Bulgaristanlı iş adamlarımıza ziyaretler

Türkiye

AKAD Construction sahibi Sayın Müh. İlhan KADIOĞLU’nu 50. yılında makamında ziyaret ettik.

BULTÜRK üyelerimiz Bulgaristanlı İş adamları ziyaretlerimizden bu gün Şumnu’lu Sayın Müh. İlhan KADIOĞLU’u 50. yılında iş yerine giderek kendilerini makamında ziyaret ettik. “Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için, bu doğum günün bir başlangıç olsun, Bütün hayalleriniz umutlarınız birlik olsun, dilekleriniz, dualarınız kabul ve doğum gününüz kutlu olsun”.

Görüntünün olası içeriği: Ilhan Kadıoğlu, gülümsüyor, oturuyor ve yiyecek

Bulgaristan Türkleri Kültür ve Hizmet derneğimize maddi ve manevi hizmetlerinden dolayı kendilerini ONUR Belgesi taktim ettik.
“Bulgaristan Türkleri Kimlik Mücadelesi” kitabımızı da kendilerine verdik. Güzel bir sohbetten sonra kahvelerimizi de içtikten sonra kendisine mutlu, huzurlu günler ve bu güne kadar ki başarılarının devamını dileyerek ayrıldık.
Kendileri de doğum günümde bizleri ziyaretiniz için teşekkür eder BULTÜRK Derneğinin de başarılarının devamını dilerim dedi.

Bizlerde; Doğum günün kutlu olsun, yarın bugününden daha mutlu olsun.
Bu güne kadar BULTÜRK’e hizmetleri için tüm Bulgaristan Türkleri adına teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Bu günden sonra artık daha olgun bir şekilde yolunuza devam edeceğinize eminiz. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. 50. yılınıza kadar başarılarınız bu günden sonra da artarak devam etmesi ve daha nice mutlu yıllara…
BULTÜRK Yayın Kurulu

Paylaş:
Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir