklinovo
Burgaz  –   Sıra-Kaya Skalak
Burgaz  –   Size-Bolu Sozopol
Burgaz  –   Sungurlar(Sungular) – Karin-Abat(Karnobat)
Burgaz  –   Suvatlar Suvatite
Burgaz  –   Şaban-Kırı Zagoritsi
Burgaz  –   Şeyhler (Şıhlar) Raklitsa
Burgaz  –   Tağar-Köy Tagarevo
Burgaz  –   Taraş-Köy Kruşevo
Burgaz  –   Tas-Tepe Çukarka
Burgaz  –   Taş-Arı Pçelin
Burgaz  –   Taşlık Kamensko
Burgaz  –   Taşlı-Köy (Taşlık) Kamenyak
Burgaz  –   Tatar-Köy Gılıbets
Burgaz  –   Tellal-Köy Klikaç
Burgaz  –   Tercüman İzvorişte
Burgaz  –   Terzili Terziysko
Burgaz  –   Tırnovacık Malko-Tırnova
Burgaz  –   Topçu-Köy Topçiysko
Burgaz  –   Toy-Köy Dropla
Burgaz  –   Türk-Ala-Gün Varovnik
Burgaz  –   Türk-Bey-Köy İskra
Burgaz  –   Ulanlı(Oğlanlı) Ruen
Burgaz  –   Urum-Köy İnce-Voyvoda
Burgaz  –   Urum-Yeni-Köy Bılgarovo
Burgaz  –   Vaya-Köy Dolno-Ezerovo
Burgaz  –   Veli-Baş Veliko
Burgaz  –   Vetren Jitarovo
Burgaz  –   Yanık-Balabanlı Asparuhovo
Burgaz  –   Yengeç-Dere Rakov-Dol
Burgaz  –   Yeni-Köy Çernitsa
Burgaz  –   Yeni-Köy Priseltsi
Burgaz  –   Yeni-Köy Rezovo
Burgaz  –   Yeni-Mahalle Lozitsa
Burgaz  –   Yukarı-Almalı Gorno-Yabılkovo
Burgaz  –   Yumrukkaya Sinio Kamene ????? ??????
Burgaz  –   Yusuf-Çobanlar Mrejiçko
Burgaz  –   Yusuflu Beronovo
Eski Cuma  –   Abdallar Lovets
Eski Cuma  –   Ağmaç Köy (Omaç Köy) Omarçe(Ralitsa)
Eski Cuma  –   Ahmet Oğlu Dolneni
Eski Cuma  –   Ak Mehmetler Podgoritsa
Eski Cuma  –   Alfatlık Osman Pazar
Eski Cuma  –   Ali Bey Eniovets
Eski Cuma  –   Alvan Köy Stara Reçka
Eski Cuma  –   Alvanlar-Albanlar Oraç
Eski Cuma  –   Araplar Aprilovo
Eski Cuma  –   Aşağı Hüseyinler Dolna Hubavka
Eski Cuma  –   Aşağı Kab Dağ Dolna Kabda
Eski Cuma  –   Aşağı Keçiller  – Has Keçiller – Efras Keçiler Dolno Kozarevo
Eski Cuma  –   Aşağı Kestane Dolno Novkovo
Eski Cuma  –   Aşık Ova Pevets
Eski Cuma  –   Aşıklar Lübliçevo
Eski Cuma  –   Atlar Sıedinenie
Eski Cuma  –   Avdalar Lovets
Eski Cuma  –   Avlan Köy Stara Reçka
Eski Cuma  –   Ayazlar Svetlen
Eski Cuma  –   Aydın Köy Meçovo
Eski Cuma  –   Ayladın(Alaeddin) Bistra
Eski Cuma  –   Bahadırlar Padrino
Eski Cuma  –   Bahçalar Gradinka
Eski Cuma  –   Bahşişler-Bahşışlar Drinovo Pop Köy(Popovo)
Eski Cuma  –   Balabanlar Razdeltsi
Eski Cuma  –   Balcı Omur Medovina
Eski Cuma  –   Ballıcalık Milino(Keremedin) Osman Pazar
Eski Cuma  –   Baş Hasırcık Presentsi
Eski Cuma  –   Başlar Pırvan
Eski Cuma  –   Bayramlı Köy Velik Dençe
Eski Cuma  –   Benli Köy Kruşolak
Eski Cuma  –   Bezirgân-Köy Tıpçileştovo
Eski Cuma  –   Boğaz Kesen Presyan
Eski Cuma  –   Boğaz-Kesen Presyak ???? ??????
Eski Cuma  –   Bolluksu Draganovetsi
Eski Cuma  –   Bostan Osmanpazarı
Eski Cuma  –   Buhlar Buhovtsi
Eski Cuma  –   Bukak
Eski Cuma  –   Büyük Yeni Köy Golemo Novo Pop Köy
Eski Cuma  –   Cevizli Kalfa Miladinovtsi
Eski Cuma  –   Çalgıcı Köy(Çalıcı Köy) Svirçevo Osman Pazarı
Eski Cuma  –   Çamurlu Köy Kalnişte
Eski Cuma  –   Çanakçılar Paniçino
Eski Cuma  –   Çekendin(Çikendin Lilyak
Eski Cuma  –   Çeli Köy Yarebiçno
Eski Cuma  –   Çıkrıkçılar Malko-Çerkovna
Eski Cuma  –   Çıkrıkçılar Petrino
Eski Cuma  –   Dağ Köy Gorsko-Selo
Eski Cuma  –   Dalgaç Dılgaç
Eski Cuma  –   Dar Köy Nadarovo
Eski Cuma  –   Dar Yeni Lübnen
Eski Cuma  –   Davutlar Davitovo
Eski Cuma  –   Demirciler Jelazaritsi Osmanpazarı(Omurtag)
Eski Cuma  –   Demirciler Kovaçevets
Eski Cuma  –   Demirciler Moravitsa
Eski Cuma  –   Derbent Prolaz
Eski Cuma  –   Dere Dolets
Eski Cuma  –   Dere-Köy Golyamo-Dolyane
Eski Cuma  –   Dere-Köy Malko-Dolyane
Eski Cuma  –   Dırabollar Ravna-Selo
Eski Cuma  –   Dobrucalar Dobrotitsa
Eski Cuma  –   Doğanlar Yastrebinp
Eski Cuma  –   Dura-Bolu Ravno-Selo
Eski Cuma  –   Duraklar Stanets
Eski Cuma  –   Duran-Köy Stoynovo
Eski Cuma  –   Duranlar Çekantsi
Eski Cuma  –   Dülger-Mahalle Zidari
Eski Cuma  –   Ellezler İliyno
Eski Cuma  –   Elvasan-Karalar Panayot-Hitovo
Eski Cuma  –   Ereviş Osman Pazarı (Omurtag)
Eski Cuma  –   Fübeller Elenovo
Eski Cuma  –   Gag-Ova Gagovo
Eski Cuma  –   Geren Bıbel
Eski Cuma  –   Gündüzler Çerna-Voda
Eski Cuma  –   Güne-Köy Koprets
Eski Cuma  –   Güvenli Gılıbinka
Eski Cuma  –   Hacı Ahmetler Pçelartsi
Eski Cuma  –   Hacı-Köy Bukak
Eski Cuma  –   Hacı-Yürük Opaka
Eski Cuma  –   Halil-Hoca-Mahalle Dragovtsi
Eski Cuma  –   Halvacılar Halvaciysko Osman Pazar
Eski Cuma  –   Halvacı-Yeni-Köy Tsaasen
Eski Cuma  –   Hamza-Köy Bankovets
Eski Cuma  –   Hasan-Fakı Palaititsa
Eski Cuma  –   Hasan-Köy Tsar-Asen
Eski Cuma  –   Hasanlar Kiselets
Eski Cuma  –   Hasçı-Köy Makrio-Pol
Eski Cuma  –   Hası-Köy Svoboditsa
Eski Cuma  –   Has-Keçiciler Dolno-Kozarevo
Eski Cuma  –   Has-Kestane Gorno-Novkovo
Eski Cuma  –   Haydar Kardam Pop Köy(Popovo)
Eski Cuma  –   Hoca-Köy Kitino
Eski Cuma  –   Hoca-Mahalle Pirinets
Eski Cuma  –   Hotul – Osman Pazar
Eski Cuma  –   Hüseyinler Dolnaglavanak
Eski Cuma  –   Işıklar Lübiçevo
Eski Cuma  –   İki-Evler Dve-Kışti
Eski Cuma  –   İsaklar Slınçovets
Eski Cuma  –   Kademler Bılgaranovo
Eski Cuma  –   Kalaycılar Prisoyna
Eski Cuma  –   Kambur Kamburovo
Eski Cuma  –   Kanlı-Köy Kınino
Eski Cuma  –   Kara-Ağaç Slavynaovo
Eski Cuma  –   Kara-Ağaç Snyagovo
Eski Cuma  –   Kara-Atlar Vrani-Kon
Eski Cuma  –   Kara-Baş-Köy Çerno-Kaptsi
Eski Cuma  –   Kara-Çufallar Kozma
Eski Cuma  –   Karadır Moraven
Eski Cuma  –   Kara-Dilli Moravka
Eski Cuma  –   Kara-Hasan Zaraevo
Eski Cuma  –   Kara-Kaşlı Probuda
Eski Cuma  –   Karalar Taymişte
Eski Cuma  –   Karalar(kara-Aliler) Çerna
Eski Cuma  –   Kara-Seller Poroyno
Eski Cuma  –   Karlı-Köy Kralevo
Eski Cuma  –   Karşı-Mahalle Nasreştna
Eski Cuma  –   Kasırgalar Treskavets
Eski Cuma  –   Kavacık Vidanovo
Eski Cuma  –   Kaya-Başı Elşa
Eski Cuma  –   Kaya-Pınar Skalni-Kladenets
Eski Cuma  –   Kaykılar Bryak
Eski Cuma  –   Kaynarca İzvor
Eski Cuma  –   Keçiler Kolitsa
Eski Cuma  –   Keçiler-Mahalle (Yavuzlar) Kozarevets
Eski Cuma  –   Kedi-Ören Rosina
Eski Cuma  –   Kelebek-Mahlle Kruşolak Osmanpazarı (Omurtag)
Eski Cuma  –   Kemaller (Kemanlar) Stroynovtsi
Eski Cuma  –   Keremedin MilinoOsman Pazarı
Eski Cuma  –   Kestane Kestenyavo
Eski Cuma  –   Keşkekçiler İzvorovo
Eski Cuma  –   Kıdır-Köy Kitançevo
Eski Cuma  –   Kına-Köy Kınino
Eski Cuma  –   Kırallı-Köy(Rarlı Köy Kralevo
Eski Cuma  –   Kırtıllı –Cami-Mahalle Bojurka
Eski Cuma  –   Kırtıllı –Kayalar Payduşko
Eski Cuma  –   Kızana-Tekke Momino
Eski Cuma  –   Kızılcıklı-Belde – Osman Pazar
Eski Cuma  –   Kızıllar Gloginka Pop Köy(Popovo)
Eski Cuma  –   Kızlar-Köy(Kazlar-Köy) Devino
Eski Cuma  –   Kirecler-Kirejler Krasnoseltsi
Eski Cuma  –   Kirepçe Krepça
Eski Cuma  –   Koca-Doğan Golyama-Sokolovo
Eski Cuma  –   Koçaşlı Makovo
Eski Cuma  –   Kokarca Yazovets
Eski Cuma  –   Konak – Popköy(Popovo)
Eski Cuma  –   Kovancılar Pçelno
Eski Cuma  –   Köçekler Payduşko
Eski Cuma  –   Köse-Köy Krışno
Eski Cuma  –   Köseler Kösevtsi
Eski Cuma  –   Köycük Debrene
Eski Cuma  –   Kubadın (Kopadın) Loznitsa
Eski Cuma  –   Kulazlar Kray-Pole
Eski Cuma  –   Kulfalar Konop
Eski Cuma  –   Kurt-Alan İvança
Eski Cuma  –   Kuru-Veli-Köy Velevo
Eski Cuma  –   Kuşluk-Köy Ptiçevo
Eski Cuma  –   Kuyucuk Marçino
Eski Cuma  –   Küçük-Sırt – Osman Pazar
Eski Cuma  –   Küllüce Pepelka
Eski Cuma  –   Makaklar Makak
Eski Cuma  –   Mehmetler Zvezda
Eski Cuma  –   Mestanlar Prisoyna
Eski Cuma  –   Muratlar Buynovo
Eski Cuma  –   Musalar Visoçka
Eski Cuma  –   Mutaflar Plıstina
Eski Cuma  –   Nadır Nadarevo
Eski Cuma  –   Nasçı-Köy Makriopolsko
Eski Cuma  –   Okçular Zdravets
Eski Cuma  –   Omarça Ralitsa
Eski Cuma  –   Omur-Bey Zahari-Stoyanovo
Eski Cuma  –   Orlanlar Oraç
Eski Cuma  –   Ormancık Goritsa
Eski Cuma  –   Orta- Mahalle Elda
Eski Cuma  –   Orta-Köy Sredişte
Eski Cuma  –   Orta-Mahalle Bratovo
Eski Cuma  –   Orta-Pınar Yolu –
Eski Cuma  –   Osman Pazarı Omurtag
Eski Cuma  –   Osmanlar Visino
Eski Cuma  –   Osmanlar Visok
Eski Cuma  –   Örçenler Bojurga
Eski Cuma  –   Örencik Golâma-Gradişte
Eski Cuma  –   Öte-Mahalle Östreştina
Eski Cuma  –   Padırlar Padarino
Eski Cuma  –   Papazlar Malo-Gradets
Eski Cuma  –   Pazarcık Tırgovişte
Eski Cuma  –   Piller Starçişte
Eski Cuma  –   Pireler Starçişte
Eski Cuma  –   Pop-Köy Popovo
Eski Cuma  –   Posunlar Krasino
Eski Cuma  –   Püller Starçişte
Eski Cuma  –   Sadıklar Verentsi
Eski Cuma  –   Saltıklar Presiyan
Eski Cuma  –   Sarı-Duran Tvırdintsi
Eski Cuma  –   Sarınasıf Zavetno
Eski Cuma  –   Sarsıplı Tserovişte
Eski Cuma  –   Sefer-Mahalle Bozartsi
Eski Cuma  –   Selim-Köy Mirovets
Eski Cuma  –   Semerciler Semertsi
Eski Cuma  –   Sepetçi Novo-Malko-Koşniçari
Eski Cuma  –   Seyit Seyaçi
Eski Cuma  –   Sığırcık Rıtlina
Eski Cuma  –   Sıratça Straja
Eski Cuma  –   Sofular Bogomiltsi
Eski Cuma  –   Sofular Kovil
Eski Cuma  –   Sofular Sobina
Eski Cuma  –   Sofu-Yurdu (Sofular) Bogomolsko
Eski Cuma  –   Sultan Nevski
Eski Cuma  –   Şahveler Tsarevtsi
Eski Cuma  –   Şişko Şişkovitsa
Eski Cuma  –   Tekkeciler Dıbravitsa
Eski Cuma  –   Tekkeler Obitel
Eski Cuma  –   Tekkeler-Cami Malko-Tsırkvişte
Eski Cuma  –   Tekkeler-Kebir Obitel Osman Pazar
Eski Cuma  –   Tekkeler-Sagir Golyama-Sırkvişte
Eski Cuma  –   Tellal-Köy (Delâv-Köy) Glaştay
Eski Cuma  –   Toz-Patlar Rositsa
Eski Cuma  –   Turhanlar Tsvetnitsa
Eski Cuma  –   Turna-Ovası Turnoso
Eski Cuma  –   Türbe(Tülbe) Kapişte
Eski Cuma  –   Türbeler Goritsa
Eski Cuma  –   Uzunca-Alan Prostorno
Eski Cuma  –   Veletler Verentsi
Eski Cuma  –   Veli-Bey-Köy Veliçka
Eski Cuma  –   Veli-Köy Velikovtsi
Eski Cuma  –   Yağcılar Veselets
Eski Cuma  –   Yalımlar Ostrets
Eski Cuma  –   Yamna Preselets
Eski Cuma  –   Yardım Pomoştitsa
Eski Cuma  –   Yavaş-Köy Vasil-Levski
Eski Cuma  –   Yaylacık Gorska-Polyana
Eski Cuma  –   Yayla-Köy Polyana
Eski Cuma  –   Yeni-Köy Aleksandrovo
Eski Cuma  –   Yeşil-Ova Zelana-Morava
Eski cuma  –   Yılancılar Zmeyno Osman Pazarı
Eski Cuma  –   Yukarı Keçiller Gorno-Kozarevo
Eski Cuma  –   Yukarı-Hüseyinler Gorno-Hubavka
Eski Cuma  –   Yukarı-Kap-Dağ Gorno-Kabdal
Eski Cuma  –   Yukarı-Toz-Patlar Gorno-Rozitsa
Eski Cuma  –   Yürükler Ruets
Eski Cuma  –   Zağarlı-Köy Stedinenie
Eski Zağra  –   Ada Tepe Ostra Moliga
Eski Zağra  –   Ahırlar Zagorite
Eski Zağra  –   Ahlat Köy Kruşevo Çırpan
Eski Zağra  –   Ak Baş Gavarevo
Eski Zağra  –   Ala Beş Gorno Belovğ
Eski Zağra  –   Ala Gün Pıstrovo
Eski Zağra  –   Alacalı Bistren
Eski Zağra  –   Altın Çayır Zlatna Livada
Eski Zağra  –   Arabacı Kolarovo
Eski Zağra  –   Arabacı Ova Kolarovo
Eski Zağra  –   Arap Mahalle Çernevo
Eski Zağra  –   Ardaşlı Mıglişta
Eski Zağra  –   Arnavut İto
Eski Zağra  –   Aşağı İsiva Dolno İzvorovo
Eski Zağra  –   Aşağı Sahrane Dolna Sahrane (Kızanlık)
Eski Zağra  –   Aşık Sinekli Sveti Kirilovo (Kirilovo)
Eski Zağra  –   Aşıklı Gorno Graişte (Kınçevo) Kızanlık
Eski Zağra  –   Avcı Doğancı Lovets
Eski Zağra  –   Aydınlı Zora
Eski Zağra  –   Baba Mahalle Baştino
Eski Zağra  –   Bahaslı Dunavitsi
Eski Zağra  –   Balabanlı Edrovo
Eski Zağra  –   Balcılar Medovo
Eski Zağra  –   Balıklı Ruda
Eski Zağra  –   Baraklı Pryaporets
Eski Zağra  –   Bata Kanlı Konstantinovets
Eski Zağra  –   Bayasıllı Dunavtsi
Eski Zağra  –   Bey Pınar Sredişte
Eski Zağra  –   Biçerli Golyamo-Dryanovo
Eski Zağra  –   Boz Doğancı Grudevo
Eski Zağra  –   Bölücek Razdelna
Eski Zağra  –   Burunsuz Malko-Borisovo
Eski Zağra  –   Büyük Dere Boruştitşa
Eski Zağra  –   Büyük Oba Golemo Selo Kızanlık
Eski Zağra  –   Cadı Göl Lübenovo
Eski Zağra  –   Cambazlar Kaloyanets
Eski Zağra  –   Curanlı Kalitinovo
Eski Zağra  –   Çanakçı Dolna Paniçarevo
Eski Zağra  –   Çanakçı Yagoda
Eski Zağra  –   Çanakçık Manuşevtsi
Eski Zağra  –   Çanlı Malko Tırnova
Eski Zağra  –   Çatal Tepe Elhovo
Eski Zağra  –   Çavla Köy Stamovo
Eski Zağra  –   Çeltikçi Orizovo
Eski Zağra  –   Çergenli ,Çerkenli Çerganovo
Eski Zağra  –   Çıkarcı Tsarsko-Selo Çırpan
Eski Zağra  –   Çıracı Borovo
Eski Zağra  –   Çırpan Çırpan
Eski Zağra  –   Çıtalı Ploska Mogila
Eski Zağra  –   Çiftlik Dırjaven
Eski Zağra  –   Çolak-Ova Yavorovo
Eski Zağra  –   Değirmen Viran Podrumçe
Eski Zağra  –   Deli Binleri Yazdaç
Eski Zağra  –   Derbent Zmeyovo
Eski Zağra  –   Devren Zmeyovo
Eski Zağra  –   Doğancıklı Benkovski
Eski Zağra  –   Doğancıl Osen
Eski Zağra  –   Doymuşlar Osetenovo
Eski Zağra  –   Enişte Zetovo
Eski Zağra  –   Eski-Zağra Stara-Zagora
Eski Zağra  –   Eşekçi Nikolaevo
Eski Zağra  –   Evciler Sredno-Graişte
Eski Zağra  –   Fındıklı Lyaskovo
Eski Zağra  –   Gök Pala Mihailovo
Eski Zağra  –   Görücü Preslaven
Eski Zağra  –   Gül-Pınar Rozov-Kladenets
Eski Zağra  –   Hacı –Ayvalı Daskal –Atanasovo
Eski Zağra  –   Hacı-Stamo-Çiftliği –
Eski Zağra  –   Hamursuz Rıjena
Eski Zağra  –   Hamzalar Borilovo
Eski Zağra  –   Harman-Köy Buzov-Grad
Eski Zağra  –   Hasat Krın
Eski Zağra  –   Has-Köy Krın
Eski Zağra  –   Hıdrezli Tırniçene
Eski Zağra  –   Himitli Yasenovo
Eski Zağra  –   Horozlar Rozovo
Eski Zağra  –   Işıklı Kınçevo
Eski Zağra  –   İkizler Volovarovo
Eski Zağra  –   İnekçi Kravino
Eski Zağra  –   İskenderli Petrovo
Eski Zağra  –   Kalfa Siedinenie
Eski Zağra  –   Kalfa-Köy Pomoştnik
Eski Zağra  –   Kara- Pınar Gılıbovo
Eski Zağra  –   Kara- Pınar Sladık-Kladenets
Eski Zağra  –   Kara-Ali Troyanovo
Eski Zağra  –   Kara-Burun Zname-Nosets
Eski Zağra  –   Karacalar Poroyno
Eski Zağra  –   Karacalı Sırnevo
Eski Zağra  –   Karaca-Ören Sırnevets
Eski Zağra  –   Kara-Evren Bliznak
Eski Zağra  –   Kara-Gitli Viden
Eski Zağra  –   Karamanlı Velikovo
Eski Zağra  –   Kara-Orman Çerna-Gora
Eski Zağra  –   Karapça Stoyan-Zaimovo
Eski Zağra  –   Kara-Pelit Mednikarovo
