Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Başkanı BULTÜRK Genel Merkezi ziyaret etti.

Bulgaristan Türkleri Kültür ve Hizmet Derneği (BULTÜRK) Genel Merkezinde BULTÜRK’te Türk Dünyasının Akil kişilerin ziyaretleri devam ediyor.

Türk Dünyasının önemli fikir ve bilgi sahibi tecrübeli (AKSAKAL) Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Sayın Menderes DEMİR ve Türkmenistanlı Bayram Muhammedov ile birlikte 10/04/2023 tarihinde Bulgaristan Türkleri Kültür ve Hizmet Derneği (BULTÜRK)mizi ziyaretleriyle onurlandırmışlardır.

Değerli büyümüze nazik ziyaretlerinden dolayı BULTÜRK ve üyelerimiz adına teşekkür ediyor sağlıklı ve huzurlu ömürler diliyoruz.

Türk Dünyası Belgesel Film Federasyonu Genel Başkanımızın özellikle siyaset bilimi ve insan ilişkileri ile ilgili engin tecrübe ve bilgilerini ihtiva eden istişare fikir alışverişinde bulunarak azami derecede yararlandık feyiz aldık.

Görüşmelerimizde “TÜRK DÜNYASININ GELECEĞİ” ve Bulgaristan’da yaşayan Türk, Müslüman tebaanın sorunları ve çözümleri ile ilgili ortak akılla Hizmet edebilmek imkânlarına sahip olduğumuzun ortaya çıkması BULTÜRK ve camiamıza gurur ve onur vermiştir. Türk Dünyası konusunda engin tecrubelerini bizimle paylaştıkları için kendilerine minnetarız.
Değerli Başkanımıza nazik ziyaretine tekrar teşekkür ediyor en kısa zamanda kendilerine iadeyi ziyarette bulunarak birlikte çalışma ortamını mutlaka gerçekleştirmek Azim ve kararındayız.

Saygılarımızla,

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen + four =