BULTÜRK’TEN KAMUOYUNA DUYURU…! -1-

İSVEÇ’TE Devletin güvenlik güçlerinin destek ve himayelerinde T.C. Büyükelçiliğimiz önünde sabıkası ve fikri kirli faşist bir İsveç’li aşırı sağcı politikacı Rasmus Paludan’ın tarafından tüm İSLÂM ÂLEMİ’NİN kutsal kitabı, “Kitabımız,”

“KUR’AN I KERİM”İ Azimüşşanı yakarak sözde protesto eylemi düzenleyen niteliği belirsiz yaratık ve ona destek veren tüm insan ve Devletleri en şiddetli biçimde tel’in ediyoruz.

Yüce ALLAH(CC)’ın laneti üzerinize olsun.

Söz konusu menfur eylem, Bir buçuk milyarlık İSLÂM ÂLEMİ’nin özellikle temsilciliği ve son kalesi olarak bilinen ve tanınan Kadim ve Güçlü Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin şahsında AZİZ TÜRK MİLLETİMİZ ile Tüm TÜRK-İSLAM âlemine karşı yapılmış affı ve özrü dahi kabul görmeyecek kadar adi bir insanlık suçudur.

Bu vesileyle,

BULTÜRK olarak tüm TÜRK DÜNYASI başta olmak üzre, Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin bünyesinde ve himayesinde faaliyet gösteren tüm STK’ları, kurum, kuruluş ve temsilcilikleri bu menfur olaya karşı duyarlı olmaya davet ediyoruz.

BULTÜRK,

İSVEÇ Devletinden menfur suçu işleyerek tüm Dünya Müslümanları ve TÜRK-İSLAM âleminin nefretini kazanan yaratığı hak ettiği ceza ile cezalandırılmasına imkan tanımasını mazlum ve mağdur insanlık ve İslam Alemi adına istiyor Adaletin sağlanmasını temenni ediyor.

Müslümanlar olarak inandığımız Semavi Dinler ve Kitaplarına, Dinimiz İSLÂM ve Yüce Kitabımız KUR’AN I KERİM‘in hoşgörüsü ve İmanımızın gereğince, Orijinalleri olmak kaydıyla Kitabımız “KUR’AN I KERİM”e inandığımız gibi inanıyor ve gereken saygıyı gösteriyoruz.

BULTÜRK, üyelerimiz ve Bulgaristan Türkü hemşerilerimiz ile birlikte “KUR’AN I KERİM”in şahsında AZİZ MİLLETİMİZ ve KADİM GÜÇLÜ TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİMİZE karşı yapılan menfur ve insanlık dışı eylemi yapan, göz yuman, kayıtsız kalan yataklık yapan Tüm Devlet ve Milletleri şiddetle tekrar kınarken, eyleme muhatap olan tüm TÜRK-İSLAM ALEMİ’nin mutlaka hesap sormasını en içten dilekleriyle arzu ve talep ederiz.

Saygılarımızla. 22 Ocak 2023

Rafet ULUTÜRK
BULTÜRK
Genel Başkan

Not: Peki bu adam hep camilerin önünde kuran yakardı da bu defa niçin T.C. Büyükelçiliği önünde yaktı. “ÇÜNKÜ BUGÜN DÜNYADA DİNİBİR İSLAMIN, DÜNYA’DA MAZLUMLARIN KORUYUCUSU TÜRKLER’DİR VE BÜTÜN DÜNYA MÜSLÜMANLARIN LİDERİ TÜRKİYE’DİR” DE ONUN İÇİN…

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 4 =