Eski Zağra  –   Kara-Terziler Zapadno-Şivaçevo M Al Malko Şivaçevo Çırpan
Eski Zağra  –   Karpuzca Dinya
Eski Zağra  –   Kavak-Mahalle Topolyane
Eski Zağra  –   Kazan Kazanka
Eski Zağra  –   Keçi-Deresi Enina(Yanina)
Eski Zağra  –   Kışla Zimntisa
Eski Zağra  –   Kıymatlı Tsenevo
Eski Zağra  –   Kızanlık Kazanlık
Eski Zağra  –   Kızıl-Ağaç-Dere Sredno-Gorovo
Eski Zağra  –   Kızlar(Kızıl-Dere-Köy ) Sredno –Gorovo
Eski Zağra  –   Kolcular İskritsa
Eski Zağra  –   Kovanlık(Erikli Dere) Slivito
Eski Zağra  –   Kozluca Oryahovo
Eski Zağra  –   Kozluca Şanovo
Eski Zağra  –   Köseli Golo-Bradovo
Eski Zağra  –   Kum-Doğancı Gılıbovo
Eski Zağra  –   Kurt-Pınar Vinarovo
Eski Zağra  –   Kutluca Dıbrova
Eski Zağra  –   Küçükler Byalo-Pole
Eski Zağra  –   Küçükler Klimentinovo
Eski Zağra  –   Küçük-Oba Manolovo
Eski Zağra  –   Lahanlı Vetren
Eski Zağra  –   Lefeci Aprilovo
Eski Zağra  –   Mahmutlar Slavyanin
Eski Zağra  –   Mecit-Sünetler (Sünnetler) Kanliy
Eski Zağra  –   Meçikler Belomortsi
Eski zağra  –   Meriçler Çırpan
Eski zağra  –   Meşe-Mahalle Dıbravitsa
Eski Zağra  –   Misilim Pravoslav
Eski Zağra  –   Muratlı Kolyo-Gançevo
Eski Zağra  –   Mursal Spasovo
Eski Zağra  –   Musa-Çelebi Musaçevo
Eski Zağra  –   Mülüz(Mülüzler) Mıglij
Eski Zağra  –   Müslim Pravoslav (Pravoslaven)
Eski Zağra  –   Müslimler Hristiyanovo
Eski Zağra  –   Nal-Döken Kovaç
Eski Zağra  –   Okçular Aleksandrovo
Eski Zağra  –   Orta Dvorişte
Eski Zağra  –   Örenli Asen
Eski Zağra  –   Paşa-Mahalle Voyvoda
Eski Zağra  –   Pişman Razkayane
Eski zağra  –   Radne-Mahalle Radnevo(Radne-Mahle)
Eski Zağra  –   Sadıklı Veren
Eski zağra  –   Sakarlı Markovo
Eski Zağra  –   Saltıklar Koprinka
Eski zağra  –   Sarı-İsmail Samuilovo
Eski Zağra  –   Sarı-Papazlar Jılto-Kamık
Eski Zağra  –   Seymen Mirovo
Eski Zağra  –   Seymen Strajar
Eski Zağra  –   Simitler Gorno-Çerkovişte
Eski Zağra  –   Simitler Morozovo
Eski Zağra  –   Sofular Mıdrets
Eski Zağra  –   Sofular Skobelovo
Eski Zağra  –   Söğütlü Vodnyanka
Eski Zağra  –   Sungurlar (Songurlar) Sulitsa
Eski Zağra  –   Sülmeşli Plodovitovo
Eski Zağra  –   Sülmeşli Sredets
Eski Zağra  –   Sünnetler Mozorovo
Eski Zağra  –   Şah-Pazlı Yastrebovo
Eski Zağra  –   Şamlı Gorno-Botevo
Eski Zağra  –   Şekerli Hacı-Dimitriovo
Eski Zağra  –   Şeker-Pınar Sladık-Kladenets
Eski Zağra  –   Şeremet Stoletovo
Eski Zağra  –   Şeremetler Berkovski
Eski Zağra  –   Talaşmanlı Strelets
Eski Zağra  –   Tekke Bogomilovo
Eski Zağra  –   Tekke Manastırtsi
Eski Zağra  –   Toprak-Hisar Zemlen
Eski Zağra  –   Toyanlı Jergovets
Eski Zağra  –   Türkmen-Mahalle Bılgarene
Eski Zağra  –   Türkmeşli Rupkite
Eski Zağra  –   Uflandır Tulovo
Eski Zağra  –   Umucullu Şeynovo
Eski Zağra  –   Uzun-Hasan Trakiya
Eski Zağra  –   Yağ-Kanlı Dıblovo
Eski Zağra  –   Yanaklar Novo-Selo
Eski zağra  –   Yemişler Ovoştnik
Eski Zağra  –   Yeni-Köy Nikolaevo
Eski Zağra  –   Yeni-Mahalle Lüpka
Eski Zağra  –   Yeni-Mahalle Nova-Mahalla
Eski Zağra  –   Yeni-Şar-Köy Gorno-Novo Selo
Eski Zağra  –   Yukarı Çanakçı Gorno Paniçerovo
Eski Zağra  –   Yukarı-İsiva Gorno-İzvorovo
Eski Zağra  –   Yukarı-Sahrane Gorno-Sahrane
Filibe  –   Abraşlar Bryazovo
Filibe  –   Acar Svejen
Filibe  –   Ada Koyun Tepe
Filibe  –   Ahlan-Ova Brani-Pole
Filibe  –   Ahsen Kale Asenova Krepost Stanimaka(Asenov Grad)
Filibe  –   Akça Kilise Sopot
Filibe  –   Ambarlı -Hambarlı Jitnitsa
Filibe  –   Arap Ova Çerniçani Karlı Ova
Filibe  –   Arap Ova Suşutsa
Filibe  –   Arap Ova Zlato Vrıh İstanimaka(Asenov Grad)
Filibe  –   Armutlu Kruşevo yada Malo Kruşevo
Filibe  –   Arnavut Köy Elşitsa (Otluk Köy)(Pamagürişte)
Filibe  –   Aşağı Voden Dolni-Voden
Filibe  –   Aşıklar Pevtsite
Filibe  –   Aydın Köy Aydinovo
Filibe  –   Ayran Mitenitsa
Filibe  –   Ayran Orizari
Filibe  –   Ayvacık Koyuntepe
Filibe  –   Badarlı Vinitsa
Filibe  –   Baltacılar Sekirovo
Filibe  –   Bey Köy Bolyarino
filibe  –   Bey Ova Karlovo Karlı Ova
Filibe  –   Bezirgan (Bazirgan) Miletiç
Filibe  –   Boğaz Prolom
Filibe  –   Büyük Koru Köy Golyama Konare
Filibe  –   Çakarcı Gradina
Filibe  –   Çakırlar Yasno Pole
Filibe  –   Çardak Bılgarski Çardak
Filibe  –   Çepelli Çepelare
Filibe  –   Çerçelen Dıbovan
Filibe  –   Çeşnegir Sadovo Istanimaka(Asenov-Grad)
Filibe  –   Çeşnegir Yeni Mahalle Çeşnegirovo
Filibe  –   Çırpılı Klimentinovo
filibe  –   Çit-Ak Bela-Reka Hacı İlyas(Pırvo May)
Filibe  –   Çoba
filibe  –   Çukurlu Pesnopoy Karlıova
Filibe  –   Çulluk Graf-İgnatievo
Filibe  –   Değirmen Dere Pırvenets
Filibe  –   Demirci Köy Jelyazno
Filibe  –   Demirci Köy Lilkovo
Filibe  –   Demirciler Novo-Jelezari
Filibe  –   Demirciler Staro-Jelezari
Filibe  –   Demir-Dişli Nayden-Gerovo
Filibe  –   Demir-hisar
Filibe  –   Derbent (Yeni Mahalle) Debır
Filibe  –   Dere-Köy Poroyna
Filibe  –   Dereli Bogdan
Filibe  –   Dink-Mahalle Dink
Filibe  –   Dipsiz-Göl Ezerovo Borisov-Grad
Filibe  –   Doğanca (Doğancı) Sokolitsa
Filibe  –   Doğanca Çalıkovi
Filibe  –   Doğancı Duvanli
Filibe  –   Dorutlu Pravişte
Filibe  –   Dumanlı Tseretelovo
Filibe  –   Durat-Yeni-Mahalle Stoevo
Filibe  –   Er-Köprü Mostovo
Filibe  –   Ermenli Dragaş-Voyvoda
Filibe  –   Eski-Dere Stara-Reka
Filibe  –   Eski-Yeni-Köy Stara –Novo-Selo
Filibe  –   Filibe Filipopol Plovdiv
Filibe  –   Giren Belozem
Filibe  –   Hacı-İlyas Hacı Eles Borisov-Grad Pırvomay
Filibe  –   Halit Köy Kruşevo
Filibe  –   Hamzalar Zelenikovo
Filibe  –   Himitli İvan-Vazvo Karlı-Ova(Karlovo)
Filibe  –   Hisar-Kapı Hisar-Kapiya
Filibe  –   Hisar-Köseler Momina-Banya Karlıova(Karlovo)
Filibe  –   Hoca-Köy Hocinovo,Bogdantsa Asenov-Grad
Filibe  –   İne-Bekçi Strema
Filibe  –   İriler İzvor
Filibe  –   İstanimaka Stanmaka, Asenov-Grad
Filibe  –   İz-Beyli İstanimaka
Filibe  –   İzzeddinli
Filibe  –   Kadı-Köy Kadievo
Filibe  –   Kadırşık (Kadir Işık) Streltsi
Filibe  –   Kalu-Fer Kalofer
Filibe  –   Kara-Ağaç Brestnik
Filibe  –   Kara-Ağaç Brestovitsa
Filibe  –   Kara-Alan Bryagovo
Filibe  –   Karaca-At Sırnegor
Filibe  –   Karacalar Karacalovo
Filibe  –   Karaca-Ova Sırno-Pole
Filibe  –   Karacılar Popovo
Filibe  –   Kara-Mustafalar Lüben
Filibe  –   Kara-Reis Bolyartsi
Filibe  –   Kara-Sarlı Stoletovo
Filibe  –   Kara-Tahir Yoakim-Gruevo
Filibe  –   Kara-Toprak Çerno-Zeman
Filibe  –   Karlı-Ova Karlovo
Filibe  –   Kasımlar Mominska
Filibe  –   Katırlı Boyantsi
Filibe  –   Kavak-Dere – Koyun Tepe
Filibe  –   Kayalı Vırbitsa
Filibe  –   Kaynarca İzvor
Filibe  –   Keşiş-Mahalle Kalugerovo
Filibe  –   Ketenlik Lenovo
Filibe  –   Kılıçlı Genaral-Nikolaevo
Filibe  –   Kireççi (Kürekçi) Otets-Kirilovo
Filibe  –   Koçmalar Otets-Paisievo
Filibe  –   Komarlar Drangovo
Filibe  –   Konuş – İstanmaka
Filibe  –   Korucular Pıdarsko
Filibe  –   Koyun-Tepe –
Filibe  –   Kozluk Draygoynovo
Filibe  –   Koz-Pınar Dılbok-İzvor
Filibe  –   Kuleler
Filibe  –   Kurt-Ova Kurtovo Konare
Filibe  –   Kuru-Himitli Suho-Zem
Filibe  –   Küçük-Koru-Köy Malo-Konare
Filibe  –   Loç-Pınar Bukovo
Filibe  –   Mintişli Marino-Pole
Filibe  –   Mitiriz-Ova Levski
Filibe  –   Muratlı Momino-Selo
Filibe  –   Musacıklar Voden
Filibe  –   Muslu-Çalı Vırben
Filibe  –   Müslim Pravoslaven
Filibe  –   Nasva-Köy Nedelevo
Filibe  –   Okçular Sveti-Kliment Karlıovo
Filibe  –   Papazlı Popovitsa
Filibe  –   Paşa-Mahalle Krumovo
Filibe  –   Pınarcık H.G.Danov
Filibe  –   Pranga Patriarh-Evtimievo
Filibe  –   Rahmanlar Boji-Dar
Filibe  –   Rahmanlı Rozovets
Filibe  –   Reis-Köy Glavatar
Filibe  –   Sarı-Demirci Zlato-Sel
Filibe  –   Sarı-Taş Jılt-Kamık
Filibe  –   Satı-Bey Nadejdino
Filibe  –   Selalı Borets
Filibe  –   Selçuk-Ova Kalyanovo
Filibe  –   Sığırcık Govedare
Filibe  –   Şişmanlar Avtoevo
Filibe  –   Tahtalı Malko-Topolovo
Filibe  –   Tatar Moskovets
Filibe  –   Tatar-Ova Tatarevo Hacı-İlyas(Pırvo-May)
Filibe  –   Tekir Trivoditsi
Filibe  –   Tekke Hristo-Danovo
filibe  –   Timurtaşlı – Koyuntepe
Filibe  –   Tunafça Alaca hisar/Koznik
Filibe  –   Uncular Kurtovo
Filibe  –   Uzun-Kır-Ova Dılgo-Pole
Filibe  –   Üç-Tepe Tri-Mogoli
Filibe  –   Üsküdar Skutare
Filibe  –   Üstün-El Üstina
Filibe  –   Yağlar Dragomir
Filibe  –   Yazla – Hacı İlyas(Pırvo-GradDaha Sonra Boriso-Grad)
Filibe  –   Yeni-Köy Brestovitsa
Filibe  –   Yeni-Köy Tsar-Kalonyan
Filibe  –   Yeni-Mahalle Novo-Selo
Filibe  –   Yoğurtçu Lübenovo
Filibe  –   Yukarı-Köseler Karavelovo
Filibe  –   Yukarı-Mahalle Gorno-Mahala
Filibe  –   Yusuflar Preslav
Filibe  –   Zincirli Verigovo
Gabrova  –   Alacı Silvovo
Gabrova  –   Azmanlar Azmanite
Gabrova  –   Çakallar Donkino (Çakalite)
Gabrova  –   Çakallar İskra
Gabrova  –   Diren-Ova Dryanovo
Gabrova  –   Gacallar(Gacullar) Malinka
Gabrova  –   Hacı Haciyle
Gabrova  –   Hasanlar Yasanite
Gabrova  –   Hocalar Stefanovo
Gabrova  –   Kalpazanlar Boriki
Gabrova  –   Kaya-Başı Zdravkovets
Gabrova  –   Kayacık Skalsko
Gabrova  –   Malkoç-Ova Malkoçovo
Gabrova  –   Osmanlılar Planintsa
Gabrova  –   Sarı-Beyli Yavorets
Gabrova  –   Uzunlar Planintsi
Gabrova  –   Yeni-Çeri Goryani
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Abdullah/Avdullah Bezmer
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Ala Kilise Tsırkva
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Alıç Köy Plaçidol
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Ali Hanife (Ali Kalfa) Dobrevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Ali Koç Kapitan Dimitrievo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Arabacı Bozartsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Arabacı Kolartsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Araklar Kruşovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Araplar Polkovnik Dyakovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Armutlu Kruşak (Kruşari)
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Arnavut Köy Dolina
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Arnavutlar Makedonka
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Asıl Köy Telerig
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Aşağı Musa Bey Dolni İzvor
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Aşlıca Prisad
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Ay Orman Polyana
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Aydın Bey Svetlik
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Ayı Orman Stefanovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Azaplar Polkovnik Dyakovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Babadağ Dobruca
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Balçık Balçık
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Ballıca Stojer
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Baraklar Efreyter Bakalovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Baş Pınar Polkovnik Sveştaraovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Bayaç Köy Bayaç Evo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Bayram Pınar Feldfeber Dyankovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Boğdanlı Snop
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Boz Yurt Jinitsa
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Buğdaylı Beloklas
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Buğdaylı Çamurlu Jjiten
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Büyük Çamurlu Golyama-Smolnitsa
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Büyük Tekkeler Golyama-Smolnitsa
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Cafer Fakı Zahari Stoyanovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Caferli Üç Orman Trigortsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Çakırca Vrançantsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Çamurlu Malkar Smolnitsa
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Çatallar Batova
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Çayır Harman Genaral Kolevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Çayır Mahalle Hitovo Tolbuhin
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Çıfıt Kuyusu Yovkovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Çoban Kuyusu Pastir
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Değnekler Miladinovtsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Deli Ormanlar Vladimirovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Deli Yusuf Kuyusu Loznitsa
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Delne Bey Köy Semtemvriytsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Deveci-Köy Dobrin
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Diş-Budak Polkovnik-Savovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Doğan Yuvası Sokolovo Tolbuhin
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Durak-Kulak Blatnitsa
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Duranlar Belgun
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Ekincik Posev
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Eli-Bey Pçelarovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Emirler Kalina
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Enbiya-Sakallı Naum
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Erci Zementsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Evlekler Lyahovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Ezi-Bey Paskalevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Fındıklı Lyaskovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Furladan
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Garipçe Krapets
