Türk Dünyasında Kadın konferansımıza gelenlere teşekkürler

FOTOLARI ÇEKEN FİLİBE’Lİ HEMŞEHRİMİZ : M. Kemal SALLI 

BULTÜRK Derneği ve Moldova Derneği ortaklaşa olarak düzenlediğimiz  “TÜRK DÜNYASI’NDA KADIN “ konulu konferansımıza konuşmacı olarak katılım göstermek için Türk Dünyasının geniş coğrafyasından gelerek bizleri onurlandıran, ilk önce Türk Dünyası Sevdalısı Ankara’dan gelerek bu programımıza renk katan Sn. Zeynep KÖŞKER Hanımefendinin profesyonel sunuculuğu ile Kafkasya Azerbaycan’dan Sn.Ganire PAŞEYEVA, Akdeniz Sn.Emete GÖZÜGÜZEL, Balkanlar-Bulgaristan Av.Seniha RASİM SABRİ, Avrupa Sn.Fatma AKTAŞ, Doğu Türkistan Sn.Sema Uygur BİDAK, Bulgaristan Sn.Havva PEHLİVAN, Moldova-Gagauzya Sn.Vera ERTUĞRUL, TÜRKİSTAN Sn.Cemile KINACI, Türkiye’den Prof.Dr.Hasine ŞEN, Kazakistan Sn.Fatma SÖNMEZ, Çuvaşistan Sn.Nadina CAVADOVA, Afganistan Settar RAFET, İran – Güney AZERBAYCAN’dan Sevinç YUSUF AZER ve onur konuğumuz Yunanistan Sn.Işık Sadık AHMET Hanımefendilere şükranlarımı sunarım.

Ayrıca bu anlamlı günde bizi yalnız bırakmayan İBB Başkan adayı Binali YILDIRIM Beyefendinin Danışmanı Av.Abdullah DOĞUCU, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila AYDINER, MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Bülent Maşaoğlu’na, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin SAÇLI, Türk Dünyası ve Akraba Toplulukları Başkanı Metin Özkan, SINAV Dersanesi Sahibi Sn.Hasan MUTLU, Anadolu Folklor Derneği Didem Coşkun, Türk Kadınlar Birliği Bakırköy Şb. Başkanı Asuman Erkan, Düzce Temsilcimiz Nevzat ÖZTÜRK, Fatih temsilcimiz Murat KAYNAK, Esenyurt Temsilcimiz Mustafa ÖZSOY, Gagausya Dernek Başkanı Necdet ERTUĞRUL, BGSAM Başkanı Erdal KARABAŞ, Anadolu Ajansından İstanbul bölge Müdürü Sn. Hüseyin ALTINALAN, Türkmen Eğitim Vakfı Mustafa Kemal MAHDUM, M.Kemal SALLI Önce Vatan Gazetesi’de Haber Md., TEK RUMELİ TV Sahibi Atilla BAYKAL’a ve katılım gösteren tüm dostlarımıza teşekkürlerimi sunarım. Sağ olun, Var olun…

NOT: Toplantımıza çelenk gönderen İBB Başkanı adayı Sn. Binali YILDIRIM ve İstanbul Valimize teşekkür ederken ayrıca bu organizasyonda maddi olarak katkı sunan; Dr. Nedim BİRİNCİ, Ahmet TÜFEKÇİ, Şakir ARSLANTAŞ, Mehmet ÇAKIR, İbrahim SOYTÜRK, Erdal KARABAŞ, Orhan ÇAKIR-İstanbul İl Meclis Üyesi, Prof. Dr. Ahmet ÇOLAK, Prof. Dr. Ali Fuat ÖRENÇ, Bülent MAŞAOĞLU ve Oya CANBAZOĞLU’na da yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

Rafet ULUTÜRK
BULTÜRK Derneği
Genel Başkanı

FOTOLARI ÇEKEN: M. Kemal SALLI
Önce Vatan Gazetesi’de Haber Müdürü

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − nine =