Güçlü Bir Gelecek İçin El Ele, Bayrampaşa!

Mutlu Yarınlar İçin Bayrampaşa’da Birlikteyiz! 31 Mart yerel seçimlerinde Bayrampaşalılar tercihini HASAN MUTLU’dan yana kullandı. Uzun süredir 1994 yılından beri Ak parti adayının yönettiği belediyenin, zamanla halktan uzaklaşması, belli kesimlerin hizmet odağı haline gelmesi ve şeffaf olmayan yönetimin üstüne hayat pahalılığı seçmende hayal kırıklığı yaratmıştı.

Bulgaristanlıların sesi olan BULTÜRK, seçim öncesi yaptığı istişarelerde en doğru adayın destekleme kararı ile Bayrampaşa’da CHP adayı Hasan Mutlunun desteklenmesine karar verdi.
Sayın Hasan Mutlunun aday adaylık sürecinden, adaylığına ve tüm seçim sürecince BULTÜRK Genel Başkanı Rafet ULUTÜRK ve ekibi tüm mecralarda çalışmalarıyla Sayın Hasan Mutlu’nun neden doğru aday olduğu, projelerinin insanlarımıza anlatılması, tercihlerinin Hasan Mutlu’dan yana olması konusunda önemli çabalara imza attı.

Bayrampaşa’da yaşayan 30 bine yakın Bulgaristanlı vatandaşımıza ulaşıp, kurduğu iletişim kanalları ile özellikle üç bine yakın sadece 1989 göçmeni çifte vatandaşları olduğu BULTÜRK DERNEĞİ Bayrampaşa Belediye seçiminde CHP adayı Hasan Mutlu’nun kazandığı zaferde haklı bir gurura ortak oldu.

Tüm Bulgaristanlı hemşerilerimize ve seçim sürecinde gecesini gündüzüne katıp çalışan BULTÜRK ekibine özellikle gençlik ve kadın kollarımıza gönülden teşekkür ediyoruz.
Yeni dönemde de her türlü sorunlarınızın belediye yönetiminde takipçisi olmaya devam edeceğimizi bilmenizi istiyoruz. Kentimizin daha yeşil, daha temiz ve daha modern bir geleceğe doğru ilerlemesine liderlik edeceğine olan inancımızı belirtmek isteriz.

Belediye Başkanımız Sayın Hasan Mutlu’ya, kentimizin vizyonunu ve geleceğini şekillendirmesi için yeni görevinde başarılar diliyoruz. Şehrimizin refahı ve kalkınması için göstereceği liderlikle önemli adımlar atacağına inancımız tamdır.

BULTÜRK

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 2 =