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Gâvur-Köy Gurkovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Gâvur-Söğütçük Bılgareevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Gelincik Dimitr-Ganevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Geyikçiler Rogaçevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Giy Orman Prolez
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Göl-Kara-Ağaç Brestitsa
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Göre Vidno
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Gürgenli Gaber
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Hacı Bayram Hacı-Dimitr
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Hacı-Köy Blagovets
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Hacı-Oğlu Pazarcık
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Hamzalar Hrabrovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Haralı Koriten
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Hardallı Koriten
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Harman kuyusu (Süleymanlı) Kardam
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Harman-Kuyusu Kardam
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Harmanlık Dıbovnik
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Hasanca Asenovets
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Hasır-Kuyusu Rogoina
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Haşlıca-Köy Prisad
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Hısım Dede Yabılkovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Hoş-Kadem Kotlentsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Hotluca (Otluca) Treven
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Hüseyince-Köy Viçovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   İdris-Kuyusu Momçil
Hacı Oğlu Pazarcık  –   İrice Krupen
Hacı Oğlu Pazarcık  –   İsmail-Köy Çerno-Mortsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kaba-Sakal Polkovnik-Minkovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kadı-Köy Kapitan-Dimitrovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kadı-Köy Vedrina
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kalaycı Dere Tvırditsa
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kalfa(Yürük Kalfa) Ovçarovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kalıkçı Staetsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kapaklı Aleksandriya
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kapıcı-Mahalle Vrataarite
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kara-Ağaç Bayçevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kara-Apdullah Bojan
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kara-Bağlar Lozenets
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kara-Baki Lülyakovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kara-Başlı Voysil
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Karaca-At Sırnets
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Karacalar Sırnino
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kara-Durmuş Snyagovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Karaelez (Kara İlyas ) Tsarevets
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kara-Göz-Kuyusu Çerno-Okovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kara-Gözler Vaklino
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kara-Kışla Zimnitsa
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kara-Kurt Primortsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kara-Kurt Vasilevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Karalar Neykovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Karalı Krasen
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kara-Murat Zlatiya
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kara-Nasuf Malıovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kara-Pelit
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kara-Sinan Rosenovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kara-Sular Lovçantsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kara-Yapılar Kremena
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kara-Yazıcı Pisaovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kargalık Vranino
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Karin-Abat Karnobat
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Karlı-Bey-Köy Prespa
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kasaplı Zograf
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kasım-Köy Genaral-Toşevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kavarna Buzone Dobruca
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kavurga Voynikkovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kaya-Bey-Köy Skalna-Bryak
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Keçi-Deresi Polkovnikk-Kozarevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Keramet Bojanovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kıdır-Aşık Guslar
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kılıç Tülenovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kırk-Ağaç Gorun
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kızılcıklı Profesör Zlatarski
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kilisecik (Kesecik) Taltsek
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Killi-Kadı Zırnevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Koca-Oğullar Pop-Grueva
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Koçmarlı Koçmar
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kokarca Zagoritsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Konak Geşanovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kovanlık Pçelarevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kovanlık-Mahalle Pçelnik
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Koyunlu-Köy Bonevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Köseler Pçelino
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Köseler Telerig
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Köstekçiler Verijari
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Köylük İreçek
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kurt-Duman Vasilevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kurt-Pınar Tervel
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kuruca-Köy Bratişte
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kuyucuk Podslon
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Kuyu-Köy Karnuna
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Küçük-Ahmet Ognyanovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Küçük-Ak-Pınar Mali-İzvor
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Küçük-Çamurlu Malık-Molnitsa
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Küpeler Metodievo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Mal-Bey Bojurets
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Malkoç Seltse
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Mansur-Köy Svoboda
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Mazlum-Köy (Matlım-Köy) Lomnitsa
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Meşe-Mahalle Dıbrava
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Mırzık Vodnyantsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Mumcu-Köy Malovets
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Mursal-Köy Severtsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Mursal-Köy Tırnovka
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Müslim Miryantsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Nasreddin Bojurovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Nasuf-Paşa Mınino
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Nebi-Kuyusu Yasnets
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Omur-Fakı Jeklartsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Orta-Çamurlu Sredna-Smolnitsa
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Orta-Kuyusu Sredina
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Osman-Fakı Kozloduytsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Otluca Trevna
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Özlü-Bey-Köy(Özlü Benlik) Mogolişte
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Paracık Bistrets
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Paşa-Balı Kableşkovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Pir-İ Fakı Ravnets
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Pirli-Cami-Mahalle Glavamtsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Pirli-Davulcular-Mahalle Oreşnik
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Pirli-Köy Gradnitsa
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Recep-Köy Dryanovets
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Resiller Ralitsa
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Salman Plenimir
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Sarıca Balog
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Sarıca Rositsa
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Sarı-Mahmut Alekseevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Sarı-Meşe Gorun
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Sarı-Musa Smin
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Sarı-Nebi Balik
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Satılmış Ezerets
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Selim-Kuyusu Konare
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Semiz-Ala Draganovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Semizler Sırakovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Semizler Velikovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Serdimen Orlova-Mogila
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Sevdalı Kamen
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Seyit-Ahmet Rakovski
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Sırt-Köy Bilo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Soyaklı Angelariy
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Söğütçük Riltsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Susuz-Köy Bez-Voditsa
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Süleyman-Fakı Strajitsa
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Süleymanlık Spasovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Sürtü-Köy Nanevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Şabla
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Şahinciler Sokolnik
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Şahinler Krugauevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Şahinler Nova-Kamena
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Tatar-Kadı-Köy Kapitan-Dimitrovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Tekke Obriçişte
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Ters-Kondu Severnyak
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Tokçular Slaveevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Tortamış Brastovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Toy-Kuyusu Dropla
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Turpçular Orlyak
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Tuzluk Balçişka Tuzlata
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Tülüce Prelog
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Türk-Söğütçük Topola
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Umur-Fakı Jeglartsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Uzlar Uzovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Veis-Köy Bobovets
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Veli-Fakı Popgrigorovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Yalı-Üç-Orman Tri-Gortsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Yanıklar Progorelets
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Yapılca Travnik
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Yastıkçılar Odırtsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Yazıcılar Poruçik Çunçevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Yeni-Bey Çelopeçene
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Yenice Çerna
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Yenice-Haydar Kraişte
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Yeni-Çeşme Medovo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Yeni-Köy (Kara-Murat) Batenberg
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Yeni-Mahalle Odrintsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Yesirce Enevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Yılanlık Zmeevo
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Yukarı-Musa-Bey Gorni-İzvor
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Yunuscular Balkantsi
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Yurtluk On-Ogur
Hacı Oğlu Pazarcık  –   Yürükler Kamen-Bryak
Hasköy  –   Abdul Kadir Rabova
Hasköy  –   Adaçalı Borıslavtsi
Hasköy  –   Ak Baş Bağla Gorni Glavanak
Hasköy  –   Ak Baş Zir Dolni Glavanak
Hasköy  –   Ak Pınar Bel Kladenets
Hasköy  –   Akçe İbrahim Dolno Belovo
Hasköy  –   Ala Dağ Pıstro Gor
Hasköy  –   Alan Mahalle İroka Polyana
Hasköy  –   Alemdar (Alem Dere) Dolno Çrkovişte
Hasköy  –   Ali Baba Tekkesi Sveti İliya
Hasköy  –   Alvan Dere Malko Gradişte Mustafa Paşa(Svilen Grad)
Hasköy  –   Arabacı Köy Kolarovo
Hasköy  –   Aşağı Çit Aklar Dolno Voyvodino
Hasköy  –   Avlan Dere
Hasköy  –   Ay Durmuş Zornitsa
Hasköy  –   Aydınlar Svetlina
Hasköy  –   Balabanlı Velikan
Hasköy  –   Belenli Rıjenovo
Hasköy  –   Bey Köy Golemantsi
Hasköy  –   Bey Pınar Bolyarski -İzvor
Hasköy  –   Bunaklı Kirilovo
Hasköy  –   Büyük Örencik Krepost
Hasköy  –   Caferçe Elena Harmanlı
Hasköy  –   Çamurlu Dinevo
Hasköy  –   Çeri Başlar Voyvodenets
Hasköy  –   Çirmen Çirmen Svilen-grad
Hasköy  –   Çit-Aklar Gorno Voyodino
Hasköy  –   Datlar
Hasköy  –   Dere-Köy
Hasköy  –   Derviş-Tepe Dervişka-Mogila
Hasköy  –   Dinekli Lozen Mustafa Paşa
Hasköy  –   Durak-Köy Boyan-Botove
Hasköy  –   Dur-Ali Stoykovo
Hasköy  –   Düdükçeli Svirkovo
Hasköy  –   Elekçe Trakiets Haskova
Hasköy  –   Elesçe Trakiets
Hasköy  –   Eller Stambolovo
Hasköy  –   Eski-Köy Stara – Selo
Hasköy  –   Evciler Ravna-Gora
Hasköy  –   Fındıklı Leşnikovo
Hasköy  –   Gerdeme Hlevovo
Hasköy  –   Göcenler
Hasköy  –   Göçürlü Brod
Hasköy  –   Gurbet Stranko
Hasköy  –   Güdüller Çerepovo
Hasköy  –   Gün-Eli Lübenovo
Hasköy  –   Gürgen Gaberovo
Hasköy  –   Güvençler Gılıbets
Hasköy  –   Güvendikli Podkrepa
Hasköy  –   Habipçe Lübimets
Hasköy  –   Hacı-Hüseyin Mahalle Nadejden
Hasköy  –   Hacı-Köy Blaguntsi
Hasköy  –   Hacı-Köy Yerusalimovo
Hasköy  –   Hamzaç Dıbovets
Hasköy  –   Harmanlı Harmanli
Hasköy  –   Hasırlı Rogozinovo
Hasköy  –   Hasırlık Ograjden
Hasköy  –   Has-Köy Haskovo Haskovo
Hasköy  –   Has-Köy Sladun Cimri Mustafa Paşa
Hasköy  –   Hıdırlı Krum
Hasköy  –   Hoca-Köy Malko-Popovo
Hasköy  –   Hoca-Yeni-Mahalle –
Hasköy  –   Hüseyin-Köy Rumeliya
Hasköy  –   İde -Bey-Köy Knijovnik
Hasköy  –   İnce-Köy Tınkovo
Hasköy  –   İncili Biser Harmanlı
Hasköy  –   İşi-Beyli Vaskovo
Hasköy  –   Kaba-Ağaç Novo-Selo
Hasköy  –   Kadı-Köy(Kadı Viran) Dolno-Sıdievo
Hasköy  –   Kara- Orman Çerna-Gorovo
Hasköy  –   Kara-Ağaç Brestovo
Hasköy  –   Kara-Ağaç Bryastovo
Hasköy  –   Kara-Aplı Lisovo
Hasköy  –   Kara-Atlar Çerno-Konovo
Hasköy  –   Kara-Hıdır Çerni-Dıb
Hasköy  –   Kara-Hisarlı Skobelovo
Hasköy  –   Karamanlar Karamantsi
Hasköy  –   Kara-Musalar Vodentsi
Hasköy  –   Karaşlı Slavyanova
Hasköy  –   Kara-Tepe Çerna-Mogila
Hasköy  –   Kavak-Mahalle Kralevo
Hasköy  –   Kavak-Mahalle Topolovo
Hasköy  –   Kayacık Dimitrov Grad
Hasköy  –   Kayalı Filevo
Hasköy  –   Kayalı-Dere Kayaliyska Reka
Hasköy  –   Kayık-Köy Raykova-Mogila
Hasköy  –   Kazıklı Komets
Hasköy  –   Kız-Mahalle Momino
Hasköy  –   Kiralar Pıtnikovo
Hasköy  –   Kirazlık Çereşak
Hasköy  –   Kireçlik Varnik
Hasköy  –   Koca-İnli Golyama-Dolina
Hasköy  –   Koca-Kışla Zimovina
Hasköy  –   Koçaşlı Kozlets
Hasköy  –   Kokarca Dimitrov-Grad
Hasköy  –   Koraşlı Knyaz-Borisovo
Hasköy  –   Korucu Aleksandrovo
Hasköy  –   Kovancılar Pçelino
Hasköy  –   Kovat-Köy Silen
Hasköy  –   Koyunlu Ovçarovo
Hasköy  –   Kozlu-Bük Kostovo
Hasköy  –   Kozluca Oreşets
Hasköy  –   Kömürcü Vıglarovo
Hasköy  –   Köse-Köy Golo-Bradovo
Hasköy  –   Köse-Köy Preslavets
Hasköy  –   Köseler Brusevts
Hasköy  –   Köy-Alan Selska-Polyana
Hasköy  –   Kulanlı Ovçarovo
Hasköy  –   Kum-Köy Pyasıçevo
Hasköy  –   Kumrular Angel Voyvoda
Hasköy  –   Kuru-Çeşme Gorski-İzvor
Hasköy  –   Küçük-Hasan Golyamo-Asenovo
Hasköy  –   Küçük-Hasan Tekke Malko-Asenovo
Hasköy  –   Küstü-Köy Kostur
Hasköy  –   Küstü-Köy Radievo
Hasköy  –   Kütüklü Koren
Hasköy  –   Lefke
Hasköy  –   Macarlar Macari
Hasköy  –   Manastır Manastir
Hasköy  –   Meriç Maritsa
Hasköy  –   Musacık-Tekke Kalugerovo
Hasköy  –   Musatlı (Mustalı) Orlovo
Hasköy  –   Mustafa Paşa Sliven-Grad
Hasköy  –   Nebi-Köy Dolno-Pole
Hasköy  –   Obruklu Obruçişte
Hasköy  –   Oğlanlı (Ohlanlı) Momkovo
Hasköy  –   Osman-Baba-Tekkesi Teketo
Hasköy  –   Ovacık Gorno-Pole
Hasköy  –   Ovacık Polyanovo Ovocik ve Ferdinandovo Harmanlı
Hasköy  –   Öksüzce Sirakovo
Hasköy  –   Örencik Konstantinovo
Hasköy  –   Örencik Krepost
Hasköy  –   Örenciler Zlato-Ustovo
Hasköy  –   Paşa
Hasköy  –   Paşa-Köy Generalovo
Hasköy  –   Paşa-Mahalle Paşovo
Hasköy  –   Pınarcık Bunarçevo , İzorovo
Hasköy  –   Pirinçli Zlato-Pole
Hasköy  –   Saatler Zdravets
Hasköy  –   Sadık-Köy Tyanevo
Hasköy  –   Salihler Branitsa
Hasköy  –   Saranlı Oryahovo
Hasköy  –   Sarı-Yurt Jılti-Breg
Hasköy  –   Sarnıç Sırnitsa
Hasköy  –   Sel-Bükün
Hasköy  –   Semihçe Klokotnisa
Hasköy  –   Seymen Simeonov-Grad
Hasköy  –   Sinecik Stamboliyski
Hasköy  –   Sivri-Kaya Ostır-Kamık
Hasköy  –   Soğucak Studena
Hasköy  –   Solmaz Voden
Hasköy  –   Sorgunlu Vırbovo
Hasköy  –   Susam
Hasköy  –   Sül-Büklün Malki-Voden
Hasköy  –   Sülya –Köy Dositeevo
Hasköy  –   Şahin-Dere Orlov-Dol
Hasköy  –   Tatar-Köy Konuş
Hasköy  –   Tekke Bogomil
Hasköy  –   Tekke-Köy Malevo
Hasköy  –   Tırnova-Seymen Zlaten-Dol Harmanlı
Hasköy  –   Tiremezli Bregovo
Hasköy  –   Toprak-Mahalle Smirnentsi
Hasköy  –   Türk-Alan Bılgarin
Hasköy  –   Urum-Köy Efrem
Hasköy  –   Uzunca Dılghevo
Hasköy  –   Uzunca-Ova Uzuncovo
Hasköy  –   Üsküdar Ştit
Hasköy  –   Viran-Tekke Kapitan Andreevo
Hasköy  –   Yağlı Maslinovo
Hasköy  –   Yahyalı Maslinovo
Hasköy  –   Yatacık Macarovo
Hasköy  –   Yenice Eniyo
Hasköy  –   Yeni-Köy Kaluşevo
Hasköy  –   Yeni-Köy Mladinovo Mustafa Paşa-Svilen-Grad
Hasköy  –   Yeni-Mahalle Garvanovo
Hasköy  –   Yere-Basan Krivo-Pole
Hasköy  –   Yere-basan Krivo-pole
Hasköy  –   Yunusca İvanovo
Hasköy  –   Yuva-Büyük Stavri-Dimitriovo
Hasköy  –   Yürükler Şişmanovo
Hasköy  –   Yüzsüzler Stalevo
İslimiye  –   Ak Dere Bela
İslimiye  –   Ala Dağlı Gergevets
İslimiye  –   Alvanlar Yablanovo Kazan(Kotel)
İslimiye  –   Artaklar Kruşare
İslimiye  –   Atlar Jrebçevo
İslimiye  –   Atlı Oğlu Konovo
İslimiye  –   Avdalar Zayçari
İslimiye  –   Baş Köy Jeravna
İslimiye  –   Beş Tepe Pet Mogoli Yeni Zağra
İslimiye  –   Bitlice Staro-Selets
İslimiye  –   Boğalı Bikovo
İslimiye  –   Boz Ağaç Bryastovo
İslimiye  –   Burgucu Gorno Aleksandrovo
İslimiye  –   Cin Ovo Cinovo
İslimiye  –   Cumalı Sborişte
İslimiye  –   Çam Dere Borov Dol
İslimiye  –   Çerkeşli Ferdinandovo
İslimiye  –   Çiftlik Radevo
İslimiye  –   Çit-Ak Tiça Kazan(Kotel)
İslimiye  –   Çok Oba
İslimiye  –   Çubuklu Lulitsa
İslimiye  –   Çukur Alan Nizka-Polyana
İslimiye  –   Dede Köy Dyadovo
İslimiye  –   Değirmen Dere Gavrailovo
İslimiye  –   Demircili Kamen
İslimiye  –   Demir-Kapı Jelezni-Vrata
İslimiye  –   Dilciler Gradets Yeni Zağra
İslimiye  –   Dipsiz-Höyük Dibsizka-Mogila Yeni Zağra
İslimiye  –   Doğancılar Sokolartsi Bela-Slatina
İslimiye  –   Dursunlu-Tursunlu Samoilovo
İslimiye  –   Dutluca-Tekke-Bolu(Tutluca918. Tekke-Bolu) Kaloyanovo
İslimiye  –   Ekizce Bliznets
İslimiye  –   Er-Doğanlı İzgrev
İslimiye  –   Esirli Blatets
İslimiye  –   Genç-Ali Mladovo
İslimiye  –   Gerdeme Pitovo Yeni Zağra
İslimiye  –   Gönüllü Mahalle Lübenova-Mahala Yeni Zağra
İslimiye  –   Gün-Eli Lübenets
İslimiye  –   Gün-Eli-Mahalle Lübenovo-Mahala
İslimiye  –   Hamzalar Filaretovo
İslimiye  –   Himitli Radetski
İslimiye  –   İçme-Dere Pivki-Dol
İslimiye  –   İmren-Köy Dıbova
İslimiye  –   İnce-Balkan Novo-Selo
İslimiye  –   İslimiye
İslimiye  –   Kadı-Köy Sıdievo
İslimiye  –   Kara-Kurt Prohorovo
İslimiye  –   Kara-Sarlı Seliminovo
İslimiye  –   Karsınlı Panretovtsi
İslimiye  –   Kasımlar Çintulovo
İslimiye  –   Kavlaklı Topolçane
İslimiye  –   Kaymaklı Tsenino
İslimiye  –   Kazan Kotel
İslimiye  –   Keçi-Dere Kozin-Dol
İslimiye  –   Kermenli Kermen
İslimiye  –   Kersenlik Borintsi
İslimiye  –   Kispetli Karanovo
İslimiye  –   Korucu Pıdarevo
İslimiye  –   Köçekler R Içenitsa
İslimiye  –   Kömürcü-Çiftlik Vıglen
İslimiye  –   Köpekli Avramov
İslimiye  –   Köpekli Skobelovo
İslimiye  –   Köse-Mahalle Novo Selets
İslimiye  –   Küçükler Malko-Selo
İslimiye  –   Maya-Kurfalı Ovçartsi
İslimiye  –   Maynaslı Sıbrano
İslimiye  –   Mehrem-Bey Staro-Tırnova
İslimiye  –   Musa-Kocalı Gılıbintsi
İslimiye  –   Müslimler Sredorek
İslimiye  –   Nal-Bantlar Kovaçevo
İslimiye  –   Örencik Gradsko
İslimiye  –   Sarı-Yar Jılt-Bryag
İslimiye  –   Sır-Alan Bratan
İslimiye  –   Sırt-Köy Bilo
İslimiye  –   Sütçüler Ostra-Mogila
İslimiye  –   Şavklar (Şevkler) Svetlina Yeni Zağra
İslimiye  –   Tekke-Mahalle Grafitovo
İslimiye  –   Terke-Bolu Trapkolovo
İslimiye  –   Terzi-Obası Golemo-Şivaçevo
İslimiye  –   Topuzlar Topuzevo
İslimiye  –   Torlak-Mahalle Zagortsi
İslimiye  –   Ürlemiş Ezore
İslimiye  –   Yaya-Köy Nikolaevo
İslimiye  –   Yenice-Köy Stoil-Voyvoda
İslimiye  –   Yeni-Köy Novaçevo
İslimiye  –   Yeni-Mahalle Nova-Selişte
İslimiye  –   Yeni-Mahalle Radinka
İslimiye  –   Yeni-Paslı Kamenovo
İslimiye  –   Yeni-Zağra Novo-Zagora
İslimiye  –   Yoğurtçu Mlekarovo
İslimiye  –   Yürekler Sırtsevo
Kırcali  –   Abdurrahman Köy Çuçuliga
Kırcali  –   Acı Oluk Tatul
Kırcali  –   Ada Köy Potoçnik
Kırcali  –   Ahat Baba Postnik
Kırcali  –   Ahçılar Gotvarsko
Kırcali  –   Ahlatlı Krin
Kırcali  –   Ahmet Dere Kozitsa
Kırcali  –   Ahmet Sipahi Sofiytsi
Kırcali  –   Ak Alan Belo Polyane
Kırcali  –   Ak Kayınlar Belite Brezi Eğri Dere(Ardino)
Kırcali  –   Ak Pınar Bel İzvor
Kırcali  –   Akça Alan Byala Polyana
Kırcali  –   Akça Kayrak Beli Plast
Kırcali  –   Akçe Hisar(Aşağı Akçalar Byala Gradets
Kırcali  –   Al Kaya (Ala Kaya) Krayno Selo
Kırcali  –   Ala Bayır Şaren Bryag
Kırcali  –   Ala Gözler Pıstro Ok
Kırcali  –   Alacılar Bağrıltsi
Kırcali  –   Aladın (Ağladın) Yunatsi
Kırcali  –   Alem Beyler Boylartsi
Kırcali  –   Alfacı Köy Vetruşka
Kırcali  –   Alfatlar Lenişte
Kırcali  –   Alfatlı (Ahlatlı) Neofit Bozvelievo(Krin) (Koşu Kavak (Krumov Grad)
Kırcali  –   Alfatlı Hacılar Svirets
Kırcali  –   Alı Köy Tsvyatovo
Kırcali  –   Ali Bey Konağı Nanıviş (Koşu Kavak(Krumov Grad)
Kırcali  –   Ali Fakı Jelidovo
Kırcali  –   Ali Paşa (Ali Paşinovo) Metliçina
Kırcali  –   Almalı Dere Buk
Kırcali  –   Almalık Yabılçeni
Kırcali  –   Ambar Dere –Hambar Dere . Jitnitsa Eğri Dere(Ardino)
Kırcali  –   Ambarcık-Hambarcık Jitarnik
Kırcali  –   Ambarlar-Hambarlar Jitnitsa
Kırcali  –   Anlık Domişte
Kırcali  –   Apazlar Martino
Kırcali  –   Arabacı Cerovo
Kırcali  –   Arabacı Gurgulitsa
Kırcali  –   Arazlı Erovets
Kırcali  –   Armutlu Kruşitsa
Kırcali  –   Arnavut Köy Gugutka
Kırcali  –   Arnavutlar Albantsi
Kırcali  –   Arslan Hoca Tütünce
Kırcali  –   Arslan Köy Lıvovo
Kırcali  –   Arslanlar Lıvska
Kırcali  –   Asırlık Rogozovo
Kırcali  –   Aşağı Ada Ostrovitsa
Kırcali  –   Aşağı Karalar Dolna Krepost
Kırcali  –   Aşağı Koca Ömer Samodiva
Kırcali  –   Aşağı Köy Dolentsi
Kırcali  –   Aşağı Übrü Eren Dolna Seltsi
Kırcali  –   Aşarı Köy Desetkari
Kırcali  –   Aşıklar Pesnopoy Eğri Dere(Ardino)
Kırcali  –   Aşıklar Rani List
Kırcali  –   At Alan Konçe
Kırcali  –   Atmacalar Sokolino
Kırcali  –   Ay Kulak Meçe Uho
Kırcali  –   Ayvacık Dülitsa
Kırcali  –   Ayvacık Pançevo
Kırcali  –   Ayvalık Blagun
Kırcali  –   Azaplar Skrivina
Kırcali  –   Babalar Baştinovo
Kırcali  –   Babalar-Yeni Mahalle Tatkovo
Kırcali  –   Babası Oturdu Eğri Dere(Ardino)
Kırcali  –   Bacalar Bedrovo
Kırcali  –   Baharlar Bahasko
Kırcali  –   Bakacık Medevtsi
Kırcali  –   Bakılır Bakalite
Kırcali  –   Bakiler Doborsko
Kırcali  –   Balâ Burgaz Gorna Kula
Kırcali  –   Balabanlar-Balabanlı Balabanovo
Kırcali  –   Balca Medovitsa
Kırcali  –   Balcı Bük Meden Buk
Kırcali  –   Balcı-Bölük
Kırcali  –   Balık Ribino
Kırcali  –   Baraklar Baratsi
Kırcali  –   Baş Ören Strainsko
Kırcali  –   Baş Saçlı Sadovitsa
Kırcali  –   Baş Viran Yavorovo
Kırcali  –   Bayraktar Mahalle Pryaporets
Kırcali  –   Bayram Köy Austa
Kırcali  –   Bek Aşlı – İvaylov Grad ortaköy
Kırcali  –   Bekir Ağa Mahallesi Bosilek
Kırcali  –   Bektaşlar (Beştaşlar Bektaşi)
Kırcali  –   Bezirgan Köy Kuptsite
Kırcali  –   Bostancılar Bostantsi
Kırcali  –   Boyacı Köy Bagra
Kırcali  –   Boyacılar Bagryanka
Kırcali  –   Boyacılar Peevsko
Kırcali  –   Bulutlar Mıglene
Kırcali  –   Bursacık Brusino
Kırcali  –   Büyük Dere Golyama Bara
Kırcali  –   Büyük Erceli Dobrovolets
Kırcali  –   Büyük İp Dere Dragonovo
Kırcali  –   Cabirler Planinets
Kırcali  –   Cami Cedit Atik Srınsko
Kırcali  –   Can Başlı Duşinkovo
Kırcali  –   Canarlar
Kırcali  –   Cebel (Şeyh-Cuma) Şeyh Cumaya
Kırcali  –   Cebel Ayvalı Gorsko Dülevo
Kırcali  –   Cebil Oğulları Gledka Mestanlı(Momcilgrad)
Kırcali  –   Cebiller Planinets
Kırcali  –   Celepler Celepeko
Kırcali  –   Celil Oğulları Dihanovtsi
Kırcali  –   Celiller Pravdo Lüb
Kırcali  –   Cuma Köy Sboreno /  Cumaya Köy Sborino
Kırcali  –   Çakal Köy Çakallarovo
Kırcali  –   Çakallar Çalatsi
Kırcali  –   Çakmaklar Çakmatsi
Kırcali  –   Çal Cedit Çal
Kırcali  –   Çalı Köy Stari Çal
Kırcali  –   Çam Dere Karamanlar Borovsko
Kırcali  –   Çanakçı Paniçkovo
Kırcali  –   Çangallı(Çandır) Svetulka
Kırcali  –   Çataklar(Çitak) Çitaşko
Kırcali  –   Çavaklar Telçarka
Kırcali  –   Çayır Çerniçino
Kırcali  –   Çayırlı Göl Reçnitsa Senokos
Kırcali  –   Çekirdekli Kostilkovo
Kırcali  –   Çelikler (Çilik Çelik Çilik
Kırcali  –   Çelikli Stomantsi
Kırcali  –   Çiftlik Zbor
Kırcali  –   Çilingir Mahalle Klüçevo
Kırcali  –   Çit-Ak İ Atik Star -Çitak
Kırcali  –   Çit-Ak İ Cedit Nov-Çitak
Kırcali  –   Çit-Ak Vadisi Çitaşko
Kırcali  –   Çorbacılar Çorbaciysko
Kırcali  –   Dağ Harman Svobodinovo
Kırcali  –   Dağ Mahalle Balkan
Kırcali  –   Dallıca Çubrika
Kırcali  –   Davut-Ova Davitkovo
Kırcali  –   Dede Köy Dyadovsko
Kırcali  –   Dedeler Dedets
Kırcali  –   Dedeler Dyadovitsi
Kırcali  –   Değirmen Dere Jerka
Kırcali  –   Değirmenciler Vodeniçarsko
Kırcali  –   Deli Gözler Gâvuroğlu(Sevdalım) Sevdalima
Kırcali  –   Deli-Ahat Kovil
Kırcali  –   Deliciler Bojak
Kırcali  –   Delveler Devino
Kırcali  –   Demirciler Jelezari
Kırcali  –   Demir-Köy Perunika
Kırcali  –   Demirler Jelezino
Kırcali  –   Deniz-Koyluç Moryantsi
Kırcali  –   Denizler Krasino
Kırcali  –   Dere-Başı Sladko-Dum
Kırcali  –   Dere-Köy Beli-Dol
Kırcali  –   Dere-Köy Canka
Kırcali  –   Dere-Köy Kos
Kırcali  –   Dere-Köy Potoçe
Kırcali  –   Dere-Mahalle Dolna-Krepost
Kırcali  –   Deve-Dere Kamilski-Dol
Kırcali  –   Dıngırlar Dıngovo
Kırcali  –   Dikili-Cafer Golyam Devesi
Kırcali  –   Dikili-Haluren Devesilitsa
Kırcali  –   Dikili-Kayınlık Devesilovo
Kırcali  –   Dikili-Kayrak Malık Devesil
Kırcali  –   Doğancı-Köy Sokolentsi
Kırcali  –   Doğancılar Sokolyane
Kırcali  –   Dongurlar Zornitsa
Kırcali  –   Doyranlar Doyrentsi
Kırcali  –   Doyuranlar Doyrensko
Kırcali  –   Dura-Beyler Sinçets
Kırcali  –   Durbalı-Köy Tsarevets
Kırcali  –   Dur-Hanlar Sipey
Kırcali  –   Dutlu Çerniçevo
Kırcali  –   Düğüncüler Svatbare
Kırcali  –   Edil-Oğullar Edil
Kırcali  –   Edir-Hanlı Çobanka
Kırcali  –   Eğri-Bucak Kıtino
Kırcali  –   Eğri-Dere Ardino
Kırcali  –   El-Candıra-İl Candıra Eğri Dere
Kırcali  –   Elciler Jinzifovo
Kırcali  –   Elma-Çukur Yamino
Kırcali  –   Elmalı-Kebir Yabılkovets
Kırcali  –   Emirler Dobromirtsi
Kırcali  –   Emirler Geneovo
Kırcali  –   Emirler Knezovo
Kırcali  –   Emirler Şoptsi
Kırcali  –   Emir-Oğullar Glavatartsi
Kırcali  –   Emir-Oğullar Vojdovo
Kırcali  –   Ercek Ahrensko
Kırcali  –   Ercil
Kırcali  –   Ereğli Eğridere (Ardino)
Kırcali  –   Erekli Şipok
Kırcali  –   Erikli Kukuryak
Kırcali  –   Esmerli Murgovo
Kırcali  –   Evren-Köy Avren
Kırcali  –   Evrenler Kandilka
Kırcali  –   Ezedenli Kıklitsa
Kırcali  –   Fakı-Pınar Çubrika
Kırcali  –   Farfarlar Veslets
Kırcali  –   Felekler Nebeska
Kırcali  –   Fındacık Şimnatitsa
Kırcali  –   Fındıkçık Lyaskovo
Kırcali  –   Fren-Köy Dıb
Kırcali  –   Gâvur-Dere-Hoca Penkovtsi
Kırcali  –   Gazi-Oğullar Bogorov-Dol
Kırcali  –   Gedikler Brayagovets
Kırcali  –   Göcekler Malino
Kırcali  –   Göçiler Durumçe
Kırcali  –   Göçmenler Bejantsi
Kırcali  –   Gökçe-Pınar Siv-Kladenets
Kırcali  –   Göklemezler Dere Mahalle Stremovo
Kırcali  –   Göklemezler Stremtsi
Kırcali  –   Gök-Viran
Kırcali  –   Gölcük General-Geşevo
Kırcali  –   Gölcük Lebed
Kırcali  –   Güller Rozino
Kırcali  –   Gün-Eli Pripek
Kırcali  –   Güveren (Güvüren) Zvezdel
Kırcali  –   Güzel-Gani Krasino
Kırcali  –   Güzel-Hatip Sladko-Dum
Kırcali  –   Hacı-Köy Botka
Kırcali  –   Hacı-Köy Brestovo
Kırcali  –   Hacı-Köy Slivarka
Kırcali  –   Hacılar Vransko
Kırcali  –   Hacı-Mahalle Çegantsi
Kırcali  –   Hacı-Mahalle Haciysko
Kırcali  –   Hacı-Mehmetler Odılçensko
Kırcali  –   Hacı-Oğulları Hacivetsi
Kırcali  –   Hacı-Yürük Duşka
Kırcali  –   Hallaç Dere Jitnitsa
Kırcali  –   Hallaçlı Odrintsi
Kırcali  –   Hamzalar Dobrinovo
Kırcali  –   Hamzalar Kruşka
Kırcali  –   Hardallar Golâmâ-Çinka
Kırcali  –   Hasan Babalar Baştino
Kırcali  –   Hasan Köy Kadınka
Kırcali  –   Hasan-Oğulları Dobrintsi
Kırcali  –   Hası-Yurt Tsarino
Kırcali  –   Hatipler Pravdolüb
Kırcali  –   Hatip-Oğulları Fotinoov
Kırcali  –   Havuzlu(Havazlı) Şterna
Kırcali  –   Hayranlar Gruevo
Kırcali  –   Hısımlar Oreşnitsa
Kırcali  –   Himmet Paşalar(Hümet-Hömet Paşalar Paşintsi
Kırcali  –   Himmet-Köy Strinitsa
Kırcali  –   Hisar Üstü Vişe-Grad
Kırcali  –   Hisarlı
Kırcali  –   Hisar-Yaltı Jelyazna-Vrata
Kırcali  –   Hoca-Köy Hocovtsi
Kırcali  –   Hoca-Köy Pırventsi
Kırcali  –   Hoca-Köy Slınço-Gled
Kırcali  –   Hocalar Rusalina
Kırcali  –   Horozlar Petelevo
Kırcali  –   Horozlar Petlino/Petlite
Kırcali  –   Hotan(Fotan) Fotinovo
Kırcali  –   Hotaşlı (Hoşatlı) Rusalsko
Kırcali  –   Höyüklü (Üyüklü) Darets
Kırcali  –   Hüsemler Diamandovo
Kırcali  –   Ilıca Eğridere(Adrino
Kırcali  –   Işıklar Rani-List
Kırcali  –   İbrahimler Abramovo
Kırcali  –   İdrisli Lülyakovo
Kırcali  –   İlyasçı İliysko
Kırcali  –   İmamlar Verko
Kırcali  –   İmamlar Zvınçe
Kırcali  –   İman-Oğulları Ednovertsi
Kırcali  –   İnallar Poçevo
Kırcali  –   İsaklar(Esnaflar) İvantsi
Kırcali  –   İsmailler Boynen
Kırcali  –   Kaba-Ağaç (Hasırcılar) Rogozari
Kırcali  –   Kaba-Ağaç Debelyanovo
Kırcali  –   Kaba-Viran Zvezden
Kırcali  –   Kabiller Kabile
Kırcali  –   Kadem-Erler Staro-Myasto
Kırcali  –   Kadı-Alan Bozveliysko
Kırcali  –   Kadı-Köy Luliçka
Kırcali  –   Kadırlar Sredna Sredna-Arda
Kırcali  –   Kadir Mescit Zelenikovo
Kırcali  –   Kalamçılar Kırçovsko
Kırcali  –   Kalaycılar Kalaycievo
Kırcali  –   Kalfalar Minzuhar
Kırcali  –   Kangırlar Tırnovitsi
Kırcali  –   Kara- Pınar Moryantsi
Kırcali  –   Kara-Ahmetler Grivyak
Kırcali  –   Kara-Bahaslı Kaloyantsi
Kırcali  –   Kara-Başlar Dyakonovo
Kırcali  –   Kara-Beyli Pelin
Kırcali  –   Kara-Çocuklar Voynovo
Kırcali  –   Kara-Dede –
Kırcali  –   Kara-Demir Jeleznik
Kırcali  –   Kara-Demirler Polkovnik –Jelyazovo
Kırcali  –   Kara-Gözler Çerni-Oçi
Kırcali  –   Kara-Kaş Lozengradtsi
Kırcali  –   Kara-Kaya Çerna-Skala
Kırcali  –   Kara-Kilise Çerna-Çerkva
Kırcali  –   Kara-Köy Kos
Kırcali  –   Kara-Köy Lale
Kırcali  –   Kara-Köy-İbikler Kanyak
Kırcali  –   Kara-Mehmet Eğri Dere
Kırcali  –   Kara-Musalar Çernovtsi
Kırcali  –   Kara-Şabanlar Limets
Kırcali  –   Kara-Tarla Çerna-Niva
Kırcali  –   Kara-Tepe Çerni-Rid
Kırcali  –   Karlı Snegotin
Kırcali  –   Kavacık Topolka
Kırcali  –   Kavaklı-Büyük Topolçane
Kırcali  –   Kaya-Altı Zvezdelina
Kırcali  –   Kaya-Başı Skalina
Kırcali  –   Kaya-Başı-Yağmurlar Tatul
Kırcali  –   Kayacı-Başı Kamenartsi
Kırcali  –   Kayacıklar Skalişte
Kırcali  –   Kayalar(Kaylar) Kamenka
Kırcali  –   Kayınlar Buk
Kırcali  –   Kayın-Tepe Trepetlika
Kırcali  –   Kayrak-Seydeli Plazişte
Kırcali  –   Kazaklı Kazak
Kırcali  –   Kazaklı Kazatsite
Kırcali  –   Kazancılar Kotlari
Kırcali  –   Kel-Oğullar Peşintsi
Kırcali  –   Kel-Oğullar Zagoriçane
Kırcali  –   Kemikler Kostino
Kırcali  –   Keneler Bojurtsi
Kırcali  –   Keremenler Kalinka
Kırcali  –   Ketenli Lensko
Kırcali  –   Kılavuzlar Vodaç
Kırcali  –   Kırcalar Zagoritsi
Kırcali  –   Kırcali
Kırcali  –   Kırkım Strijba
Kırcali  –   Kırlar(Horazlar) Povet
Kırcali  –   Kırlar(Horozlar) Zimzelen
Kırcali  –   Kırtılı İlinitsa
Kırcali  –   Kışla Çomakovo
Kırcali  –   Kışla-Arası Makedontsi
Kırcali  –   Kızıl-Çal Jılti-Çal
Kırcali  –   Kirazlı Çereşnitsa
Kırcali  –   Kiraz-Tarla Yonçovo
Kırcali  –   Kirlik Benkovski
Kırcali  –   Koca-Ahmetler Grivka
Kırcali  –   Koca-Aliler Rodopsko
Kırcali  –   Koca-Musalar Leştarka
Kırcali  –   Koca-Ömer Starovo
Kırcali  –   Konacık Padala
Kırcali  –   Korucu-Viran Pıdartsi
Kırcali  –   Koşu-Kavak Krumov-Grad
Kırcali  –   Kovancılar Pçelarovo
Kırcali  –   Kozluca Oreşari
Kırcali  –   Kozluca Oreşino
Kırcali  –   Köprülü Mosten
Kırcali  –   Körlü-Mahalle Kojuhartsi
Kırcali  –   Köse-Hasanlar Golo-Brad
Kırcali  –   Köseler Kösevo
Kırcali  –   Köseler Peniovo
Kırcali  –   Köse-Oğulları Paşentsi
Kırcali  –   Kufalar Boturçe
Kırcali  –   Kulfalı Karamfil
Kırcali  –   Kul-Oğulları Robino
Kırcali  –   Kurancılar Kaçulka
Kırcali  –   Kurt-Faşi Stoyanovo
Kırcali  –   Kurt-Köy Vılkoviç
Kırcali  –   Kuruca-Dere Gorski İzvor
Kırcali  –   Kus-Köy(Kız Köy) Momina Sılza
Kırcali  –   Kuş Alan Komuniga
Kırcali  –   Kuşalılar-Yeni-Mahalle Novo-Selişte
Kırcali  –   Kuyucuk-Viran Mişevsko
Kırcali  –   Kuzgun-Dere Bırza-Reka
Kırcali  –   Kuzular Yagnevo
Kırcali  –   Küçük-Erceli Sedlovina
Kırcali  –   Küçük-İp-Dere Çiçevo
Kırcali  –   Küçük-Viran Mişev
Kırcali  –   Külahçılar Şapkarevo
Kırcali  –   Külcüler Hrastovo
Kırcali  –   Külcüler Pepelişte
Kırcali  –   Kürklü Kojuhartsi
Kırcali  –   Kütüklü Pınevo
Kırcali  –   Mahmutça Strahil-Voyvoda
Kırcali  –   Mahmutlar Siniger
Kırcali  –   Mahmutlu Strancevo
Kırcali  –   Mahmut-Oğulları Yarebitsa
Kırcali  –   Mahmut-Ova Alusiyan
Kırcali  –   Makaklar(Salman) Ençets
Kırcali  –   Makmutlu (Makmulu) Padina
Kırcali  –   Maksutlar-Mahzunlar Beli-Vir
Kırcali  –   Malkoç-Dere Malkoç
Kırcali  –   Mandacılar Bivolyane
Kırcali  –   Mandır-Ağaç Povien
Kırcali  –   Maruflar Kruşevska
Kırcali  –   Maşkılı Kobilâne
Kırcali  –   Mehmet-Köy Bistrogled
Kırcali  –   Memeler Menkovo
Kırcali  –   Mestanlı İlçesi Momçil-Gradska Okoliya
Kırcali  –   Mıkmıl Mak
Kırcali  –   Molla Musalar Daskalovo
Kırcali  –   Muharrem-Oğulları Metliçka
Kırcali  –   Murat-Paşalar Metlika
Kırcali  –   Mursallar Sredska
Kırcali  –   Mürselim Kondovo
Kırcali  –   Müslimler Dıhovo
Kırcali  –   Nal-Bantlar Podkova
Kırcali  –   Nanazlı-Dere (Narazlı Dere) Nane
Kırcali  –   Nasuhlar Rucey
Kırcali  –   Nebiler Zdravçets
Kırcali  –   Nebi-Paşa Bregovo
Kırcali  –   Nevse-Sipahiler Guliyka
Kırcali  –   Nevse-Taşlı (Taşlı) Guliya
Kırcali  –   Olacak Spoluka
Kırcali  –   Omanlar Bosilitsa
Kırcali  –   Orta- Mahalle Sreditsa/Srednevo
Kırcali  –   Ortacı Sretsko
Kırcali  –   Ortakçı Drujintsi
Kırcali  –   Orta-Köy İvaylov-Grad
Kırcali  –   Osman-Köy Vransko
Kırcali  –   Osmanlar Osmantsi
Kırcali  –   Osman-Paşalar Osmanovo
Kırcali  –   Otaklar (Hatanlar) Sestrinsko
Kırcali  –   Otaşlı Eğri Dere
Kırcali  –   Ovacılar Bagryanka
Kırcali  –   Ömer-Köy Rogaç
Kırcali  –   Ömerler Lübino
Kırcali  –   Ömer-Oğulları-Yağmurlar Dıjdovnitsa
Kırcali  –   Ör-Bek Eğridere
Kırcali  –   Ördekçiler (Gök Viran) Patitsa
Kırcali  –   Ördekler Gıskovo
Kırcali  –   Öse-Köy Visoko
Kırcali  –   Özbek Ezbetsi
Kırcali  –   Paparcık (Tağarcıklar) Sekirya
Kırcali  –   Pazar(Yeni Pazar) Çerno-Oçene
Kırcali  –   Pazarlar Pazartsi
Kırcali  –   Peresiler Skalak
Kırcali  –   Ponduzguzlar Besnurka
Kırcali  –   Postalar Starjevtsi
Kırcali  –   Rahimli Ralitsa
Kırcali  –   Rahman-Hoca Raliçevo
Kırcali  –   Rahmanlar Blagovets
Kırcali  –   Ramadanlar Velikdençe
Kırcali  –   Ram-Köy (Ramiş) Ayrovo
Kırcali  –   Rüstemler Maystorovo
Kırcali  –   Sabuncular Sabunare
Kırcali  –   Sağırlar Gledika-Gluhar
Kırcali  –   Salihler Prilentsi
Kırcali  –   Salman-Cami-Atı Ençets
Kırcali  –   Salmanlar Snejinka
Kırcali  –   Saltıklar Visoka
Kırcali  –   Samana Koşukavak
Kırcali  –   Sap-Dere Bırzeya
Kırcali  –   Sarhoşlar Veselçane
Kırcali  –   Sarıca-Viran Samokkitna
Kırcali  –   Sarı-Hanlı Sedefçe
Kırcali  –   Sarı-Kız Jıltuşa
Kırcali  –   Sarı-Yar Jılti-Rid
Kırcali  –   Sarnıç Sırnak
Kırcali  –   Sarp-Dere Ruçey
Kırcali  –   Sarp-Dere Vırli-Dol
Kırcali  –   Sarsaklar Zimornitsa
Kırcali  –   Satı-Köy Polyanets
Kırcali  –   Semerciler Sellari
Kırcali  –   Sıçanlı Bejantsi
Kırcali  –   Sırt-Köy Gırbişte
Kırcali  –   Sırt-Köy Rıt
Kırcali  –   Sipahiler (Ispahlar) Ovçevo
Kırcali  –   Sipahlar-Burnu Konnitsa
Kırcali  –   Softalar Softite
Kırcali  –   Sofular Mıdrets
Kırcali  –   Soğuk-Dal Mançevo
Kırcali  –   Soğuk-Pınar Studen-Kladenets
Kırcali  –   Soluklar Glumovo
Kırcali  –   Söylemezler Dryanova-Glava
Kırcali  –   Söylüm Pigavets
Kırcali  –   Sultanlı Zlatolist
Kırcali  –   Sulu-Köy Ohlüvets
Kırcali  –   Sulumlu Zagarsko
Kırcali  –   Susuz Bez-Vodno
Kırcali  –   Susuz-Burun Buhovo
Kırcali  –   Sürgülü Vleçugovo
Kırcali  –   Sürmenler Şiroko-Pole
Kırcali  –   Süt-Kesiği Mleçino
Kırcali  –   Şaban Draganovo
Kırcali  –   Şaban-Köy Draganovo
Kırcali  –   Şabanlar Kableşkovo
Kırcali  –   Şabanlar Topolska
Kırcali  –   Şadiler Çavka
Kırcali  –   Şahinler Mıjentsi
Kırcali  –   Şahinler Sokolite
Kırcali  –   Şahlı Sokolsko
Kırcali  –   Şah-Pala Krilatitsa
Kırcali  –   Şeyh-Köy Glavatartsi
Kırcali  –   Şeyhler(Şehler) Stareyşino
Kırcali  –   Talaşman-Dere Samovila
Kırcali  –   Taşkınlar Vrelo
Kırcali  –   Taşlı-Çilingir Golayamo-Kamenyane Koşu-Kavak
Kırcali  –   Taşlık Noçevo
Kırcali  –   Taşlı-Köy Kamneyane
Kırcali  –   Taşlı-Sütlü-Dere Malko-Kamenyane
Kırcali  –   Tekke-Menetler Broş
Kırcali  –   Tepe-Altı Dolişte
Kırcali  –   Tepe-Altı Pod-Vrıh
Kırcali  –   Tepecik Rudina
Kırcali  –   Terzi-Köy Kroyaçevo/Kroyatsi
Kırcali  –   Terzi-Ören Tihomir
Kırcali  –   Tilkiler Lisisite
Kırcali  –   Tokacık Takaçka
Kırcali  –   Tokaç Koşu Kavak
Kırcali  –   Tokmaklı-Dere Çukovo
Kırcali  –   Tomaşlar Rastnik
Kırcali  –   Topallar Hvostyane
Kırcali  –   Topalllar Kudsovo
Kırcali  –   Topuzlar Paşkul
Kırcali  –   Torfulu Pırvitsa
Kırcali  –   Toz-İ-Balâ(Toz Balya) Gorno-Prahovo
Kırcali  –   Toz-İ-Esir Dolno-Prahovo Eğri Dere
Kırcali  –   Tuzluk (Tuzluk-Köy) Solişte
Kırcali  –   Tüler Mrejiçko
Kırcali  –   Türbeler Zayçino
Kırcali  –   Türk-Erceği(Türk-Erecek) Rodopsko
Kırcali  –   Türk-Gebe Plovka
Kırcali  –   Türk-Kaba-Ağaç Veleşani
Kırcali  –   Türk-Ürpek Latinka
Kırcali  –   Umur-Veren Dıjlets
Kırcali  –   Urlar Suhino
Kırcali  –   Urum-Bey Greevtsi
Kırcali  –   Uzun-Ali – Koşu-Kavak
Kırcali  –   Uzuncular Deventsi
Kırcali  –   Uzun-Himmetler Oritsa
Kırcali  –   Üç-Evler
Kırcali  –   Üç-Tepe Tri-Mogili
Kırcali  –   Ürpek Boynik
Kırcali  –   Vis-Köy Vis
Kırcali  –   Yağ-Basan-Kebir Golyama-Çinko
Kırcali  –   Yağ-Basan-Sagir Malka-Çinka
Kırcali  –   Yağmur-Baba Dıjdovnik
Kırcali  –   Yağmur-Köy Dıjdino
Kırcali  –   Yağmurlar Dıjdovnik
Kırcali  –   Yamaç-Köy Ridovo
Kırcali  –   Yamalı Propast
Kırcali  –   Yanaklar Yanino
Kırcali  –   Yar-Dere Ridino
Kırcali  –   Yaşlar Perperek
Kırcali  –   Yaşlı-Köy Jenda
Kırcali  –   Yatacık Kitnitsa
Kırcali  –   Yataklar Lojeto
Kırcali  –   Yaylacık Visoka-Polyana
Kırcali  –   Yaylalı Kopitnik
Kırcali  –   Yazla Letovnik
Kırcali  –   Yelceler Jenzifovo
Kırcali  –   Yeni-Cuma Raven
Kırcali  –   Yeni-Çayır Nova-Livada
Kırcali  –   Yeni-Mahalle Zavoya
Kırcali  –   Yoğurtçular Mogilyane
Kırcali  –   Yukarı-Kale Gorno-Kale
Kırcali  –   Yukarı-Karalar Gorno-Krepost
Kırcali  –   Yukarı-Übrü-Eren Gorno-Seltsi
Kırcali  –   Yunus-Köy Zvınarka
Kırcali  –   Yunus-Viran Bubina
Kırcali  –   Yura Yuri
Kırcali  –   Yürük Darets
Kırcali  –   Yürükler Gıskovo
Kırcali  –   Zurnacılar Manolovo
Köstendil  –   At Koru Savoski
Köstendil  –   Büyük Köy Golemo Selo Stante Dimitrov
Köstendil  –   Cerman
Köstendil  –   Çatak Preseka
Köstendil  –   Çavuş Tepe Stake Dimitrov(Dupnitsa)
Köstendil  –   Çekan Çekanets
Köstendil  –   Dupniçe Dupnitsa,marekstanke-Dimitrov
Köstendil  –   Göklemez Usoyko
Köstendil  –   Göl-Çiftlik Blatino
Köstendil  –   Karalar Gorna-Krepost
Köstendil  –   Kızıl-Kıyı Çevreni-Breg
Köstendil  –   Otman-Köy Rezbartsi
Köstendil  –   Tavalı Tavaliçevo
Köstendil  –   Yukarı-Banya Gorna Banya
Kutlu Viçe  –   Bayraktar Mahalle Aleksandrovo
Kutlu Viçe  –   Boz Kırı Pişurka
Kutlu Viçe  –   Cembek Mahalle Nikolaevo
Kutlu Viçe  –   Demirciler Kovoçitsa Lom
Kutlu Viçe  –   Derviş-Mahalle Krumovo
Kutlu Viçe  –   Erden
Kutlu Viçe  –   Hacı-Mahalle Çerkaski
Kutlu Viçe  –   İslam-Mahalle Knyajeva-Mahala
Kutlu Viçe  –   Kalu-Ger Mahalle Kaluger Mahla
Kutlu Viçe  –   Kara-Bacak İgratovo
Kutlu Viçe  –   Kara-Tepe Çerni-Vrıh
Kutlu Viçe  –   Kule-Mahalle Kula- Mahala(Mihail Grad)
Kutlu Viçe  –   Kutlu-Viçe Mihaylov Grad Mihaylov Grad
Kutlu Viçe  –   Mahalle Staliska-Mahala
Kutlu Viçe  –   Mesçit Mahalle Pirliçevo
Kutlu Viçe  –   Mestanlı Momçil-Grad Sultan Yeri
Kutlu Viçe  –   Minkov Mahalle Minkova-Mahala
Kutlu Viçe  –   Ömer-Mahalle Botevo
Kutlu Viçe  –   Pulmiye(Lom-Palanga) Lom
Kutlu Viçe  –   Serdar-Çiftlik Stoyanovo
Kutlu Viçe  –   Tatar-Mahalle Dondukovo Pulmiye(Lom)
Kutlu Viçe  –   Yeni-Köy Novo-Selo
Lofça  –   Aladanlı Leşnitsa
Lofça  –   Çorlu Çorlovo Lom
Lofça  –   Dermanlar Dermantsi Lukovit
Lofça  –   Diksan-Mahalle Orlyane
Lofça  –   Doyranlar Doyrentsi
Lofça  –   Hısımlar Radoevskoto
Lofça  –   Kara-Ağaç Brestovo
Lofça  –   Kara-Hasan Aleksandrovo
Lofça  –   Kara-Tepe Çerni-Vrıh
Lofça  –   Kara-Yaş Velikovo
Lofça  –   Karluk-Ova Yukarı Lukovit
Lofça  –   Kızıl-Kıyı Çevren-Breg
Lofça  –   Kızıl-Yaka Çevren-Breg
Lofça  –   Kireçli Gorno-Pavlikene
Lofça  –   Lofça Loveç Lovec
Lofça  –   Mikre
Lofça  –   Selim-Mahalle Kirkovo-Mahala
Lofça  –   Şahlı (Şahin-Kaya) Sokolovo
Lofça  –   Toros Lazor-Stanevo
Lofça  –   Türk-Fındığı Tuska-Leşnitsa(Leşnitsa) Troyan
Lofça  –   Türk-Pınar Bılgarski-İzvor(Turski-İzvor) Teteven
Lofça  –   Yeni-Köy Novo-Selo Troyan
Lofça  –   Yukarı-Lukovit Lukovit
Lofça  –   Yukarı-Turgan Gorno-Turgan Lom
Lofça  –   Yürükler Kırpaçevo
Paşmaklı  –   Ahatlar Kebir Dve Topoli
Paşmaklı  –   Ahatlar Malka Kruşevo
Paşmaklı  –   Ak Dere Bela Reka Selvi
Paşmaklı  –   Alami Dere Polkovnik Sreafimovo
Paşmaklı  –   Ambar Dere Hambar
Paşmaklı  –   Aşağı Dere Köy Sokolovtsi
Paşmaklı  –   Aygır Dere Jrebevo
Paşmaklı  –   Balaban Yagodina
Paşmaklı  –   Balık Dere Ribnitsa
Paşmaklı  –   Balıklı Dere(Balaklı Riben Dol
Paşmaklı  –   Büyük Dere Plovdivtsi
Paşmaklı  –   Çamlıca Boroviha
Paşmaklı  –   Çangır Dere Çepintsi
Paşmaklı  –   Çavdar Mahalle Çavdartsa
Paşmaklı  –   Çelikli Stomanevo
Paşmaklı  –   Çoban Pastirtsi
Paşmaklı  –   Çukur Köy Zabırdo
Paşmaklı  –   Darı Dere Zlato-Grad
Paşmaklı  –   Dericiler Kojari
Paşmaklı  –   Dolaştır Zagrejden
Paşmaklı  –   Dospat Smolyan Devin
Paşmaklı  –   Dörmete Lipets
Paşmaklı  –   Düşük-Dere Vodni Pad
Paşmaklı  –   Erikli Slivka
Paşmaklı  –   Eskiler Vehtino
Paşmaklı  –   Fındıcak Leştak
paşmaklı  –   Gündüzler Zornitsa
Paşmaklı  –   Hasan- Dere Reçani
Paşmaklı  –   Hasan Köy Asenets
Paşmaklı  –   Hasan-Kova Borikovo
Paşmaklı  –   Kara-Bulak Borino Dövlen(Devin)
Paşmaklı  –   Kara-Burun Çernalevo
Paşmaklı  –   Kara-Muş Kornisoş
Paşmaklı  –   Karluk Slavey
Paşmaklı  –   Karşılı Vievo
Paşmaklı  –   Kasap Kasapsko
Paşmaklı  –   Kayrak Tınkovo
Paşmaklı  –   Kestencik Kesten
Paşmaklı  –   Kozluca Oryahovets
Paşmaklı  –   Kurt-Dere Vılçan
Paşmaklı  –   Küçük-Arda Malka-Arda -Yada – Staro Selo
Paşmaklı  –   Küçük-Dere Vitina
Paşmaklı  –   Maden Raven
Paşmaklı  –   Murtaza Bırçevo
Paşmaklı  –   Murtaza-Ova Breza
Paşmaklı  –   Palaska Budo-Zemya
Paşmaklı  –   Paşmaklı Smolyan
Paşmaklı  –   Şeytan-Köy Kosovo
Paşmaklı  –   Taşkın Buyhovitsa
Paşmaklı  –   Tekir Sivino
Paşmaklı  –   Topuklu Srednogortsi
Paşmaklı  –   Toz-Burun Mogolitsa
Paşmaklı  –   Uzun-Dere Nedelino Darı-Dere(Zlato-Grad)
Paşmaklı  –   Yanuz-Dere Elhovets
Paşmaklı  –   Yukarı-Dere-Köy Momçilovtsi
Pernik  –   Aşağı Turgan Dolna Turgan Rodamir
Pernik  –   Baba Nedelkovo
Pernik  –   Batanlar Temelkovo
Pernik  –   Demirciler Kovaçevtsi
Pernik  –   Kaynarca İzvor Radomir
Pernik  –   Kovanlık Pçelnitsi Radomir
Pernik  –   Mehmet-Bey-Çiftlik Petrunovo
Pernik  –   Musa-Bey Gılıbnik Rodoplar
Pernik  –   Yarıcılar Yareilovtsi Radomir
Plevne  –   Arkarı Mahalle Kamenna
Plevne  –   Armutçuk Kruşovitsa
Plevne  –   Aziziye Teliş
Plevne  –   Baykal Beşli Boril
Plevne  –   Corno Jernov
Plevne  –   Çavuş Ova Tsenovo
Plevne  –   Çirik Çirikovo
Plevne  –   Derviş İzgrev
Plevne  –   Eski-Köy Stara –Seltsi
Plevne  –   Gigen Mahalle Gigenska Mahla
Plevne  –   Gigen Niğbolu
Plevne  –   Kara-Ağaç Borisovo
Plevne  –   Kara-Ağaç Brestovets
Plevne  –   Kara-Ağaç Karagaç Toltleben
Plevne  –   Kara-Ağaç Levski
Plevne  –   Mağura Zagrajden
Plevne  –   Mahalle Mahlata
Plevne  –   Maraş-Tırıstenik Trıstenik
Plevne  –   Musalı Muselievo
Plevne  –   Niğ-Bolu Nikopol
Plevne  –   Ortaca-Köy Sredniyat-Vrıh
Plevne  –   Orta-Köy Asparuhovo
Plevne  –   Peser-Ova Pisarevo
Plevne  –   Plevne Pleven
Plevne  –   Rahmanlar Rozino
Plevne  –   Rako-Viçe Orehovitsa
Plevne  –   Şamlı Şamlievo
Plevne  –   Yeni-Köy Novo-Selo
Razgrad  –   Adalı Ostrovo
Razgrad  –   Ahmak Mortagonovo
Razgrad  –   Akçalar Belintsi
Razgrad  –   Apaz Mahalle Slavçitsa
Razgrad  –   Arnavut (Arnaut) Poroişte
Razgrad  –   Arslan Lıvino
Razgrad  –   Aşıklar Samuil
Razgrad  –   At Köy Konevo
Razgrad  –   Avanlar Gerlova
Razgrad  –   Ayva Altı Pod Ayva
Razgrad  –   Bal Pınar Yenice Veya Yenice Bal Pınar Medoveve
Razgrad  –   Balpınar/Bal Bunlar Kubrat
Razgrad  –   Balpınar-İlçesi Kubratska Okoliya
Razgrad  –   Belegler Gerlova
Razgrad  –   Bey Alan Knyajeva Polyana
Razgrad  –   Borazan Trebaç
Razgrad  –   Büyük Boğdan Golem
Razgrad  –   Büyük Kokarca Golem Porovets
Razgrad  –   Caferler Sevar Bal Pınar (Kubrat)
Razgrad  –   Caferli Savin
Razgrad  –   Çayır Köy, Şeraniçko’ya yakın
Razgrad  –   Çukur-Ova Trapişte
Razgrad  –   Demirciler Jelezkovets
Razgrad  –   Dikili-Taş Pobit Kamık
Razgrad  –   Diş Budak (Duş Tubak) Yasenovets
Razgrad  –   Duraç – Razgrad/Kemaller(İsperih
Razgrad  –   Duran Ludo-Gortsi
Razgrad  –   Dursun-Köy Zdravets
Razgrad  –   Erci Gradina
Razgrad  –   Eski-Balabanlar Vazovo Hezar Grad
Razgrad  –   Eski-Mahalle Stara -Selişte Hezar Grad
Razgrad  –   Ezerce Ezerets Hezar-Grad
Razgrad  –   Ferhatlar Delçevo Hezar-Grad
Razgrad  –   Göç- Beyler Krupişte Hezar-Grad(Razgrad)
Razgrad  –   Gökçe-Su Sinya Voda
Razgrad  –   Güvece Zvinartsi
Razgrad  –   Güzelce-Alan Kamenovo
Razgrad  –   Habip Vladimirovtsi
Razgrad  –   Hacı-Abdul Mahallesi Omur
Razgrad  –   Hacı-Fakılar Genaral-Dobrevo
Razgrad  –   Hacı-Kamber Mahalle Matovtsi
Razgrad  –   Hasanlar Getsovo
Razgrad  –   Hasan-Mahalle Golyama-Voda
Razgrad  –   Hasan-Terzi Kroyaç
Razgrad  –   Hatipler
Razgrad  –   Hatipler Rrazgrad
Razgrad  –   Hezar-Grad Razgrad
Razgrad  –   Hırs-Ova Hırsovo
Razgrad  –   Höyüklü(Üyüklü) Todorovo Razgad
Razgrad  –   Hüseyince Osenets
Razgrad  –   Hüseyinler Drago-Mıj
Razgrad  –   Işıklar Samuil
Razgrad  –   İne-Bekçi Strajest
Razgrad  –   Kaba-Kulak Uşintsi
Razgrad  –   Kabullar Kıpinovtsi
Razgrad  –   Kalaycı Radin-Grad
Razgrad  –   Kalfa-Köy (Kalfa-Dere) Telets
Razgrad  –   Kal-Ova Dyankovo
Razgrad  –   Kara-Ağaç Brestovene
Razgrad  –   Kara-Arnavut Golem –İzvor
Razgrad  –   Kara-Göz Veselina
Razgrad  –   Kara-İp Kara Eyüp Çudomir
Razgrad  –   Kara-Kocalar Suşevo
Razgrad  –   Kara-Mal
Razgrad  –   Karamanlar Kara Mihal
Razgrad  –   Kara-Muart-Yeni Köy Batenberg
Razgrad  –   Kasım-Kuyucuk Rakovski
Razgrad  –   Kemaller-Kemallar İsperih
Razgrad  –   Kılıçlar Nojarrovo
Razgrad  –   Kılıç-Serman Bırdokvo
Razgrad  –   Kınalı Huma
Razgrad  –   Kışla-Köy Zadruga
Razgrad  –   Kızıl-Murat Blagoevo
Razgrad  –   Killi-Kuyucuk Kiçenitsa
Razgrad  –   Kokarca-Mahalle Malık-Porovrts
Razgrad  –   Kovanlık Pçelinar
Razgrad  –   Köse-Abdi Raynino
Razgrad  –   Küçük-Ada-Köy Ostrovçe
Razgrad  –   Küçük-Kokarca Malık-Porovets
Razgrad  –   Küçükler Gerlova
Razgrad  –   Loç-Ova Glocevo
Razgrad  –   Mesim-Mahalle Mıdrevo
Razgrad  –   Mumcular Sveştari
Razgrad  –   Musa-Baba-Tekke Tsırvino
Razgrad  –   Nasreddin Bisertsi
Razgrad  –   Nasufçular Duhovets
Razgrad  –   Omurca Stariçene
Razgrad  –   Orman-Beş-Evli Goriçevo
Razgrad  –   Orta- Mahalle Sredno-Seltsi
Razgrad  –   Osman-Mahalle Peçenitsa
Razgrad  –   Ova-Şermen(Şermen) Volno
Razgrad  –   Pınar-Beş-Evli Bojurovo
Razgrad  –   Razgrad-Mahalle Razgrad-Mahala Kutliviçe
Razgrad  –   Saldım-Köy Yakim-Gruevo
Razgrad  –   Sarı-Hatip Vladimirovtsi
Razgrad  –   Sazlı Trıstika
Razgrad  –   Sevar Sevar
Razgrad  –   Seydi-Oğlu Seydol
Razgrad  –   Sırt-Alan-Kılıç Beliçitsa
Razgrad  –   Sofular
Razgrad  –   Soğucak Studenets
Razgrad  –   Sucağız
Razgrad  –   Şekere Lov
Razgrad  –   Şen-Ova Senovo
Razgrad  –   Şeremet-Köy Veslets
Razgrad  –   Taşçı Kamenar
Razgrad  –   Tekke Voden
Razgrad  –   Tekke-Mahalle Manastirsko
Razgrad  –   Terter
Razgrad  –   Tete-Ven Tetovo
Razgrad  –   Tet-Ova Tetovo
Razgrad  –   Topçu Senovo
Razgrad  –   Torlak Hlebarevo
Razgrad  –   Tursun Zdravets
Razgrad  –   Uzunca-Alan Ravno
Razgrad  –   Ütükler Gortsvet
Razgrad  –   Varatlar Delçevo
Razgrad  –   Yeni-Balabanlar İvan-Şişmanovo
Razgrad  –   Yenice Novak
Razgrad  –   Yunus-Abdal Yonkovo
Razgrad  –   Yunuslar Prelez
Razgrad  –   Yürükler Seslovo
Razgrad  –   Zavut Zavet
Razgrad  –   Zincirli-Kuyucuk Rakovski
Rusçuk  –   Balabanlı Gorazd
Rusçuk  –   Basarb Ova
Rusçuk  –   Beş Pınar Pet Kladenetsi
Rusçuk  –   Bızın
Rusçuk  –   Burunlu Peyçinovo
Rusçuk  –   Çatmı Bosilkovtsi
Rusçuk  –   Dikili-Taşlar Stılpişte,Meçka
Rusçuk  –   Dolaplar Dolapite
Rusçuk  –   Göl-Pınar Bistrentsi
Rusçuk  –   Höceki Zahari-Stoyanovo
Rusçuk  –   Hüceki Mogilino Bela
Rusçuk  –   Kara-Kocalı Ekzarlh Yosif Belene
Rusçuk  –   Kara-Lom Çerni-Lom
Rusçuk  –   Karamanova (Karaman)
Rusçuk  –   Kara-Su Çerna-Voda
Rusçuk  –   Kaya-Mahalle Slivnitsa
Rusçuk  –   Kızıl Çevren
Rusçuk  –   Kızıl-Su Çervena-Voda
Rusçuk  –   Kule Kula-Sredne
Rusçuk  –   Kütüklü Tsar-Samuli
Rusçuk  –   Lipnik Nikolovo
Rusçuk  –   Para-Mahalle Paritsa
Rusçuk  –   Ruscuk Ruse
Rusçuk  –   Sağırlar Dryanovets
Rusçuk  –   Semerci Semercievo
Rusçuk  –   Sırna-Bey Borisovo
Rusçuk  –   Taban Sandrovo
Rusçuk  –   Vet-Ova Vetovo
Rusçuk  –   Yeni-Köy Novo-Selo
Selvi  –   Ahlatlı Kruşevo Gabrova
Selvi  –   Akıncılar Petko Slaveykov Gabrova
Selvi  –   Çadırlı Sennik Gabrova
Selvi  –   Çiftlik Lovni Dol Gabrova(Sevlievo)
Selvi  –   Dağ Erik Gors-Slivovo Gabrova(Sevlievo)
Selvi  –   Dereli Gorna-Rozitsa Gabrova(Sevlievo)
Selvi  –   Selvi (Servi) Sevlievo Gabrova
Silistre  –   Abdul Ehat (Abtat Kalesi) Abrit
Silistre  –   Abdullar Zvenimir
Silistre  –   Ahmatlar (Ahmetler) Stefan Karaca
Silistre  –   Ak Kadınlar Dulova
Silistre  –   Ak Pınar Bistra
Silistre  –   Ali Fakı Glavan
Silistre  –   Anızcık Çerkovna
Silistre  –   Arabacılar Kolarovo
Silistre  –   Aratmaca Poprucanovo
Silistre  –   Asvalt Köy(Asfat Köy Glavinitsa
Silistre  –   Aşağı Mahalle Dolna Mahalla
Silistre  –   Aşağı Rahova Dolna Rehovo Tutrakan
Silistre  –   Ay Demir
Silistre  –   Ay Doğdu İskra
Silistre  –   Ay Doğdu Zvezdel
Silistre  –   Ayvat Köy Malık Zvenimir
Silistre  –   Bahar (Baylar) Kolobir
Silistre  –   Bahar Köy Polkovnik-Taslakov
Silistre  –   Balabanlar Zlatoklas
Silistre  –   Baltacı Yeni Köy Bradvari
Silistre  –   Bulgar Kosu – Tutrakan
Silistre  –   Cami Mahalle
Silistre  –   Çanakçılar Paniçare
Silistre  –   Çavuş Mahalle Sofytsi
Silistre  –   Çillerçiren Yarebitsa
Silistre  –   Dam Ada Zagrad
Silistre  –   Davulcular Padina
Silistre  –   Davutlar Davitovo
Silistre  –   Deli Yusuflar Krasnogor
Silistre  –   Denizler Varnentsi
Silistre  –   Dere-Mahalle Dolets
Silistre  –   Doğancılar Paisevo
Silistre  –   Doğrular Pravda
Silistre  –   Dorutlar Stan
Silistre  –   Doymuşlar Sitovo
Silistre  –   Duraklar Genaral Tsonkovo
Silistre  –   Ekincek Silistra
Silistre  –   Emir-Köy Suho-Dol
Silistre  –   Emirler Boil
Silistre  –   Fındıklı(Pındıklı) Vasil-Levski)
Silistre  –   Güller-Köy Alekovo
Silistre  –   Gürgencik Popkralevo
Silistre  –   Hacılar Kalugenere
Silistre  –   Hasan-Fakı Graniçarevo
Silistre  –   Has-Köy Dobrotitsa
Silistre  –   Hayrat
Silistre  –   Hıdır-Çelebi Gospodinovo
Silistre  –   Hırs-Ova Hırsovo Dobruca
Silistre  –   Hoca-Köy Kalugerene
Silistre  –   Hoca-Köy Nova-Popina
Silistre  –   İbrahim-Mahalle İbryam Mahla
Silistre  –   Kadı-Köy Malık-Preslavets
Silistre  –   Kamberler Zaritsa
Silistre  –   Kan-İpe Zebil
Silistre  –   Kapaklı Slatina
Silistre  –   Kara- Orman Stratsimir
Silistre  –   Karadırlar Çerno-Gor
Silistre  –   Kara-Ese-Köy Çernolik
Silistre  –   Kara-Karayağmurlar Poroyno
Silistre  –   Kara-Koç Oven
Silistre  –   Kara-Omur Smilets
Silistre  –   Kara-Veli Lüben
Silistre  –   Kasımlar Osen
Silistre  –   Kayalar Çernik
Silistre  –   Kay-Pınar Polkovnik-Çolkaovo
Silistre  –   Kayrak Kamentsi
Silistre  –   Keçiler-Mahalle Kozyak
Silistre  –   Kemal-Köy Diçevo Silistre/Tutrakan
Silistre  –   Kerimler Oreşone
Silistre  –   Kızıkcıklı
Silistre  –   Kızıl-Burun Ruyno
Silistre  –   Koçine (Yürükoğulları) Paisievo
Silistre  –   Köse-Aydın Goleş
Silistre  –   Kurt-Palan Vılkan
Silistre  –   Kuzgun(Kuzgunluk) Atimovo
Silistre  –   Küçük-Kaynarca
Silistre  –   Kütüklü Dobrucanka
Silistre  –   Masutlar Novarevo
Silistre  –   Mesimler Listets
Silistre  –   Musalar Okorş
Silistre  –   Oluklu Kutlovitsa
Silistre  –   Orman (Omran) Razdel
Silistre  –   Orta- Mahalle Stolnik
Silistre  –   Pıtraklı Baştino
Silistre  –   Rahman-Âşıklar Okorş
Silistre  –   Sağırlar İrnik
Silistre  –   Sağsınlar Zafirovo
Silistre  –   Salihler Bratimir
Silistre  –   Sarı-Göl Tırnovitsi
Silistre  –   Sarsanlar Zafirovo
Silistre  –   Seyit-Ali-Fakı Skala
Silistre  –   Sınır-Yeni-Mahalle Mejdan
Silistre  –   Sırcılar Podles
Silistre  –   Silistre Silistra
Silistre  –   Siyahlar Angelovo
Silistre  –   Soğanlık –Yeni Mahalle Malko-Paisievo
Silistre  –   Soğucak Çistemensko
Silistre  –   Söğütçük Vodno
Silistre  –   Söneç Sırpovo
Silistre  –   Söycük Vodno
Silistre  –   Sungurlar(Sungullar) Vokil
Silistre  –   Tatar-Atmaca Sokol
Silistre  –   Tokmak-Köy Çukovets
Silistre  –   Topçu Strelkovo
Silistre  –   Tutrakan Tutrakan
Silistre  –   Türk-Kosu – Tutrakan
Silistre  –   Türk-Kuyusu Kosara
Silistre  –   Türk-Smil Nova-Çerna
Silistre  –   Usul-Köy Sekulovo
Silistre  –   Uzunca-Orman Bodantsi
Silistre  –   Vis-Köy Tsarev-Dol
Silistre  –   Yalı-Çatalca Polyana
Silistre  –   Yenice-Köy Preslavitsi
Silistre  –   Yeni-Mahalle Mejden
Silistre  –   Zarniç Zarnik
Sofya  –   Ağaç-Evli
Sofya  –   Akçe-Kilise
Sofya  –   Ala Kilise(Alaca Kilise) Vakarel
Sofya  –   Avlu Köy Jivkovo İhtiman
Sofya  –   Avrat Alan Koprivtitsa
Sofya  –   Bali Efendi Knyajevo
Sofya  –   Bayhanlı
Sofya  –   Beyler Çiftlik Simeonovo
Sofya  –   Busmanlar – Novo Selo
Sofya  –   Çamcağız Borika
Sofya  –   Çamurlu. Şişmanovo
Sofya  –   Çepinli Çepintsi
Sofya  –   Çıkancı
Sofya  –   Çukur-Ova Gabra
Sofya  –   Danişmentli
Sofya  –   Doğanca (doğancı)
Sofya  –   Doğancılar
Sofya  –   Doğancı-Mahmut
Sofya  –   Doğan-Ova – Yeni Köy(Novo-Selo)
Sofya  –   Durağan Drugan
Sofya  –   Gazi-Canlar Kaziçane
Sofya  –   Gelembe/Gelenbe
Sofya  –   Göreci Ognyanovo
Sofya  –   Hacı- Hamza Boevitsa
Sofya  –   Hatun Katun
Sofya  –   İhtiman
Sofya  –   İzledi Zlatitsa
Sofya  –   Kaba-Aplı Stambolovo
Sofya  –   Karalar Çernovo
Sofya  –   Kayacık Rakovski Mustafa-Paşa(Sliven Grad
Sofya  –   Kese-Bir Pod-Gorie
Sofya  –   Kıranlar Verinsko İhtiman
Sofya  –   Kilise –Köy Tsırkvişte
Sofya  –   Kilisecik Tsırkvitsa
Sofya  –   Kolanlar Çavdar
Sofya  –   Kovanlık Pçelin
Sofya  –   Köstence Köstenets
Sofya  –   Köstence-Derbendi
Sofya  –   Kuman-İtsa Türk Köyü
Sofya  –   Kumanlar Radoslovovo
Sofya  –   Kurşunlu Sofya’da Mahalle
Sofya  –   Macar
Sofya  –   Mahalle Maritsa
Sofya  –   Manav-Çiftlik Maçevo
Sofya  –   Mansur-Köy
Sofya  –   Musa-Çelebi Musaçevo
Sofya  –   Orhaniye Bote-Grad
Sofya  –   Ormanlı Lesnovo
Sofya  –   Rumeli Rumeliya
Sofya  –   Soğucak Studena
Sofya  –   Sulu-Derbent Momina-Banya (Momino-Prohod)
Sofya  –   Taban/Taçlar Venkovets
Sofya  –   Taş-Kesen Sarantsi
Sofya  –   Taşlık
Sofya  –   Vidin Bononia Daha Sonra Bdin
Sofya  –   Yazıcı-zade
Sofya  –   Yazıcı-Zade Sofya’da Mahalle
Sofya  –   Yeni-Han Novi-Han
Sofya  –   Yeni-Köy Novo-Selo
Sofya  –   Yukarı-Banya Gorna Banya
Sofya  –   Yürükler Gurkovo
Şumnu  –   Abdurrahmanlar Kraygorsi
Şumnu  –   Abdülrezzak Drumevo
Şumnu  –   Ağa Baba Aboba Pliska
Şumnu  –   Ahalar (Ağalar)-Ahlar (Ahiler) Drentsi
Şumnu  –   Ak Dere Bela Reka( Stara Bela Reka
Şumnu  –   Ak Yar Bel Bryak
Şumnu  –   Alat-Baba Bela
Şumnu  –   As Mahalle Arsovo
Şumnu  –   Ası Köy-Has Köy Dobri Voynikov
Şumnu  –   Asıllar (Asiller) Krasen Dol
Şumnu  –   Aslar Naum
Şumnu  –   Ay Doğdu İzgrev
Şumnu  –   Bay Kocalar Baykovo
Şumnu  –   Belene
Şumnu  –   Beş Tepe Pet Mogili Yenipazar
Şumnu  –   Beygirli (Bekirli) Konevo
Şumnu  –   Bıyıklı Bortsi
Şumnu  –   Boğaz
Şumnu  –   Bohçalar Kaolinovo
Şumnu  –   Bulanık Mitnitsa
Şumnu  –   Burhanlar Radan Voyvoda
Şumnu  –   Civel Nikola Kozlevo Yenipazar(Novi Pazar)
Şumnu  –   Çalı Kavak Riş Preslav
Şumnu  –   Çamurlu Kalino
Şumnu  –   Çanakçı Krasen Dol Yeni Pazar
Şumnu  –   Çatak Tiça Şumen
Şumnu  –   Çatallar Tsar Krum
Şumnu  –   Çavuş Köy – Çavuş Ova Metodievo
Şumnu  –   Çayır Dere
Şumnu  –   Çengel Div Dedevo
Şumnu  –   Çerençe Çerença
Şumnu  –   Çerkez Köy Aleksandrovo
Şumnu  –   Çoban Nasuh Zagoriçe
Şumnu  –   Çoban-Mahalle
Şumnu  –   Çufallar Tıkaç
Şumnu  –   Çuha Suşino
Şumnu  –   Çukur Köy Yasenkovo
Şumnu  –   Çulfa Suşina
Şumnu  –   Çulfalar Tıkaç
Şumnu  –   Dağlar-Başı
Şumnu  –   Dalakça Kosturino
Şumnu  –   Dalar Göz Rujitsa Şumen
Şumnu  –   Damar Göz Jilino
Şumnu  –   Davulcular Gusla
Şumnu  –   Demirci Köy Strahilitsa
Şumnu  –   Demir-Hanlı Jelez
Şumnu  –   Dere-Köy Kostena-Reka
Şumnu  –   Dere-Köy Struyno
Şumnu  –   Domuzluk
Şumnu  –   Doruklu Praventsi
Şumnu  –   Doyranlar Doyrentsi
Şumnu  –   Durarca-Köy(Duracak) Stanyantsi
Şumnu  –   Durmuş Lozevo
Şumnu  –   Düz-Bayır
Şumnu  –   Düzlük
Şumnu  –   Eğri-Dere Kriva-Reka
Şumnu  –   Ekizce Benkovski
Şumnu  –   Elif-Köy Novi Pazar Yeni Pazar
Şumnu  –   Emberler Kliment
Şumnu  –   Erikli Slivak
Şumnu  –   Eski-İstanbolluk Preslav
Şumnu  –   Eski-Köy Vehtovo
Şumnu  –   Fıçıcılar
Şumnu  –   Göceci Stan
Şumnu  –   Göller İz-Bul
Şumnu  –   Güç-Eri Preselka
Şumnu  –   Gül Roza
Şumnu  –   Güller Rujitsa Yeni Pazar(Novi-Pazar)
Şumnu  –   Gürgenli Gabritsa
Şumnu  –   Hamarat
Şumnu  –   Hasan-Kova Lovets
Şumnu  –   Hasan-Ova Evdokiya
Şumnu  –   Höyük( Ükke)Üğük
Şumnu  –   Huy-Ven İvanovo Preslav
Şumnu  –   Islahane
Şumnu  –   Işık-Köy Osenovets
Şumnu  –   İmrahor Doktor-Stambolov
Şumnu  –   İmrenler İmrençevo
Şumnu  –   İnce-Bayır
Şumnu  –   İnece Tsarev-Brod
Şumnu  –   Kab-Dağı
Şumnu  –   Kabı-Yük Vırbak
Şumnu  –   Kadı-Köy Panayot-Volovo
Şumnu  –   Kalakoç-Dere
Şumnu  –   Kalaycı-Dere İglika
Şumnu  –   Kalay-Dere (Kalaylı) Kamenyak
Şumnu  –   Kara-Başlı Çerno-Glavtsi
Şumnu  –   Kara-Burun Çerni-Vrıh
Şumnu  –   Kara-Demir Vinitsa
Şumnu  –   Kara-Gözler Çerno-Okovo
Şumnu  –   Kara-Gözler Karavelovo
Şumnu  –   Karalar Çerna
Şumnu  –   Kara-Muratlı Elenovo
Şumnu  –   Karşı Yaka
Şumnu  –   Kasaplar Dibiç
Şumnu  –   Kasaplar-tabyası
Şumnu  –   Kasım-Çeşme
Şumnu  –   Kaspi-Çan Kaspiçan
Şumnu  –   Kavaklık
Şumnu  –   Kavlak
Şumnu  –   Kavuklu Belokopitovo
Şumnu  –   Kayacık-Timar Timarevo
Şumnu  –   Kayalı-Dere Kamenyak
Şumnu  –   Kayınlık
Şumnu  –   Kaykı Stoyan Mihaylovski
Şumnu  –   Kerçan
Şumnu  –   Kıllak
Şumnu  –   Kız-bayır
Şumnu  –   Kızıl-Kaya Çervena –Skal
Şumnu  –   Kızıl-Pelit Jelıd
Şumnu  –   Kilecik (Kalecik) Lisi-Vrıh
Şumnu  –   Kocacıklar Tervel Şumlu
Şumnu  –   Koç-ova koçovo
Şumnu  –   Kortalık
Şumnu  –   Kozluca-Tavşan (Tavşan-Kozluca) Zayçino-Oreşe
Şumnu  –   Kozluca-Tekke (Tekke-Kozluca) İz-Bul
Şumnu  –   Köklüce Venets
Şumnu  –   Köpek-Köy Mengişevo
Şumnu  –   Köprü-Köy Zlokuçen
Şumnu  –   Köseler Zvegor
Şumnu  –   Köşkler
Şumnu  –   Köteş Koçovo Şumen
Şumnu  –   Kufalar Razvigorovo
Şumnu  –   Kulak-Ova Dolina
Şumnu  –   Kulfalar Razvigorovo
Şumnu  –   Kuru-Dere Suha-Reka
Şumnu  –   Kuz-Bayır
Şumnu  –   Kuz-Köy Tıkaç
Şumnu  –   Küçük-Ahmet Tsani-Ginçevo
Şumnu  –   Külevce
Şumnu  –   Küplüce
Şumnu  –   Madara
Şumnu  –   Mahmut-Köy Mostiç
Şumnu  –   Mahmuzlu Todor-İkonomovo
Şumnu  –   Makak
Şumnu  –   Mir-Hanlı Trem
Şumnu  –   Mratt-Allar Mirovitsi
Şumnu  –   Muhla Mogila
Şumnu  –   Nasırlı Radko-Dimitrievo
Şumnu  –   Nuh-Sel Novo-Selo
Şumnu  –   Orta- Mahalle Dennitsa
Şumnu  –   Orta-Köy Sredne
Şumnu  –   Osmar
Şumnu  –   Ova-Söğütlüsü Vırvane
Şumnu  –   Oyvoda Voyvoda
Şumnu  –   Pamukçu (Pamukça ,Pamuklu) Pamukliya
Şumnu  –   Peçeli Vekilitsi
Şumnu  –   Salmanlar
Şumnu  –   Saltıklar Sredkovets
Şumnu  –   Sene-Bir Sini-Bir
Şumnu  –   Sırt-Mahalle Vetrişte
Şumnu  –   Sinan Pomen
Şumnu  –   Sofular Malomir
Şumnu  –   Sofular Osenets
Şumnu  –   Sofular Vılnari
Şumnu  –   Soğucağız Studenitsa
Şumnu  –   Söğütlü Vırbak
Şumnu  –   Su-Sığırlık
Şumnu  –   Süleyman-Köy Seçişte
Şumnu  –   Şarlılar Braniçevo
Şumnu  –   Şeytancık Hitrin
Şumnu  –   Şumnu Şumen
Şumnu  –   Teker Zlatna-Niva
Şumnu  –   Tekke-Dere
Şumnu  –   Terbi-Köy Kapitan Petko
Şumnu  –   Topal-Köy Krivitsa
Şumnu  –   Uyvan İvanovo
Şumnu  –   Uzunlar Dlıjko
Şumnu  –   Vardun
Şumnu  –   Veli-Bey Milanovo
Şumnu  –   Yağmurluk
Şumnu  –   Yanık-Ova Yankovo
Şumnu  –   Yar-Kese
Şumnu  –   Yazıcı Pisarevo
Şumnu  –   Yazla Lyatno
Şumnu  –   Yenice-Köy Tsarev-Brod
Şumnu  –   Yeni-Köy Novo-Selo
Şumnu  –   Yeni-Köy Visoka-Polyana
Şumnu  –   Yeni-Pazar Novi-Pazar
Şumnu  –   Yeşil-Tepe
Şumnu  –   Yukarı-Köy Boyan-Civgrats
Şumnu  –   Yurtluk-Altı
Şumnu  –   Yusuhanlar Pristoe
Şumnu  –   Yürük-Hacı/Yürükler Stanovets
Tatar Pazarcık  –   Abdullar Apriltsi
Tatar Pazarcık  –   Acılar (Alacalar) Aleko Korstantinovo
Tatar Pazarcık  –   Akıncı Akancievo
Tatar Pazarcık  –   Akıncı Graniçar
Tatar Pazarcık  –   Armutluk Kruşata
Tatar Pazarcık  –   Ası Koru Ravnogor
Tatar Pazarcık  –   Aydın Ova İsperihovo
Tatar Pazarcık  –   Aygır Köy Piştigovo
Tatar Pazarcık  –   Ayvacık Dülevo Otluk Köy
Tatar Pazarcık  –   Bardakçı Bırduçe
Tatar Pazarcık  –   Başı Kır Glavinitsa
Tatar Pazarcık  –   Batak
Tatar Pazarcık  –   Batkun
Tatar Pazarcık  –   Boz Alan Orlino
Tatar Pazarcık  –   Caferli Otlukköy
Tatar Pazarcık  –   Cumaya Sbor
Tatar Pazarcık  –   Çanakçı Rozovo (Çanakçi Evo
Tatar Pazarcık  –   Çangarlı Zvıniçevo
Tatar Pazarcık  –   Çepine Çepino
Tatar Pazarcık  –   Demirciler Kovoçevo
Tatar Pazarcık  –   Derecik-Köy Debrıştitsa
Tatar Pazarcık  –   Dere-Harman Dolno-Virşilo
Tatar Pazarcık  –   Doğan-Ova Malko Konere
Tatar Pazarcık  –   Ereğli Smilets Otluk-Köy (Panagürişte)
Tatar Pazarcık  –   Firuzlu Ovçepoltsi
Tatar Pazarcık  –   Hacılı Yunatsite
Tatar Pazarcık  –   Horozlu Pevets
Tatar Pazarcık  –   İstirelçe Strelça
Tatar Pazarcık  –   Kalağlar Dolna Levski
Tatar Pazarcık  –   Kara- Orman Çerna-Gorovo
Tatar Pazarcık  –   Karağan
Tatar Pazarcık  –   Kara-Mürsel Vinogradets
Tatar Pazarcık  –   Kara-Pınar
Tatar Pazarcık  –   Karezli Dovrovnitsa
Tatar Pazarcık  –   Kavak-Dere Topoli-Dol
Tatar Pazarcık  –   Kepeli (Küpeli) Tsar Boris Otlukköy(Panagürişte)
Tatar Pazarcık  –   Koca-Köy Saraya
Tatar Pazarcık  –   Kor-Ova Korovo
Tatar Pazarcık  –   Köse-Murat Bratanitsa
Tatar Pazarcık  –   Kula-Kasaplı İvaylo
Tatar Pazarcık  –   Licene Lıcene
Tatar Pazarcık  –   Okçulu – Otluk-Öy(Panagürişte)
Tatar Pazarcık  –   Otluk-Köy Panagürişte
Tatar Pazarcık  –   Ömerli Soyko
Tatar Pazarcık  –   Peştere Peştera
Tatar Pazarcık  –   Rakit-Ova Rakitovo
Tatar Pazarcık  –   Saran-Bey (Saruhan-Bey) Saranovo
Tatar Pazarcık  –   Sarı-Göl Blatnitsa
Tatar Pazarcık  –   Semçin
Tatar Pazarcık  –   Sırt-Harman Gorno-Vırşilo
Tatar Pazarcık  –   Şabanlı Sırnitsa
Tatar Pazarcık  –   Şeyh-Aslı Eşikasli
Tatar Pazarcık  –   Tatar Pazarcık
Tatar Pazarcık  –   Vuruşlu Otluk Köy(Panagürişte)
Tatar Pazarcık  –   Yağmurlu Mokrişta
Tatar Pazarcık  –   Yassıca Lyahovo
Tatar Pazarcık  –   Yassı-Koru Ravna-Gor
Tatar Pazarcık  –   Yelli-Dere Vetren-Dol
Tatar Pazarcık  –   Yeni-Köy Novo-Selo Peştere
Tatar Pazarcık  –   Yeni-Köy Vetren
Tatar Pazarcık  –   Yürükler Borimeçkovo
Tatar Pazarcık  –   Zağarlı Veliçkovo
Tırnova  –   Ahmetli Konstantin
Tırnova  –   Akça Er Aleko
Tırnova  –   Akçar (Akça Er) Alekovo
Tırnova  –   Arabacı Kolari
Tırnova  –   Arı Köy Sredno Selo
Tırnova  –   Armutçuk Kruşovitsa
Tırnova  –   Armutlu Kruşeto Yukarı Rahova (Gorna Orehovitsa)
Tırnova  –   Armutlu Kruşovene Rahova(Orehovo)
Tırnova  –   Arnavutlu Paisiy
Tırnova  –   Aşağı Rahova Dolna Orehovitsa Yukarı Rahova (Gorna Orehovitsa)
Tırnova  –   Balaban Mahalle Vetrintsi
Tırnova  –   Balvan
Tırnova  –   Batak Ziştovi
Tırnova  –   Bayır Mahalle Çukata
Tırnova  –   Bayır Mahalle Strımna
Tırnova  –   Bederli Stefan Stambolovo
Tırnova  –   Beş Kuyucuk Peti Kladenetsi Ziştovi
Tırnova  –   Bey Vırbovka Vırbovka Yukarı Rah Ova
Tırnova  –   Butan Veliko
Tırnova  –   Büyük Yalılar Rusalya
Tırnova  –   Çatal Dere Razsoha
Tırnova  –   Çayır Teodosievo Yukarı Rahova(Gerno Orehovo)
Tırnova  –   Çeşme Mahalle Çeşma
Tırnova  –   Çoban Köy Gorni-Çobanka
Tırnova  –   Dede Bal Dedintsi
Tırnova  –   Dede Mahalle Dedina
Tırnova  –   Deli Sülü Dragomirovo
Tırnova  –   Demir-Köy Jelezartsi
Tırnova  –   Desteci-Köy Jitnitsa
Tırnova  –   Durlar Durovtsi
Tırnova  –   Düz-Meşe Ravnovo
Tırnova  –   Emir Gazi(Murgazlı Yantra Yukarı Rahova (Gorna-Orehovitsa)
Tırnova  –   Emirler Povelya
Tırnova  –   Emir-Oğlu Çistovo
Tırnova  –   Er-Doğanlı Orlovets
Tırnova  –   Fida-Bey Velçovo
Tırnova  –   Göl-Köy Lokvata
Tırnova  –   Hacı-Mahalle Gorno-Haciyska
Tırnova  –   Hacı-Musa Morava
Tırnova  –   Hamza-Mahalle Usoyna
Tırnova  –   Hasanlar Stoyanovtsi
Tırnova  –   Hasır-Köy Ribarsko
Tırnova  –   Hayreddin Eredin
Tırnova  –   Hibili Strahilovo Ziştovi(Sviştov)
Tırnova  –   Hisar Tsarevets Ziştovi(Sviştov)
Tırnova  –   İbrik İbriçevo
Tırnova  –   İnce-Köy Temenuga
Tırnova  –   Kadı-Köy Strajitsa
Tırnova  –   Kara-Hasan Lozen Yukarı Rahova
Tırnova  –   Kara-Hasanlar Filip-Totevo
Tırnova  –   Kara-İsen
Tırnova  –   Kara-Kurtlar Vılçovtsi
Tırnova  –   Karaman-Ova
Tırnova  –   Karamca Karantsi
Tırnova  –   Keller Gorno-Şivaçevo
Tırnova  –   Kestam-Bol Momin-Sbor
Tırnova  –   Kılıçlar Asenovo
Tırnova  –   Kıral-Pınar Tsarski-İzvor
Tırnova  –   Kili-Far Kilifarevo
Tırnova  –   Koruca-Erenler Tsarevo-Grad
Tırnova  –   Kovanlık Pçelişte
Tırnova  –   Koz-Dere Kozya-Reka
Tırnova  –   Köy-Başları Glogovets
Tırnova  –   Küçük-Türkler Stambolovo
Tırnova  –   Küçük-Yusuflar Gorsko
Tırnova  –   Lefece Bregovitsa
Tırnova  –   Mekiş
Tırnova  –   Merdane Merdanya
Tırnova  –   Meşe-Koru Tserova-Koriya
Tırnova  –   Mihallar Mihaltsi
Tırnova  –   Mithat Paşa Köy Aleksandrovo
Tırnova  –   Murat-Bey-Köy Byala-Çerkva (Gorni Turceta )
Tırnova  –   Muşuklu Klimentovo
Tırnova  –   Niküp
Tırnova  –   Nuh-Sel Novo-Selo
Tırnova  –   Odalar Odatite
Tırnova  –   Okçular Strelets
Tırnova  –   Omur-Bey Stambolovo
Tırnova  –   Paşa-Köy Mirovo
Tırnova  –   Raş-Köy Lübentsi
Tırnova  –   Sarı-Yar Hacı Dimitriovo Ziştovi
Tırnova  –   Ser-Güveç Ser-Güvets
Tırnova  –   Seydi Köy Vino-Grad
Tırnova  –   Söğün-Dal Suhin-Dol
Tırnova  –   Süleyman-Köy Novogortsi
Tırnova  –   Sünnetçiler Rezaç
Tırnova  –   Şeytanlar Usoi
Tırnova  –   Şükürler Svetoslantsi
Tırnova  –   Tatarlar Tatare
Tırnova  –   Tençe Tença
Tırnova  –   Terziler Dolno-Şivaçevo
Tırnova  –   Tıraşlı Zelinik
Tırnova  –   Tospatlar Rositsa
Tırnova  –   Trıstenik (Türk Trıstenik ) Slavyanovo
Tırnova  –   Turna-Dere Rosno
Tırnova  –   Tuzlu-Alan Maysko
Tırnova  –   Türk-Eriği Kozlovets
Tırnova  –   Türkeşe Şişkovitsa
Tırnova  –   Uzun-Güney Dılgı-Pripek
Tırnova  –   Uzunlar Visokovtsi
Tırnova  –   Yağcı Maslerevo
Tırnova  –   Yayla-Köy İzvortsi
Tırnova  –   Yazıcı-Mahalle Gorko-Pisaevo
Tırnova  –   Yeni-Şehir Nov-Grad
Tırnova  –   Yukarı-Rah-Ova Gorno-Orehovitsa
Tırnova  –   Yukarı-Yeni-Köy Gorno-Novo Selo
Tırnova  –   Yumrukkaya Pestnik
Tırnova  –   Yusuf-Hanlar Balkanski
Tırnova  –   Yürükler Kamenari
Tırnova  –   Yürükler Nikolaevo
Tırnova  –   Yürükler Vladislav
Tırnova  –   Ziştovi Sviştov
Varna  –   Abdi Köy Samotina
Varna  –   Acemler Aksakovo
Varna  –   Acı Dere Sladka Voda
Varna  –   Ahır Köy Gabırnitsa
Varna  –   Ak Dere(Astra) Bela
Varna  –   Ak Koyun İskır
Varna  –   Akıncılar Zdravets
Varna  –   Aladın Ezerovo
Varna  –   Aladın Straşimirovo
Varna  –   Ambarlık-Hambarlık Metliçina
Varna  –   Araplar Genaral Lolevo Provadı
Varna  –   Arnavutlar Rudnik
Varna  –   Aslı Beyli Blıskovo Piri Vadi (Provadı)
Varna  –   Aşağı Çiflik Dolen Çiftik (Georgi Traykov )
Varna  –   Ayazma Voditsi
Varna  –   Ayran(Ayran Köy) Mleçen
Varna  –   Ayvacık Dülina
Varna  –   Baldır Köy (Bıldır) Tutrakanrsi
Varna  –   Bekçi Polyatsite
Varna  –   Beyci Oğlu Bolyartsi
Varna  –   Beyli Mlada-Gvardiya
Varna  –   Boğaz Kesen Proseçen
Varna  –   Burhanlar Edinakoztsi
Varna  –   Cafer Solnik
Varna  –   Caferli Kiçevo
Varna  –   Cevizli Oreşak
Varna  –   Cızlar Köyü Dobrina
Varna  –   Cizdar Köy Dobrina
Varna  –   Cizdar Köy Pripek
Varna  –   Çalı Mahalle Dıbravino
Varna  –   Çalıklar Trınitsa
Varna  –   Çamurlu Çamurna Komunari / Yada Murna
Varna  –   Çanlar Zvınets
Varna  –   Çatma Levski
Varna  –   Çavuş Köy Genaral Kantarcievo
Varna  –   Çayak Çayka
Varna  –   Çelebi Köy Gospodinovo
Varna  –   Çenge Asparuhovo
Varna  –   Çökek Kitka
Varna  –   Damlalı Ehatlar Dolno-Staveykovtsi
Varna  –   Damlalı Orta Sredno-Salveykovtsi
Varna  –   Dana Göz Yunets
Varna  –   Dede Köy Dobri-Dol
Varna  –   Deli Hüseyin Mahalle Golyama-Delçevo
Varna  –   Deniz-Köy Koşuta
Varna  –   Derbent İzvorsko
Varna  –   Dere-Köy Konstantinovo
Varna  –   Dere-Köy Petrov-Dol
Varna  –   Derviş-Müslim Deteline
Varna  –   Desteci (Testeci) Jitnitsa
Varna  –   Devne Devnya Piri-Adi(Provadiya)
Varna  –   Diş-Budak Osenovo
Varna  –   Doğuca Zornitsa
Varna  –   Dülger Kruşa
Varna  –   Eleç Dobro-Gled
Varna  –   Eles-Fakı(İlyas Fakı Dobroplodno
Varna  –   Emir Gazi Krakra
Varna  –   Emirler Genaral-Kiselovo
Varna  –   Emirler Markovo
Varna  –   Esetli Momçilovo
Varna  –   Eski-Arnavutlar Staroselets
Varna  –   Eski-Derviş Stara-Oryahovo
Varna  –   Fethi-Köy Hrabrovo
Varna  –   Fındıklı Şkorpilovtsi
Varna  –   Gebece Belovo
Varna  –   Gebeş Krivini
Varna  –   Gevrekler Kalimansi
Varna  –   Gökçe-Dölük(Dölök Bdintsi
Varna  –   Göle-Köy Zasmyano
Varna  –   Gün-Doğdu İzgrev
Varna  –   Gün-Yalısı Slınçevo
Varna  –   Hacı-Sinanlar(Hacı-Hasanlar) Benkovsko
Varna  –   Hallaçlı Drındar
Varna  –   Hasırcık Ştipsko
Varna  –   Hıdırca Nikoaevka
Varna  –   Hoca-Köy Popoviç
Varna  –   İnce-Köy(İnci-Köy) Topoli
Varna  –   Kadı-Köy Bozveliysko Pirivadi(Provadı)
Varna  –   Kapaklı Kilimentovo
Varna  –   Kara- Pınar Kladençevo
Varna  –   Kara-Ağaç Brestak
Varna  –   Kara-Ağaç Sofular Trsıtikovo
Varna  –   Kara-Ahmet Mahalle Debelets
Varna  –   Karaca-Ot Stefan-Karaca Piri-Vadi
Varna  –   Kara-Hüseyin Stratsimir
Varna  –   Kara-Köse Çerno-Ok
Varna  –   Karamanlar –
Varna  –   Karamanlı Karamanite
Varna  –   Kar-Yağdı Snejina
Varna  –   Kasımlar Esenitsa
Varna  –   Kaya –Ardı Kamel-Dyal
Varna  –   Kayradı Snejina
Varna  –   Kazak-Dere Kazaşka-Reka
Varna  –   Kazak-Mahalle Kazaşko
Varna  –   Kazallık Krasimir
Varna  –   Kazanlık Krasimir
Varna  –   Kesap Nova-Şipka
Varna  –   Kestiriç Tsarevo
Varna  –   Kızıl-Baş Pyasıçnik
Varna  –   Kızılcılar Çerventsi Pirivadi(Provadı)
Varna  –   Koçak Radevo
Varna  –   Kokarca Boyana
Varna  –   Kopuzcu Padina
Varna  –   Korkut Strahil
Varna  –   Kos-Ova Kosovo
Varna  –   Kovanlık Pçelnik
Varna  –   Kozluca Nov-Gradets
Varna  –   Kökçe-Dölük Bdinitsi
Varna  –   Köklüce Zvezditsa
Varna  –   Kömürlük Vıglen
Varna  –   Köpekli Gradinarovo
Varna  –   Köprü –Köy Rakovets Pirvadi(Grozdievo)
Varna  –   Kumluca Krumovo
Varna  –   Kurt-Dere Vılçi-Dol
Varna  –   Kuş-Tepe Royak
Varna  –   Kutlu-Bey Neofit–Rilski
Varna  –   Mağlıç Drınar
Varna  –   Manastır Manastir Pirivadi
Varna  –   Memiş-Sofular Priseltsi
Varna  –   Murat-Sofu(Sofu) Ovçaga
Varna  –   Orta-Köy Sredno-Selo
Varna  –   Oruç-Gazi Yunak
Varna  –   Paşa-Köy Vladislavovo
Varna  –   Paşa-Yiğit Voyvodino
Varna  –   Pınarlı İzvornik
Varna  –   Pir-İ Vadi Provadiya
Varna  –   Potruşan Petruşan
Varna  –   Recep-Mahalle Arkovna
Varna  –   Ruslar Ignatievo
Varna  –   Sandıkcı Rakla
Varna  –   Sarıdır Venelin
Varna  –   Sarı-Göl Lüben-Karavelovo
Varna  –   Sarı-Kovanlık Medovets
Varna  –   Sindel Sendel
Varna  –   Sucağız-Köy Voditsa
Varna  –   Sultan-Köy(Sultanlar) Sultantsi
Varna  –   Suluca-Alı Sadova
Varna  –   Sün-Bey Banovo
Varna  –   Şadi-Köy Dobrotiç
Varna  –   Şeremet Bırzitsa
Varna  –   Taptık Kipra
Varna  –   Taş-Hisar – Pir-İ Vadi(Provadiya)
Varna  –   Tatar-Mahalle Veselin
Varna  –   Tuzlu-Su Solnitsa
Varna  –   Türk-Arnavutlar Belogradets
Varna  –   Üşenli Botevo
Varna  –   Yaralı
Varna  –   Yassı-Baş Ravna-Gora
Varna  –   Yassı-Tepe Vetrino
Varna  –   Yayla Goron-Bliznak
Varna  –   Yayla Yagnilo
Varna  –   Yenice-Köy Zlatina
Varna  –   Yeni-Derviş Novo-Oryahovo
Varna  –   Yeni-Köy Dılgo-Pol(Eski Adı Novo-Selo Pir-İ Vadi(Provadiya)
Varna  –   Yeni-Köy Kumanovo
Varna  –   Yeni-Mahalle Novakovo
Varna  –   Yukarı-Çiftlik Gorno-Çiftik
Varna  –   Yukarı-Damlalı Gorno-Slaveykovo
Varna  –   Yukarı-Kumluca Gorno-Kumluca, Kurumova
Varna  –   Yunus-Pınar Kaloyan
Varna  –   Yüşepli Botevo
Vidin  –   Ak Dere Bela Belgratçık
Vidin  –   Akçar Arçar
Vidin  –   Al Timir Rah Ova Vireca
Vidin  –   Bel Gratçık Belo Gradçik
Vidin  –   Bostan Mahalle Bostanie
Vidin  –   Çunguruz
Vidin  –   Diren-Ufça Drenovets
Vidin  –   Geniş Dağ Şiroka Planina Beloratçık
Vidin  –   Gür-İç – Bel-Gradcık
Vidin  –   Güz-Eli Peşakovo
Vidin  –   Halvacı Mayor-Uzunovo
Vidin  –   Kara-Ova Çerno-Pole
Vidin  –   Kaynarca İzvor
Vidin  –   Kirim-Bey (Kerim Bey) Tsar-Borisovo
Vidin  –   Koca-Türk Tsar-Petrovo Kule
Vidin  –   Kos-Ova Kosovo
Vidin  –   Kule Kula
Vidin  –   Kule(Adliye) kula
Vidin  –   Musa-Bey-Çiftlik (Çiftlik Mahalle) Dolen-İzver
Vidin  –   Nazır-Mahalle Gurkovo
Vidin  –   Osmaniye Aleksandrovo-Bırzitsi
Vidin  –   Sabri-Paşa-Köy Botevo
Vidin  –   Salaş – Belgratcık
Vidin  –   Şef Zlaten-Rog
Vidin  –   Şişeler Şişentsi
Vidin  –   Tatarcık Slana-Bara
Vidin  –   Yeni-Köy Novo-Selo
Vraça  –   Beşli Boril Rah Ova
Vraça  –   Çiren
Vraça  –   Çomakoğlu Çumakovtsi Bela-Slatina
Vraça  –   Devene
Vraça  –   Eski-Köy Stara -Selo
Vraça  –   Geçit- Köse Lüti-Brod
Vraça  –   İsmail-Pınar Kneja
Vraça  –   Karaş
Vraça  –   Koy-Nar Koynare Bela-Slatina
Vraça  –   Kozlu-Duy – Rahova
Vraça  –   Mahmudiye Radoykovo
Vraça  –   Paşa-Köy Voyvodovo
Vraça  –   Rah-Ova İlçesi Oryahovska Okoliya
Vraça  –   Rah-Ova Oryahovo
Vraça  –   Suatçe Suhatçe
Vraça  –   Tırnak – Bela-Slatina
Vraça  –   Tırnava – Bela-Slatina
Vraça  –   Vraca Vratsa
Yanbolu  –   Aftane Nedelsko
Yanbolu  –   Ahlatlı Golemo Kruşevo
Yanbolu  –   Ak Pınar Genaral İnzov
Yanbolu  –   Ambarlı-Hambarlı Malomirovo Kızılağaç(Elhovo)
Yanbolu  –   Arap Hoca Vidintsi
Yanbolu  –   Araplı Çernozem
Yanbolu  –   Armutlu Prisadets
Yanbolu  –   Armutlu Sakarirsi
Yanbolu  –   Arnavut Köy İreçekovo
Yanbolu  –   Arpaç Bogorovo
Yanbolu  –   Aşaklı Borisovo
Yanbolu  –   Atlı Drajevo
Yanbolu  –   Azap Köy Veselinovo
Yanbolu  –   Ballı Pınar Meden Kladenets
Yanbolu  –   Başalı Pırvents
Yanbolu  –   Başatlı Jrebino
Yanbolu  –   Bey Köy Karavelovo Kızılağaç
Yanbolu  –   Boyacık
Yanbolu  –   Burgucu Köy Polyana Elhovo
Yanbolu  –   Büyük Boyalık (Şarköy) Şarkovo Kızılağaç(Elhovo)
Yanbolu  –   Büyük Derbent Golem-Dervent Kızılağaç(Elhovo)
Yanbolu  –   Cin Koca Cinot
Yanbolu  –   Çömlek Köy Botevo
Yanbolu  –   Çukur Köy Çukarovo
Yanbolu  –   Davut-Beyli Zlatinitsa
Yanbolu  –   Değirmen Dere Melnitsa
Yanbolu  –   Değirmen Köy Vodeniçare
Yanbolu  –   Değirmen Mahalle Vodeniçare
Yanbolu  –   Dere-Köy Voden
Yanbolu  –   Dere-Mahalle Malık-Voden
Yanbolu  –   Doruklu Provdino
Yanbolu  –   Dökmen Leyarovo
Yanbolu  –   Elemenli Sitovo
Yanbolu  –   Emirli Bolyarsko
Yanbolu  –   Esse-Beyli Pçela
Yanbolu  –   Fındıklı (Pındıklı) Tervel
Yanbolu  –   Gaipler Kaybilâre-Strança
Yanbolu  –   Gedikli Çelnik
Yanbolu  –   Göç- Beyler Dobriç
Yanbolu  –   Güğümlü Krumovo
Yanbolu  –   Gülüm
Yanbolu  –   Gündüzler Dennitsa
Yanbolu  –   Hamza-Ören (Tunca) Bezmer
Yanbolu  –   Hasan Beyli İzgrev
Yanbolu  –   Hasan-Oğlu Aleksandrovo
Yanbolu  –   Hıdır Vladimirovo
Yanbolu  –   Hoca-Köy Kraynovo
Yanbolu  –   Istralca Stralca
Yanbolu  –   İbrahimli Kunevo
Yanbolu  –   İçme Stefan-Karacavo
Yanbolu  –   İnce-Hisarlı Okop
Yanbolu  –   İncekli Stroyno
Yanbolu  –   Kadı-Köy Kozarevo
Yanbolu  –   Kalfa-Köy Miladinovtsi
Yanbolu  –   Kapaklı-Yeni-Köy Rujitsa
Yanbolu  –   Karapça Malomir
Yanbolu  –   Karga-Köy Hanovo
Yanbolu  –   Kargalı Kargona
Yanbolu  –   Kasımoğlu-Mahalle
Yanbolu  –   Kasımoğlu-mahalle
Yanbolu  –   Kavaklı Topolov-Grad Kızılağaç(Elhovo)
Yanbolu  –   Kavur-Alan Bılgarska-Polyana
Yanbolu  –   Kaya-Burun Konevets
Yanbolu  –   Kayacık Skalitsa
Yanbolu  –   Kayalı-Dere Kamenna-Reka
Yanbolu  –   Kışla-Köy Zimnitsa
Yanbolu  –   Kızıl-Ağaç Elhovo
Yanbolu  –   Kızılcıklı Dryanovo
Yanbolu  –   Kispetli Karanovo
Yanbolu  –   Koyun-Pınar Ovçi-Kladenets
Yanbolu  –   Kozluca Oreşnik
Yanbolu  –   Kulaklı Zagov
Yanbolu  –   Kul-Köy Robovo
Yanbolu  –   Kurt-Alan Vılça Polyana
Yanbolu  –   Kurt-Pınar Vılçi-İzvor
Yanbolu  –   Kurumuşlu Trınkovo
Yanbolu  –   Kuyumcu-Gedük Zlatari
Yanbolu  –   Küçük-Manastır Malık-Manastır
Yanbolu  –   Mansarlı Pobeda
Yanbolu  –   Meşeli Dıbovo
Yanbolu  –   Murat-Hanlı Mamarçevo
Yanbolu  –   Mursatlı Boyanovo Kızılağaç(Elhovo)
Yanbolu  –   Otmanlı Simeonovo
Yanbolu  –   Paşa-Köy Bolyarevo
Yanbolu  –   Paşa-Köy Malenovo
Yanbolu  –   Pop-Köy Popovo
Yanbolu  –   Salmanlar Slamino
Yanbolu  –   Saranlı Saransko
Yanbolu  –   Saranlı-Yeni-Köy Telets
Yanbolu  –   Seymen Lozenets
Yanbolu  –   Sinaplı Sinapovo
Yanbolu  –   Sulucalı Çarda
Yanbolu  –   Şabanlı
Yanbolu  –   Talaşmanlı Genaral-Toşevo
Yanbolu  –   Taş-Tepe Kamen-Vrıh
Yanbolu  –   Tatar-Köy Filipovo
Yanbolu  –   Tatar-Köy Konstantinovo
Yanbolu  –   Tatar-Köy Radovets
Yanbolu  –   Tavşan-Tepe Kabile
Yanbolu  –   Topuzlar Zornitsa
Yanbolu  –   Turfanlı İglika
Yanbolu  –   Türkmenler Tamarino
Yanbolu  –   Upçeli Asenovo
Yanbolu  –   Urum-Beyli Lesovo
Yanbolu  –   Urum-Çiflik Stara-Reka
Yanbolu  –   Vakıf Ustrem
Yanbolu  –   Yanbolu Yambol
Yanbolu  –   Yavuz-Dere Dobroselets
Yanbolu  –   Yeni-Beyli Malko-Kirilovo Kızılağaç(Elhovo)
Yanbolu  –   Yeni-Köy Mramor
Yanbolu  –   Yeni-Mahalle Lülin
Yanbolu  –   Yusuflar İsuflar
Yukarı Cuma  –   Aşağı Orman(Orman) Laskerova
Yukarı Cuma  –   Aşağı Singarya Jostovo, Hacı Dimovo
Yukarı Cuma  –   Çam Çiftlik Borovo
Yukarı Cuma  –   Dağ Çiftlik Dobrotino
Yukarı Cuma  –   Demirciler Kovaçevitsa Nevrokop (Gotse-Delcev)
Yukarı Cuma  –   Dere-Müsellim Lozenitsa
Yukarı Cuma  –   Hasırlık Riltsi
Yukarı Cuma  –   Haydar-Ova Oreşnik
Yukarı Cuma  –   Hisarlık Zagrede
Yukarı Cuma  –   Kaytan Gaytan Nevrokop
Yukarı Cuma  –   Koçan
Yukarı Cuma  –   Kule Kulata
Yukarı Cuma  –   Nev-Rokop Gotse-Delçev
Yukarı Cuma  –   Orman Kavrakirovo
Yukarı Cuma  –   Orman-Çiftlik Damyanitsa
Yukarı Cuma  –   Simitli Simigli (İzvorite)
Yukarı Cuma  –   Üç-Durak Delçevo
Yukarı Cuma  –   Yukarı Cuma (Cuma-i Balâ) Gorna Cumaya Blagoevgrad
Yukarı Cuma  –   Yukarı-Orman Ladarevo
  –   Ahi Baba
  –   Ahi Çelebi Rodoplarda Dağlık
  –   Ala Çeşme Şarena Çeşma
  –   Ayıcı Oğlu
  –   Ayvaz Baba
  –   Barma Borma
  –   Bosna
  –   Büyük Dere Kadınçe Erceli
  –   Çakıl Köy Güney Bulgaristan
  –   Çavuşlar(Çavuşlu) Güney Bulgaristan
  –   Çeren
  –   Daydır
  –   Doğanlı Duvanli
  –   Eğri-Palanga
  –   Elvan-Bey Çiftliği Osmanlı Çiftliği. Güney Bulgaristan
  –   Göksü ile Yenice köyü birleşmiş
  –   Güvençler
  –   Hain-Boğaz Köyü Hainboazki Prohod
  –   Mesutlar
  –   Oba
  –   Tıkızca
  –   Turnacık Türk Bulgar Sınırında Türk Köyü
  –   Tuzluk Slannik
  –   Veli-Meşe Güney Bulgaristan
  –   Visker
  –   Yeniceler Güney Bulgaristan
Murat Ulutürk tarafından düzenlenmiştir.
Paylaş:
Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir